Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

The Lurker... teoretycznie trafiłeś. ;-)
Łukasz, nie chcę Cię o nic oskarżać, ale jeśli komunikat "Loosing key" (nigdy takowego nie widziałem) odnosił się do TEGO klucza...
Dobra, prosto z mostu - masz oryginalną grę? Możliwe, że sam na to wpadłeś, ale ten komunikat coś oznacza. ;-)
E tam, to tylko takie moje gdybania.

@Milosz2

Eee... możesz jaśniej? A gramy żołnierzami. ;-) Wybacz tą złośliwość, ale postaraj się pisać nieco bardziej zrozumiale, chyba że jest do odblokowania jakaś 'broń główna'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:22, milosz2 napisał:

A długo sie odblokowuje do broni głównej bo ja nie wiem gdyż miałem tylko BF 2142 i kim gracie
? :P


Polecam www.battlefield.com i zakładkę Battlefield 2.

Bronie odblokowujesz w jakiej kolejności chcesz. Nie ma broni głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:00, lukasz11111 napisał:

Jeszcze jedno pytanko. Dlaczego nie chcą mi dać służby na bliskim wschodzie. Zaliczyłem przecież
po sekundzie na każdej mapie z udziałem MEC.


W Battlefield 2 nie ma podanych dokładnych wymagań, które trzeba spełnić by otrzymać jakieś odznaczenie. Są one jedynie wypisane na nieoficjalnych stronach ze statystykami a na nich mogą być niepełne lub błędne informacje.
Na wielu stronach jest podane, że wystarczy zagrać tylko po jednej sekundzie na każdej z wymienionych map by dostać odznaczenie, ale też można gdzieś znaleźć dopis: As best as we can tell, you get this simply for playing the game for a short period.
Dotyczy to Far East Service Ribbon i Middle East Service Ribbon. Prawdopodobnie potrzeba określonej ilości godzin spędzonych w ogóle w grze lub na określonym rodzaju map + odwiedzenie każdej mapy z danego regionu.
Pewnie przez to, że czas jaki trzeba powalczyć by zostać wyróżnionym jest na tyle mały, że nikt go dokładnie nie mierzył i dlatego przy tym odznaczeniu wypisano tylko takie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:23, lukasz11111 napisał:

> A długo sie odblokowuje do broni głównej bo ja nie wiem gdyż miałem tylko BF 2142 i kim
gracie
> ? :P
>

Polecam www.battlefield.com i zakładkę Battlefield 2.

Bronie odblokowujesz w jakiej kolejności chcesz. Nie ma broni głównej.


O to super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mu chyba o strony konfliktu.

Mam oryinalną gre. Z tyłu pisze:

" 2005 Digital Illusions CE AB. Wszystkie prawa zastrzeżone. Battlefield 1942 i Battlefield 2 są znakami towarowymi Digital Illusions CE AB. [...] EA Games jest marką Electronic Arts (TM). ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:30, lukasz11111 napisał:

Chodziło mu chyba o strony konfliktu.


Ech, wiem...

Skoro masz oryginał, nie wiem dlaczego wyskakiwał ten "Loosing key", bo to wskazuje na problemy z kluczem. Ale skoro wywalili Cię tylko raz, płakał chyba nie będziesz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:33, DJ Szlafrok napisał:

> Chodziło mu chyba o strony konfliktu.

Ech, wiem...

Skoro masz oryginał, nie wiem dlaczego wyskakiwał ten "Loosing key", bo to wskazuje na problemy
z kluczem. Ale skoro wywalili Cię tylko raz, płakał chyba nie będziesz. ;-)


Nie... Nie będe płatał, bo wyskakuje mi tylko na jedej mapie. Strike at Kharkand - 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:33, milosz2 napisał:

A wiecie czy jak zainstaluje sie dodatek do BF 2 to one sie pokrywają czyli zeby zagrac w BF2
np. USA mozna właczyc np. europ force ?


BF2 ma tylko jeden dodatek Special Forces. Euro Forces i Armored Fury to Booset Packi. Takie coś co dodaje mapy, pojazdy, armie. Chyba wiesz o co chodzi, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:39, milosz2 napisał:

cos takiego jak dodatki z nowymi meblami i ciuchami w SIMSACh ?sorry zapomniałem o ,,odpowiedź"


Tak dokładnie. Takie jak seria " Akcesoria" do Simsów, tylko, że bardziej zmilitaryzowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:41, milosz2 napisał:

A czyli Special Force jest takim dodatkiem jak Dark Crusade w DAwn of war ?sorry zapomnioałem
o "odpowiedź"

Skoro umiesz edytować posta, to czemu spamujesz i dajesz drugie pytanie z rzędu? ;/ Special Forces NIE jest samodzielnym dodatkiem i wymaga podstawowego Battlefield 2.

Dnia 11.12.2007 o 20:41, milosz2 napisał:

A Wy macie jakiś dodatek ? SORRY ZA TAKIE OSOBISTE PYTANIE !!! ;)

Ja kupiłem (i spodziewam się jutro dostawy) samego BAttlefielda 2, bez dodatków (są nieopłacalne). Jedyny dodatek godny uwagi to właśnie wspomniane przez ciebie Special Forces. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:02, The Lurker napisał:

> A czyli Special Force jest takim dodatkiem jak Dark Crusade w DAwn of war ?sorry zapomnioałem

> o "odpowiedź"
Skoro umiesz edytować posta, to czemu spamujesz i dajesz drugie pytanie z rzędu? ;/ Special
Forces NIE jest samodzielnym dodatkiem i wymaga podstawowego Battlefield 2.

> A Wy macie jakiś dodatek ? SORRY ZA TAKIE OSOBISTE PYTANIE !!! ;)
Ja kupiłem (i spodziewam się jutro dostawy) samego BAttlefielda 2, bez dodatków (są nieopłacalne).
Jedyny dodatek godny uwagi to właśnie wspomniane przez ciebie Special Forces. ;]



Przepraszam, to już się nie powtórzy!!! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

milosz2---> Jeszcze polecam ten serwer.

.pl [24/7] HIGHPOINT [MPO] conquest server
IP 84.244.162.21: Port 16567

Rankingowy , od niedawna jest postawiony więc ruch jest narazie tylko wieczorem.

Ale mam nadzieje że się to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować