Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Jak widzę te Twoje posty to aż mnie podziw bierze na Twoją głupotę. Misiu kolorowy respawn już dawno został poprawiony w 1.001 a jeżeli grałeś na 1.000 to powinieneś zauważyć różnice ale widać jej nie zauważyłeś. Eee co jest głupio zrobione w napisie Koniec Gry ? Jak się nie umie grać to się często widzi ten napis, przykro mi taka rzeczywistość.

"weź chciał spisz na kartkę co pisze w błędzie i tutaj napisz"

No wtf "weź chciał spisz" ? O co Ci chodzi ? Jeżeli już się wypowiadasz to mógł być pisać w miarę po polsku a nie po "polskiemu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnalazłem w Prypeci Kult Pora :P Żołnierze Monolitu klęczą w transie wogół wielkiego kamiennego Pora. Nie walczą, można strzelać im koło głowy a oni nic. Wy też możecie dołączyć i czcić Potężnego Pora razem z nimi! :P

20070425182408

20070425182417

20070425182609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanie!! Gdzie znajde save do gry na moim kompie bo w miejscu zainstalowania nie mam i w mioch dokumentach takze!! Mozliwe ze to ktorys z plikow ale ktory? Pytam sie bo zainstalowalem patcha 1.0001 i save z 1.0 nie dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy robieniu skrinow mogłeś włączyć noktowizor "N" lub latarkę chociaż "L". Właśnie zdobyłem Gwiazdę Wieczorną kolejny syfek za 5k RU trafił do niebieskiej skrzynki do kolekcji. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Save z 1.000 na 1.0001 nie działają, czytaj uważnie Readme. A save są w C:\Documents and Settings\ i tak dalej poszukaj tam gdzieś ale włącz pokazywanie ukrytych plików a jeżeli chodzi o Windows Vista to są w trochę innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz robić zadania i dla jednych i dla drugich. Ja na przykład wykradłem Wolności granatnik i nie miałem u nich żadnych problemów. Potem spacyfikowałem oddział Powinności na farmie niedaleko bazy i również nie miałem problemów u drugiej ze stron :) Wystarczy poprostu nie robić bałaganu w ich głównych bazach, a wszystko będzie w porządku i można pracować dla obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 18:27, KannX napisał:

Odnalazłem w Prypeci Kult Pora :P Żołnierze Monolitu klęczą w transie wogół wielkiego
kamiennego Pora. Nie walczą, można strzelać im koło głowy a oni nic. Wy też możecie dołączyć
i czcić Potężnego Pora razem z nimi! :P

he he dołącz do wielkiego pora :)

biedasek :
ja to sobie tylko na skrinach moge popatrzeć jak piękny może być stalker :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No potrzeba mocnego sprzętu na Stalkera, mój masz w podpisie i przy Windows Vista Ultimate muszę dokupywać kolejne 1GB ramu bo sam system pożera mi 800MB ramu, czyli zostaje mi marne 1.2GB. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 19:14, oOreVenOo napisał:

przy Windows Vista Ultimate
muszę dokupywać kolejne 1GB ramu bo sam system pożera mi 800MB ramu, czyli zostaje mi marne
1.2GB. :/


No to dramat rzczywiście z tą Vistą. A jak Ci ogólnie chodzi STALKER, jakie detale, rozdzielczość itp?

A nazwa Twojej pamięci ram w opisie powinna być bez literki ''e'' na końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 19:18, KannX napisał:

No to dramat rzczywiście z tą Vistą. A jak Ci ogólnie chodzi STALKER, jakie detale, rozdzielczość


1024x768 (nie mogę dać wyżej, znaczy mogę dać ale nie mam już dostępnej 1280x1024 nie wiem czemu (monitor 19 cali mam LG)), detale totalny maks, full HDR, wyłączyłem AA i filtrowanie anizotropowe zmniejsza mi to FPS o jakieś 5 ale nie widzę jakieś różnicy z/bez więc wyłączyłem to. FPS jest różny raz np 23 (bardzo płynnie gra chodzi aż dziwne bo mały fps) a normalnie to jest 35-50 zależy od miejsca. A poza tym silnik nadal jest nie zoptymalizowany więc różnie bywa.

Dnia 25.04.2007 o 19:18, KannX napisał:

A nazwa Twojej pamięci ram w opisie powinna być bez literki ''e'' na końcu :)


Hmm dzięki, ale wydawało mi się że powinna być ta literka "e".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zabiłem veterana powinności w dziczy i ich około 4 członków przypadkowo to jak wszedłem do baru to miałem niestety przechlapane ;p, a jak zabije tych razem z wolnościowcami to nie będzie tak samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yy człowieku czep się ogona , przyczepiłeś się do mnie od razu ? co ci zrobiłem ?? pobiłem kogoś z twoich znajomych czy coś ??
Jak nie lubisz mnie to po prostu nie odpowiadaj na moje posty i nie obrażaj mi !!! Każdy ma prawo wyrazic swoje zdanie .
Tak popełniłem błąd ale to przez pośpiech .. Co urwiesz mi za to ręcę , każdy się myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować