Zaloguj się, aby obserwować  
ROBAT

Gdzie najlepiej założyć skrzynkę e-mailową?

216 postów w tym temacie

Ja polecam pocztę na yahoo - może nie dużo osób posiada skrzynkę, ale jak najbardziej są ślepi - zero reklam, spamu, 1GB miejsca... miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:21, kamillo6b napisał:

> Mam takie pytanko dla użytkowników poczty na gazeta.pl: Ile jest pamięci na tej poczcie?
i
> Czy ta poczta jest fajna?
> Z góry dziękuję za odpowiedź.
> Pozdrawiam

Nie bardzo to rozumiem i nie wiem jak to działa ale tam pisze że nieograniczona pojemność(zwiększasz
kiedy chcesz) a kawałek potem że na start 256 MB. Sam zobacz: http://poczta.gazeta.pl/poczta/0,0.html
Pozdro :)


Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 20:44, ROBAT napisał:

Ale poczta na Yahoo jest w języku polskim?

Jest. Tylko, że link jest dosyć... hmm... pokręcony. Nie pamiętam go, ale trzeba było niexle się nagimnastykować, zeby mieć polską pocztę Yahoo! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:29, Bananszadek napisał:

Ja polecam pocztę na yahoo - może nie dużo osób posiada skrzynkę, ale jak najbardziej są ślepi
- zero reklam, spamu, 1GB miejsca... miodzio.

Z tym się nizgodze ja miałem skrzynkę na yahoo i tam przychodziłą kupa reklam i spamu. Teraz kożystam z o2 i jest to dużo lepsza skrzynka(ktoś korzysta z tlenu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole mojego hotmaila - Gates i spółka ;) E-maile szybko dochodzą, skrzynka jest ok i wogóle jest najleprza (leprza od waszego gmail''a).

Jako 2 skrzynke polecam o2 (gmail i hotmail to 2 "wielkie" poczty więc lepiej mieć albo jedną albo druga).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy tak czytam poprzednie wpisy, stwierdzam, że chyba wszystko jest jednak kwestią gustu. Ja osobiście pozwoliłam sobie swego czasu przetestować sporo skrzynek, m.in. na interii czy o2, ale najbardziej spodobała mi się, i jej cały czas się trzymam, skrzynka na wp. Przede wszystkim cenię ją za antyspam i 3 GB miejsca na pocztę (choć i tak aktualnie używam Outlooka, więc nie muszę zbytnio troszczyć się o limity).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie denerwuje cię trochę, że doklejają reklamy do twoich maili? Czasami twoje maile sa traktowane jako spam. Albo, że ilość reklam przewyższa liczbę normalnych widomości? A co do antyspamu to polemizowałby. Tydzień temu, po 2-miesięcznej przerwie, na moje konto na Wp znów powrócił spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 21:47, rob006 napisał:

A nie denerwuje cię trochę, że doklejają reklamy do twoich maili? Czasami twoje maile sa traktowane
jako spam. Albo, że ilość reklam przewyższa liczbę normalnych widomości? A co do antyspamu
to polemizowałby. Tydzień temu, po 2-miesięcznej przerwie, na moje konto na Wp znów powrócił
spam...


Przyznam, że jakoś tych reklam nie zauważam. Dopiero Twoja uwaga uświadomiła mi, że faktycznie na końcu każdej wiadomości zawsze znajduje się choćby jeden link reklamowy. Ale przyznam, że nie przeszkadza mi to, skoro nawet za bardzo tego faktu nie zauważyłam ;).
Co do antyspamu, na mojej skrzynce póki co nie zawodzi. 90% rzeczywistych spamów od razu jest odzielanych do wyrzucenia, a wyjątek stanowią maile, które "przedrą" się do głównej poczty. Ale jak już pisałam, aktualnie używam dodatkowo Outlooka, więc i tak używam odrębne filtry antyspamowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 21:51, Acayra napisał:

Przyznam, że jakoś tych reklam nie zauważam. Dopiero Twoja uwaga uświadomiła mi, że faktycznie
na końcu każdej wiadomości zawsze znajduje się choćby jeden link reklamowy. Ale przyznam, że
nie przeszkadza mi to, skoro nawet za bardzo tego faktu nie zauważyłam ;).


Inni mogą nie zauważyć twoich maili. Przez takie przyklejone reklamy niektóre filtry mogą potraktować twoją wiadomość jako spam.
Ot, taka ciekawostka, dla poparcia mojej teorii, że gmail rulez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może masz rację, ale skrzynkę na wp mam już od lat, więc w tym momencie nie bardzo uśmiecha mi się zmiana serwera, nawet gdyby faktycznie był o niebo lepszy. No, chyba, że faktycznie nagle moje maile przestaną dochodzić do adresatów, wtedy na pewno o zmianie pomyślę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 22:47, awesome napisał:

A ja Wam polece poczte wp ewentualnie neostrade. Stabilne są i przyjemnie się z nich korzysta.


Mógłbyś podać link na neostradę? Co to w ogóle jest za poczta? Mógłbyś ją bardziej opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować