Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Nie wiem jak wy, ale na wysłuchałem próbkę dźwięku z gry udostępnionej poprzez CD-Projekt, jest super ^^

Możecie ją znaleźć na onecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 20:12, trolik93 napisał:

do EK stalkera doszła nowa rzecz Napój "Przeciwpromienny power-up energetyczny" (dostępny tylko przy > zamawianiu w sklepie gram.pl).

Fajnie, fajnie. Może dołączą jeszcze te dodatki multiplayer.
Pakiet chyba najlepszy jaki dostępny był w sklepie porównując do innych gier tu wydawanych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 20:12, trolik93 napisał:

do EK stalkera doszła nowa rzecz
Napój "Przeciwpromienny power-up energetyczny" (dostępny tylko przy zamawianiu w sklepie gram.pl).


Tiaaaa, ciekawe ile w tym jest prawdy w tym przeciw promieniujący, chyba 1% prawdy ;) Ale nie powiem, z napojem Energy Drink wpadła ekipa gram.pl na wyśmienity pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 20:29, piotrek-heroes napisał:

> do EK stalkera doszła nowa rzecz
> Napój "Przeciwpromienny power-up energetyczny" (dostępny tylko przy zamawianiu w sklepie
gram.pl).

Tiaaaa, ciekawe ile w tym jest prawdy w tym przeciw promieniujący, chyba 1% prawdy ;) Ale nie
powiem, z napojem Energy Drink wpadła ekipa gram.pl na wyśmienity pomysł.

tyle że przeciwpromienny jest w cudzysłowiu więc nie jest przeciwpromienny jedynie na puszcze bedzie znaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 20:33, Mac Cry napisał:

Dobre. Fajnie wymyślili z tym lektorem. "G.wniany dzień jak zwykle" :)

g.wniany dzień to poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 20:55, Bam-Margera napisał:

stalker jest swietny fajna gierka male wymagania ciekawa fabula ,
gra ma kilka wad ale bardo malych gra wysmienita POLECAM

a grałeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem, ze wrogowie potrafia sie respawnowac na oczach gracza i jakos troche mi sie odechcialo. Po co w ogole respawning? Zazwyczaj nie robi on grom dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda potrafią się tak zrespawnować, czasem trzeba biec na sam początek gry żeby przyjąć nagrodę za wykonane zadanie a tu się cały czas przeciwnicy respawnuja i zamiast szybko biec trzeba z nimi walczyć to bardzo wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie grałem w pełną finalną wersje ale z tych tu opisów od paru stron to mi ta gra wygląda na jakąś tandetę tym bardziej z tym co miało być. Przypominam że nie grałem no ale nie da się inaczej myśleć. Gra wydaje się jak na tak duży teren pusta i zwykła.. wtórna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę bardzo fajna jednak że posiada mnóstwo bugów szczególnie w silniku gry oraz kilku w świecie gry ale poza tym wszystko ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:55, oOreVenOo napisał:

Gra jest naprawdę bardzo fajna jednak że posiada mnóstwo bugów szczególnie w silniku gry oraz
kilku w świecie gry ale poza tym wszystko ok. :)

tyle że masz angielską wersje,, tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, OSTRZEGAM!!! Uważajcie jak czytacie forum gamespota. Jakiś kompletny debil, sku... matkoje.... zamiescił temat : Omg Guess what???
Post:
( TU DRUKOWANYMI TRZEMA SLOWAMI WYJASNIA NAJWIEKSZA ZAGADKE GRY) *spoiler*

bałwan jeden :( zepsuł mi 7 lat czekania, teraz Stalkera moge przejsc dla zobaczenia fabułyt questów.... :[

drugi post: Someone just ruin my game, gosc pisze o powyzszym, a drugi mu wyjasnia , ze to jedno z zakonczen i wyjawia reszte... :( debile i bałwany.... ostrzegam przed tym forum, bo niedługo ktos założy temat który bedzie wyjasniał gre i nawet nie trzeba bedzie czytac postów,i do tego tam sprawy zmierzają, a są to dwa słowa, wierzcie mi i nie psujcie sobie zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=101OEaksU0s
Obejrzyjcie sobie filmik...nie,to nie jest trailer gry,ale film nakręcony przez jakiegoś faceta któremu udało się zorganizować "wycieczkę" (i to z przewodnikiem!) po Zonie. Można zobaczyć naprawdę sporo miejsc które pojawiały się już na trailerach, i screenach( np. miasto niedaleko elektrowni, most z żelaza nad rzeką)

Co ciekawe,skażenie w miasteczku jest większe niż w pobliżu elektrowni...a pomimo to ponoć mieszka tam jakiś staruszek.
>>>
Wszyscytg : Ja bym takiemu suk**** chyba wbił rozgrzany pręt do tyłka. A rozgrzany dlatego,bo trudniej wyjąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to ma bardzo często miejsce w gamespocie ale każdy z takich tematów w temacie ma napis "spoiler", "spoilers", "can be spoilers watch out..." itp więc rzeczywiście skończony kretyn jakiś skoro tak zrobił, z tego co wiem zakończenie to żadna rewelacja ale na szczęście go nie znam więc zabawy sobie nie popsułem.

@Troliku tak ja mam ang wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, wlasnie nie ma napisów "spoiler" w tematach tylko po wyjasnieniu zamieszcza, juz ktorys post taki robi sie gorąco tam, w koncu zamiesci te 3 słowa w temacie i bedzie lipa dla wszystkich, nawet tam nie zagladajcie... :(
Aha i nie chodzi o zakonczenie ale o najciekawszy quest w grze moim zdaniem ( a raczej zdaniem wszystkich) nie powiem jakiego bo odpowiedz sama sie nasuwa. Popsuli tym zabawe mnóstwu ludzi i wszyscy na nich klną, mogą wiec tak zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mnie zastanawia to po pierwsze Ci ludzie, którzy tam byli powinni zostać napromieniowani a po drugie myślałem że Czarnobyl jest całkowicie pusty no może poza elektrownią gdzie stale są prace wykonywane ale tutaj widzę jakieś auto mijają, gdzieś tam robotnicy są a przecież to wszystko jest napromieniowane a jod rozkłada się 300 lat w ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to prawda ale slyszalem ze jest juz demko STALKERA, jesli jest to skad je wziasc? szukalem ale nigdzie nie znalazlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować