Zaloguj się, aby obserwować  
Matthew22

Mac os, Makintosz

112 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 17:12, pretorianie napisał:

Nie wiem jakie masz Maci na informatyce, ponieważ każdy wie, że Macintoshe są dużo szybsze
od PC. A jeśli chodzi o podobieństwa do PC to zgadza się są troszkę inne ale nie mniej niż Linux.


W mojej byłej podstawówce rónież są maki. Kupione zaraz po tym jak ją skończyłem, czyli c.a. 8-9 lat temu. W pracowni informatycznej stoi sobie kilkanaście iMac''ów G3. I weź to teraz tutaj porównuj z obecnym PC mającymi Athlona 64 albo Intel Core 2 Duo. Gwarantuje, że jakby cybekziom miał dostęp do MacaPro, czy chociaż nowego iMaca, to szybko by zmienił zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2007 o 16:16, Klimos napisał:

W mojej byłej podstawówce rónież są maki. Kupione zaraz po tym jak ją skończyłem, czyli c.a.
8-9 lat temu. W pracowni informatycznej stoi sobie kilkanaście iMac''ów G3. I weź to teraz
tutaj porównuj z obecnym PC mającymi Athlona 64 albo Intel Core 2 Duo. Gwarantuje, że jakby
cybekziom miał dostęp do MacaPro, czy chociaż nowego iMaca, to szybko by zmienił zdanie.

Zgadza się. Tamte sprzęty nie mają porównania z tym co jest wypuszczane teraz. A tak poza tematem. Powiedz mi Ty też masz teraz na forum taki problem, że jak piszesz posta to od razu nie chce Ci go dodać. Dopiero jak wyjdziesz z tematu i ponownie wejdziesz to ten post jest widoczny???? Próbowałem na 3 różnych systemach i za każdym razem jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:23, pretorianie napisał:

A tak poza tematem.
Powiedz mi Ty też masz teraz na forum taki problem, że jak piszesz posta to od razu nie chce
Ci go dodać. Dopiero jak wyjdziesz z tematu i ponownie wejdziesz to ten post jest widoczny????
Próbowałem na 3 różnych systemach i za każdym razem jest tak samo.


Nie zauważyłem, korzystam w tej chwili z WinXP+Firefox. Taka sytuacja zdarza mi się bardzo rzadko i tylko w momencie gdy dany temat osiągnie taką liczbę postów, że musi zostaćstworzona nowa strona aby go wyświetlić. Ostatnio jednak coś się kopie z różnymi częściami serwisu gram.pl i widać że próbują co nieco naprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 17:16, pretorianie napisał:

Już u mnie wszystko gra.


I widzę, że Brygadzista się pojawił. Gratulacje.

A tak żeby nie było offtopa. Próbowałeś Boot Campa na swoim MacBooku?
Jeżeli tak to jak sprawa wygląda ze sterownikami i czy Windowsowe gry da się odpalać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2007 o 17:20, Klimos napisał:


A tak żeby nie było offtopa. Próbowałeś Boot Campa na swoim MacBooku?
Jeżeli tak to jak sprawa wygląda ze sterownikami i czy Windowsowe gry da się odpalać?

Nie próbowałem. Wychodzę z założenia, że nie po to kupowałem Maca, żeby teraz instalować Windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 18:51, boogie85 napisał:


Proponują wyhamowac z ilością postów, pamiętaj na tym forum lepiej mniej a treściwiej :)

Akurat tutaj to ilość postów nie zaszkodzi bo nikt się nie interesuje tym, więc wypowiadam się tylko ja i Klimos. Ale ok, będzie tego mniej a może w ogóle zamknąć temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 18:56, Sławek K. napisał:

A ja mam Makintosze na informatyce w szkole :P Fajne takie coś :P

Pewnie, że fajne. Ja również tak uważam dlatego się zaopatrzyłem w jednego takiego. A wy jakie macie te Macintoshe w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę dzisiaj na www.dobreprogramy.pl czytałem że już niedługo będzie można na macach uruchomić prawie wszystkie gry, które są w tej chwili pod windows. Jeśli tak będzie to chyba komputery firmy Microsoft stracą kolejną przewagę nad komputerami firmy Apple. Z tego co wiem, wielu nie przeniosło się jeszcze na Maci ponieważ nie chodzą tam prawie żadne gry, Jeśli gry przestaną stanowić przeszkodę to myślę, że Apple zyska wielu nowych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj Apple poinformowało, że ma zamiar na dopracowanie sprawy kolejnych 3 gier pod Mac OS X. Niedawno udało im się wprowadzić parę gier pod Maca, a teraz były by to następne. Zaczynam widzieć powoli zanik przewagi komputerów Windows nad komputerami innych systemów (zarówno Mac OS X jak i Linux).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 23:57, pretorianie napisał:

Właśnie dzisiaj Apple poinformowało, że ma zamiar na dopracowanie sprawy kolejnych 3 gier pod
Mac OS X. Niedawno udało im się wprowadzić parę gier pod Maca, a teraz były by to następne.
Zaczynam widzieć powoli zanik przewagi komputerów Windows nad komputerami innych systemów (zarówno
Mac OS X jak i Linux).


Vista to może zmienić.
Poniewż zmiany w biosie uznaje jako zmienienie sprzętu i każe zarejestrować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2007 o 19:37, Matthew22 napisał:


Vista to może zmienić.
Poniewż zmiany w biosie uznaje jako zmienienie sprzętu i każe zarejestrować się.

Ale co może zmienić, bo nie bardzo rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:29, squeglee napisał:

A czy jest tam jakiś komunikator głosowy kompatybilny ze Skype?

Nie mam pojęcia, musisz sprawdzić. Ja używam iChat wbudowanego w system Mac OS X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować