Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Patrix mam problem bo zemnie gapa i nie potwierdziłem zamowienia na czas idzie jakos to odkrecic?
Czy złożyc zamowienie na nowo?


P.S tylko szybko prosze=] bo chciałbym ja juz jutrro miec ^^

20070410205408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja bym anulował te zamówienie, zrobił nowe. Tylko nie wiem, czy nie opóźni się ono o dzień, w zależności od tego czy zamówiłeś EK. Ale jeśli potwierdzić będziesz mógł dzisiaj, to przesyłka powinna zostać wysłana następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrix mam pytanko zapomniałem potwierdzic zamówionego produktu i co teraz...
Idzie jakoś to naprawidzc czy zamowic jeszce dziś na nowo ?


P.S. Proszę szybko bo jutro bym chciał już pograc;Da i dołaczam ss ;p

20070410210147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 21:03, JogaTv napisał:

Czyli zamówic na nowo ? a jak sie potwierdzało bo już zapomnialem;D


Wejdź w swoje konto a następnie listę moich zamówień, tam będziesz miał Stalkera i kliknij w link przy nim w celu potwierdzenia. Anulując zamówienie i zamawianie od nowa może się skończyć tym że otrzymasz przesyłkę dużo później od innych (1-2dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 21:03, JogaTv napisał:

Czyli zamówic na nowo ? a jak sie potwierdzało bo już zapomnialem;D

P.S sorry za spam mam coś z kompem =\

Zamów na nowo, nie wiem tam powinien być jakiś przycisk typu potwierdź zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz pisze że zostanie wysłana jak wszystkie produkty bedą dostepne a przy zamawianiu pisało że towar dostepny i ponad 10szt. i znów opuznienie ale tym razem moge nazekac tylko na siebie =\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy gra w Stalker''a na moim sprzęcie (768 MB RAM, AMD Athlon XP 1800+, ATI Radeon X1300) będzie bardzo uciążliwa?
-------------
Wiem, że piętą achillesową mojego kompa jest procek, ale póki co nie mam tyle kasy, żeby go wymienić :( Możecie mi polecić jakieś dobre, darmowe, proste programy do podkręcania procka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proca sie w BIOSIE podkreca. jak masz Award Bios (czarny ekran, nie ma kolorowych napisow tylko biale) to wcisnij podczas wlaczania kompa DELETE potem w menu Power Bios Options (cos takiego)->zmien mnoznik i FSB czy co to tam jest. ja tez mam seryjnie 1800+ (1536MHz)a mam podkreconego na 2025MHz (AXP 2400+ 135x15 mnoznik i ta szyna czy co to tam jest) A Stalker ci posmiga. Gralem u kumpla juz i ma R9550@9600, AXP2000+ 512MB i na minimum lajtowo mu chodzi. Co do oskarzycieli-gra jest oryginalna, zza oceanu. Dobrze miec tam familie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz staruszka tego procka i podkręcisz go na góra 2100 a różnica będzie raczej znikoma. Myślę że możesz liczyć na 1024x768 i detale medium. (oczywiście HDR, AA itp full off).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko jak pokrecisz to zwieksz napiecie na procku z 1,5 na 1,625V-1,65V jesli podkreciles o te 500Mhz jak ja-mi dziala stabilnie (Voltage Control w menu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady :) Póki co nic nie będę podkręcał, poczekam do piątku na premierę gry i zobaczę jak mi będzie chodzić. oOreVenOo dzięki, za pokrzepienie serca tymi detalami i rozdzielczością. W piątek wolę nic nie grzebać w systemie, ewentualne podkręcenie procka zrobię w sobotę. Wiecie w piątek jest 13, nie jestem zabobonny, ale przy moim szczęściu wolę w ten pechowy dzień nic nie robić co by mogło mieć jakieś duże konsekwencje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie nowe mapy do trybu mutiplayer:
1) Basin.
Do trybów:
- deathmatch
- team deathmatch

2) Military Warehouses.
Do trybów:
- deathmatch
- team deathmatch
- artefact hunting

http://stalker.scorpions.cz/data/mapy/basin_and_military_mp_maps.zip

----------

I nowe narzędzia:

1)S.T.A.L.K.E.R. Database Extractor
http://stalker.scorpions.cz/data/utility/stalker_data_upacker.zip

2) SAM - S.T.A.L.K.E.R. Actor Modifier v2.1.0
http://stalker.scorpions.cz/data/utility/stalker_actor_modifier_2.1.0.zip

----------

I naprawdę, dobry i w miarę długi film o Czarnobylu (~16:40 min):
Chernobyl - revisited 20 years since the disaster
http://www.youtube.com/watch?v=cHgfA1WRdrc

20070411010855

20070411010907

20070411010913

20070411010921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czekamy na wrażenia z gry. Z tego co widze na forum to już ludzie dostają paczki. :-)
Jak jest z wymaganiami Stalkera? Chodzi mi o rozsądne wymagania dla gry na średnich detalach. Starczy Athlon XP2500+, 768MB RAM i GF 5900XT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 12:45, JogaTv napisał:

Po przeczytaniu Zapowiedzi w Cd-action bardzo zaiteresowałem sie ta grą.Fobuła za czynamy jako
doswiatczony tytułowy stalker i to jako toswatczony stary wyjadacz lecz wywozac zdobycz ktos
nam wysadza nasza ciezarówke lecz znajduje nas inny stalker dalej kazdy wie jak jest.Twoma
gównymi zadaniami jest odkrycie tajemnicy zona a drogie to czeba odkryc kto nas chcial wysadzic
w powietrze i dla czego.Al ma bydzic ponoc bardzo wysokie nawet było tak ze inny stalker mogł
odkryc tajemnic lecz wtedy przegrywalismy i twórcy zrezygnowali z tego "patetu" mały byc tez
auta ale nie pamientam zemu z nich zrezygnowali:P.To zem sie rozpisał piszcie w tym temacie
wszystko co jest zwiazane z gra S.T.A.L.K.E.R. informacje jesli znajdziecie jakies ss w sieci
podajcie link itp :P


człowieku, ile tym masz lat? naucz się poprawnie pisać, albo chociaż trafiać w odpowiednie klawisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to sa te dodatkowe mapy z edycji kolekcjonerskiej? czy tez po prostu nowe mapy :)

heh... na stalkera pewnie poczekam bo paczka weszla do sortowni o 5 rano i jak do tej chwili kurier jej nie odebral... ja to mam szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no :) mamy pierwsza fotke :)

gratuluje :) i zazdroszcze ;)

tylko nie graj za dlugo tylko porob screeny i wchodz na forum relacje zdac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować