Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2007 o 21:45, kuko7 napisał:

> Podaj mi cytat, gdzie napisałem że gra Battlefield oznacza dla mnie tylko zbieranie punktów.

Może za ostro to określiłem, ale jak piszesz, że wolisz, żeby punkty przechodziły z gry do
następnej części, to widać jednak, że przywiązujesz do nich wielką wagę. Mi nie zaszkodziłoby
zbierać punktów od zera. :)
> Nieprawda, że zostaje tylko zabawa bez punktów.
Sorry, ale prawda jest taka, że chodziło mi o rangi. Poza tym z naliczaniem punktów zgadzam
się z Tobą.
> Poza tym zdobywanie punktów zachęca by grać w tą grę.
Oczywiście, ale według mnie bardziej zachęca jeśli przy tym zdobywasz rangi. ;)
> Założe się że nie jeden gracz po kilku walkach w sieci lubi wejść do BFHQ i zobaczyć swoje
osiągnięcia...
To oczywiste. :)
>Ja bym nie chciał zaczynać wszystkiego od zera... i tyle.
A ja bym chciał i.. tyle. :)
Każdy ma swoje zdanie i nikomu nie będę kazał go zmieniać, więc niech tak pozostanie.


Ale, co z tymi, którzy mają tych punktów po kilkaset tysięcy, ci którzy są na liście 10 najlepszych? Przecież oni musieli grać jak głupi że zdobyć te punkty. Osobie której (tak bardzo) na punktach nie zależy, nie będzie się przejmować że musi grać od nowa, ale osoba której na nich zależy będzie się przejmować. Napisałeś, cytuje "Zostaje tylko zabawa bez punktów. :)", więc nie pisz że chodziło Ci o rangi bo wiem co widzę. Może wcześniej pisałeś coś o rangach, ale ja odnosiłem się właśnie do tej wypowiedzi. Więc nie pisz że chodziło Ci o rangi. Poza tym zdobywanie rang jest tylko dodatkiem, dzięki któremu możemy sprawniej zabijać (bo to nowy ekwipunek) i zodbywać punkty.

Dnia 06.12.2007 o 21:45, kuko7 napisał:

> Założe się że nie jeden gracz po kilku walkach w sieci lubi wejść do BFHQ i zobaczyć swoje
osiągnięcia...
To oczywiste. :)


Dla mnie też, dlatego właśnie to napisałem.
Ostatnia rzecz o jakiej chciałem napisać to to że na początku naszej "pisemnej konfrontacji" napisałeś że "wolałbyś zacząć wszystko od zera i tyle" Było to Twoje zdanie i szanuje je. Więc napisałem swoje zdanie że ja niechciałbym zaczynać wszystkiego od zera. Napisałem swoje zdanie, a Ty tuż pod tą wypowiedzią piszesz jeszcze raz że nie chciałbyś zaczynać wszystkiego od zera. Przepraszam bardzo, ale to już wychodzi na to że to Ty bardziej chcesz zmienić moje zdanie niż ja Twoje.

P.S.
Wiesz, ja też moge z Twojego postu powycinać sobie te zdania na które chce odpowiedzieć, a reszte "wyrzucić" i na to nieodpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 22:13, lukasz11111 napisał:

> Battlefield 2 jest naprawdę przełomową grą, a tu już pogłoski o Battlefield 3! Fajnie
gdyby
> punkty zarobione w dwójce przenieśli do trójki. Ciężko się na nie pracowało...

Rozumiem, że grałeś w BF2. Napisz mi dlaczego statystyki mojej postaci nie chcą się wyświetlać
na stronach im poświęconych i w zakładce BF HQ w grze.


Czasami, schodzi zanim statystyki się załadują, ale widzę że u Ciebie wogóle nie chcą się załadować już od dawna. Na Twoim miejscu założyłbym nowe konto. Albo napisał do EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:22, Jacob XX napisał:

Ale, co z tymi, którzy mają tych punktów po kilkaset tysięcy, ci którzy są na liście 10 najlepszych? [...]

Kurcze, no ale co ma jedna gra do drugiej? To że koleś zdobył kilkaset tysięcy puntów i jest w pierwszej dziesiątce to oznacza, że musi już w niej być do końca serii? Jest w BF 2 i ok, niech zostanie, ale po co to przenosić do następnych części..

Dnia 07.12.2007 o 15:22, Jacob XX napisał:

Napisałeś, cytuje "Zostaje tylko zabawa bez punktów. :)", więc nie pisz że chodziło Ci o rangi [...]

No oczywiście, że napisałem o rangi, lecz nie wiem jak to jest dla Ciebie, ale dla mnie to tak, że rangi i punkty to nieodłączna całość i mogę nieraz jedno słowo zastąpić drugim. Tu akurat mogło spowodować to jakąś nieścisłość.

Dnia 07.12.2007 o 15:22, Jacob XX napisał:

Ostatnia rzecz o jakiej chciałem napisać to to że na początku naszej "pisemnej konfrontacji"
napisałeś że "wolałbyś zacząć wszystko od zera i tyle" Było to Twoje zdanie i szanuje je. Więc
napisałem swoje zdanie że ja niechciałbym zaczynać wszystkiego od zera. Napisałem swoje zdanie,
a Ty tuż pod tą wypowiedzią piszesz jeszcze raz że nie chciałbyś zaczynać wszystkiego od zera.
Przepraszam bardzo, ale to już wychodzi na to że to Ty bardziej chcesz zmienić moje zdanie
niż ja Twoje.

Tak jak ja szanuję Twoje zdanie, lecz w poście tym dałeś mi powody do dalszej dyskusji, a uwierz mi, że nie mam w zwyczaju odpuszczać. Poza tym, czy zauważyłeś gdzieś abym narzucał Ci moje zdanie?

Dnia 07.12.2007 o 15:22, Jacob XX napisał:

Wiesz, ja też moge z Twojego postu powycinać sobie te zdania na które chce odpowiedzieć, a
reszte "wyrzucić" i na to nieodpisywać.

No.. o tym się już przekonałem. :)
Powiedz mi teraz jaka kwestia według Ciebie była niedomówiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram kuko7. Wyobraź sobie jak to by było, gdybyś grał od samego początku, a tu nagle wyskakuje ci jakis generał i lezysz stary. Każdy musi zaczynać od zera. Nowa gra, nowy ranking, nowa zabawa. A wracając do generałów. To po co mieliby grać w BF-a nowego jakby miei już maksa w klasyfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 15:24, Tal441 napisał:

Żal. Dzisiaj sobie kupiłem bf2...otwieram pudełko a tu sama płytka (zero instrukcji a co najważniejsze
cd-keya)
EA chamy ze wsi papieru im szkoda.


A z kąąd kupiłeś? Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 15:24, Tal441 napisał:

Żal. Dzisiaj sobie kupiłem bf2...otwieram pudełko a tu sama płytka (zero instrukcji a co najważniejsze
cd-keya)
EA chamy ze wsi papieru im szkoda.

Reklamuj egzemplarz w punkcie, w którym go zakupiłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 16:14, lukasz11111 napisał:

> Żal. Dzisiaj sobie kupiłem bf2...otwieram pudełko a tu sama płytka (zero instrukcji a
co najważniejsze
> cd-keya)
> EA chamy ze wsi papieru im szkoda.

A z kąąd kupiłeś? Allegro?


w empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 22:26, lukasz11111 napisał:

No to chyba ktoś nie dał przez przypadek. A jak masz gre oryginalną to kod instalacyjny ściągniuj
z neta.

Po pierwsze, to go namawiasz do piractwa. Po drugie - w sieci sobie na pirackim kluczu NIE pogra. A Battlefielda się do singla nie kupuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdsaniem to nie jest namawianie do piractwa.

Moderatorzy prosze mnie ie karać

Po prostu jak ma oryginalną płytke to skąd ma wziąść kod. A piractwo to chyba przegrywanie płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 22:31, lukasz11111 napisał:

A i jeszcze jedno. Jak szybko zdobywać team score?

Przejmować flagi, bronić flagi(zabić wroga który przejmuje twoją flagę), rozrzucać amunicję kumplom, leczyć kumpli, reanimować ich, wozić kolegów np. hummerem, no tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 22:30, lukasz11111 napisał:

Moim zdsaniem to nie jest namawianie do piractwa.

Może i nieświadome, ale moim zdaniem jest. ;]

Dnia 08.12.2007 o 22:30, lukasz11111 napisał:

Po prostu jak ma oryginalną płytke to skąd ma wziąść kod. A piractwo to chyba przegrywanie
płyt.

Nie tylko ^^ A skąd ma wziąć klucz? Zareklamować jego brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też o tym pomyślałem.

Moderatorzy.

Jeśli to czytacie, to wiedzcie, że jestem pełen skruchy i żalu za popełniony czyn. Jak już to upomnionko poproszę.


Masz jaiś nich w BF2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować