Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 00:03, Tal441 napisał:

Pójdę do empiku mam paragon to może mi wymienią...


Przepraszam, że według THE LURKER, namawiałem cię do piractwa. A jak nie wymieią to spróbuj zareklamować na stronie EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 12:52, Tal441 napisał:

Użycie cracka mając zainstalowaną oryginalną wersję gry (jak się nie chce wkładać płyty za
każdym razem gdy chce się zagrać) moim zdaniem nie jest to piractwo.


Proste. Zrobić wirtualny dysk płyty i zamontować go przez daemona. To nie jest piractwo. Będzie to traktowane jako kopia zapasowa gry. Przynajmniej ja tak sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do Battlefielda 2, czy w podstawowej wersji gry w multiplayerze jest możliwość odblokowywania nowych broni i czy w dodatku jednostki specjalne można graćprzez neta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to dwa pytania. ;)

Dnia 09.12.2007 o 16:12, milosz2 napisał:

Bardzo dziękuje, ale mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś z was poleca tę grę ? i kim najbardziej
opłaca sie grać?

1. Nie wcale. :D
2. Jaką klasą tak? To już zależy od Twoich upodobań. Ja natomiast większość gry spędziłem jako szturmowiec, poza tym lubiłem grać sanitariuszem no i oczywiście na niektórych mapach snajperem. Aaa! W Jednostkach Specjalnych najwięcej grałem komandosem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, mogłeś te pytania zamieścić w JEDNYM poście, a nie spamować.

Dnia 09.12.2007 o 16:16, milosz2 napisał:

ale mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś z was poleca tę grę ?

Co prawda jeszcze jej nie mam, ale ją bez wahania zamówiłem co i tobie polecam ;]

Dnia 09.12.2007 o 16:16, milosz2 napisał:

i kim najbardziej opłaca sie grać?

Nie rozumiem pytania. Chodzi o stronę konfliktu?

Dnia 09.12.2007 o 16:16, milosz2 napisał:

Czy opłaca sie kupić dodatki ?

Z tego co się orientuję, to jeżeli jakiś się w ogóle opłaca to tylko Jednostki Specjalne. Reszta wnosi stanowczo zbyt mało do gry porównywalnie do ich cen, czyli cen samej podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 16:16, milosz2 napisał:

Jaka jest najnowsza łatka do battlefielda 2 ?

Najnowszy patch to 1.41 i zajmuje on coś koło 500 mb, więc sporo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Grę kupiłem na wakacjach w sklepie Gram.pl, ale wtedy gra mi cięła... za mało RAMu miałe,. teraz mam o 512 mb więcej. Więc zainstalowałem BF`a 2, patch najnowszy i gdy tylko chcę wejść na jakiś serwer wyskakuje mi błąd "CD-Key jest nie ważny" czy coś w tym styu. I co teraz mam z tym zrobić? Nie po to wydałem kasę na grę online, żeby móc tylko z botami grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 16:12, milosz2 napisał:

Bardzo dziękuje, ale mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś z was poleca tę grę ? i kim najbardziej
opłaca sie grać?


Gdyby gra była słaba, honorowałaby się 43 stronami (50 postów/strona) na Gramie? :-)
Najszybciej punkty zdobywa się chyba medykiem (jak dla mnie - najbardziej satysfakcjonująca fucha - nie ma to jak przebiec kawał mapy, "wskrzesić" kolesia i zaraz zostać zostać zabitym... po chwili ten sam żołnierz podnosi mój sprzęt i z podziękowaniami na ustach mnie reanimuje. Rewelacja!). Za to support (czy tam żołnierz wsparcia) posiada bodaj najpotężniejszą, masakrującą wręcz broń do odblokowania. Ew. komandos ze swymi C4 jest niezły.

EDIT:
@Papishon
Możliwe, że ktoś zwędził Twój cd-key, więc chyba trzeba będzie napisać do EA Polska...
Bez patcha możesz wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 16:28, milosz2 napisał:

A czy da sie ustawic jak koleś ma strzelać np. czy serjami czy pojedynczo ?
a jak tak to jak ? :P


Nacisnąć jeszcze raz na broń np. 3 jak chcesz, aby m16a2 strzelał seriami czy pojedynczymi strzałami.

Nie w każdej broni da się zmienić trub prowadzenia ognia.

Nie da się w karabinach snajperskich, oraz LKM-ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować