Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wesołych świąt!

193 postów w tym temacie

Życzę wszystkiego najlepszego i jeszcze lepszych tytułów(choć w tym roku były naprawde znakomite np.Gothic 3)zdrowia itd. Wiecie o co chodzi
gracz Matt Buckner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeycze wszystkim wszystko oczym marzą, szczęśliwych chwil ze znajomymi i rodziną....

ps.
pytanko do CDP....
kiedy przyjdzie kartka z wiedźminem....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Merry Christmas, Christmas Merry,
Były sobie Renifery.
Miały bardzo fajne minki,
Bo urwały się z choinki.
Spadły w mały ciepły kąt,
Życząc Wam Wesołych Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję, sam już życzyłem (vide Temacik Sol).

Teraz napiszę możliwie najbardziej sztampowo, choć od serca:

Wesołych, Dających Wytchnienie Od Ciężkiej Roboty Świąt, Spędzonych W Gronie Bliskich, Serdecznych Osób. Gier nie życzę, bo sam chyba nie dostanę (przekonam się za kilkadziesiąt minut :P ).

A w Nowym Roku...? Pomyślności, sukcesów wszelakich, zadowolenia z życia prywatnego, jak i pracowniczego. A Tudd niech tyle nie pracuje, następnym razem domek może nie być z miękkiego drewna, tylko z betonu :P .

PS Buuu... A ja liczyłem na jakąś super paczkę z upgrade''ami, Vilmar mówił, że warto czekać przez ten czas, gdy Statsy są wyłączone.

PPS Ale Wigilia jeszcze nie skończona, i może dadzą nam "to wszystko", na co czekamy-na Nowy Rok? Oby :) . Czego sobie i Wam życzę w ten Wigilijny wieczór. Oho, chyba trza już iść do stołu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia, wielu gier do ukończenia, wesołego i hucznego nowego roku, odkrycia przyjaźni i miłości uroku dla całej ekipy Gram.pl, moderatorów i wszystkich gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wesołych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich gramowiczów,dla ekipki Gram.pl,ogólnie dla każdego,i mam nadzieje,że za rok spotkamy się znowu na tym forum,i złożymy życzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wesołych świąt!!! :). I szczęścia i zdrowia! Wiecie, ponoć w wigilie, marzenia się spełniają, ja mam takie jedno, którym się podziele ;). Chciałbym w końcu bym znalazł od wazjemnioną miłość :). I życzę wam tego samego :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować