Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2007 o 16:46, milosz2 napisał:

macie jakies polskie serwy na ktorych gracie albo ogólnie jakies fajne serwy ?


Spróbuj poszukać na forum http://www.battlefield.pl/. Jakby moderatorzy się przyczepili do linka, to po prostu chcę pomóc. :-)

@Lukasz

To jest taka mapa jak Wake Island 2007?! Jakim cudem o tym nie wiem? Przecież po zalogowaniu się wyskakują informacje o nowej mapie, bla, bla, bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2007 o 16:26, DJ Szlafrok napisał:

@Papishon
Możliwe, że ktoś zwędził Twój cd-key, więc chyba trzeba będzie napisać do EA Polska...
Bez patcha możesz wejść?

Nawet nie wiem, bo bez patcha teraz nawet nie próbowałem. Kurczę jak to ktoś zwędził mi CD-Key`a? Siedzi sobie spkojnie na półce w pudełku i nikomu gry nie pożyczałm, no chyba że jakiś "pr0 hakerz" sam sobie go wygenerował. W takim razie gdzie mam pisać? Chodzi mi meil, bo jeszcze w takich sprawach nigdy nie pisałem meili i nie wie co i jak. Mam dać zdjęcie, że grę mam? Czy dopiero jak mni o to poproszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do EA wiele razy i powiem Tobie, ze najlepiej to opisz sytuację i wyslij z prozbą o podpowiedź a pozniej jezeli nie odpisza to zadzwon bo maja super obsługę!!! :] i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się. Często tak się dzieje, że nie chcą przyznać kolejnej rangi, mimo że spełniasz wymagania do jej otrzymania. Jednak jak teraz zagrasz na jakimś rankingowym serwerze to powinieneś dostać nowe odznaczenia po, na przykład, zastrzeleniu jednego wroga. A jeżeli nie, to spróbuj na innym serwerze, czasami z niektórych dane jakoś wolniej się wysyłają do statystyk.
Ale możesz też zauważyć pozytywną rzeczy, nabijasz już punkty na kolejną rangę i szybko po jednym awansie dostaniesz kolejny, według historii twoich punktów powinieneś stopień "Sergeant" otrzymać za około 15 godzin grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie widzę, że grałeś tylko ponad 8 godzin, z czego 4 jako Dowódca. Więc jeżeli to twój pierwszy profil żołnierza to za dużo nie można napisać. Widać, że ilość zabić do śmierci nie jest jakaś super, ale może to przez to, że dowodziłeś i w czasie patrzenia na mapę ktoś ciebie trafił.
Dopiero po wielu godzinach będzie można dokładniej zobaczyć w czym ktoś jest dobry.
Na pewno później będziesz miał coraz lepsze wyniki.
A z broni do odblokowania to dobra jest L96A1, można ją odblokować po zdobyciu M95. Pochodzi ona z dodatku do gry, ale jeżeli nie wydasz punktów na inne bronie to będziesz mógł ją wybrać. Oczywiście przyda ci się, jeżeli grasz Snajperem, jeżeli nie to powinieneś wziąć jakieś inne.
No i jeszcze widać, że już wyrzucili ciebie 9 razy z jakiś serwerów. Uważaj na takie różne klanowe (choć wiadomo, że też jest dużo fajnych). Wiele razy trafiłem na serwer jakiegoś klanu gdzie wszyscy jego członkowie mieli możliwość wyrzucania i banowania - robili to ze wszystkimi, którzy coś zrobili co im się nie podobało, np. ich zabiłeś.
Więc najlepiej jak sobie upatrzysz jakiś dobry to go dodaj do ulubionych.

A z amunicją nie jest tak źle, rzucasz wszystkim kogo spotkasz i na pewno ktoś będzie chciał to podnieść lub podniesie przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie grać medykiem. A tak dużo śmierci mam właśnie z tego powodu co napisałeś. Narazie odblokuje 2 broń dla medyka, a potem dla snajpera. 2 razy kick za Pinging, 1 za zbombardowanie bazy worga, a reszta to jakieś loosing key czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobię grę battlefield wczoraj ale nie mogę zagrać w sieci. I chcę się dowiedzieć czy trzeba się rejestrować na jakiejś stronie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 14:16, muniok napisał:

Kupiłem sobię grę battlefield wczoraj ale nie mogę zagrać w sieci. I chcę się dowiedzieć czy
trzeba się rejestrować na jakiejś stronie????


Nie, a zakładałeś w grze konto do gry w sieci? Jak ie to to jest problemem. Gra ma konto tylko do gry lokalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 15:05, lukasz11111 napisał:

> Kupiłem sobię grę battlefield wczoraj ale nie mogę zagrać w sieci. I chcę się dowiedzieć
czy
> trzeba się rejestrować na jakiejś stronie????

Nie, a zakładałeś w grze konto do gry w sieci? Jak ie to to jest problemem. Gra ma konto tylko
do gry lokalnej.

A jak można założyć te konto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączasa " Graj w Battlefield 2 po sieci " I wyświetla się okno kąt. Jest Deflaut i pisze konto lokalne.
Ty musisz dać " nowe konto " i wpisać dane. Jak je wyslesz to masz swoje konto do gry po sieci. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:53, milosz2 napisał:

Znacie jakieś fajne konto gdzie jest fajnie np. gdzie grają POLACY ? :P


Zakładam że chodziło Ci o serwer, a nie konto, a więc proszę:
EA POLSKA | Aster ranking server

adres ip: 212.76.32.54:16567
inne polskie serwery:
193.33.35.240:16567 -> EA Polska & GamesNet.pl - Ranked Server
193.33.34.27:16567 -> =BT=| NO UNLOCK | GamesNet.pl

I to w zasadzie jedyne uczęszczane polskie serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:00, lukasz11111 napisał:

Jeszcze jedno pytanko. Dlaczego nie chcą mi dać służby na bliskim wschodzie. Zaliczyłem przecież
po sekundzie na każdej mapie z udziałem MEC.


W sensie - nie masz doliczonego czasu gry w statystykach wybraną frakcją? Więc spokojnie, starsy uzupełniane są co pewien czas, ja na przykład czekam na cyferki chyba tydzień i już zaczynam się zastanawiać, czy mój filtr serwerów rankingowych dobrze działa. ;-)

Dnia 11.12.2007 o 16:00, lukasz11111 napisał:

a reszta to jakieś loosing key czy coś takiego.


Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zauważyć, że na Asterze grają chamy. Ja sobie siedze w bryce a tu gościu do mnie.

-Gadasz po polsku
-... ( ja nic bo nie mam mikrofonu )
-gadasz po polsku sk!@#$#lu
-...
-Sp%^&*!laj z tego samochodu
-...
- Sp!@#$#!laj mówie poj$#%
-...

No i poszedłem bo mi gościa żal było słuchać. Jak bym dalej siedział w samochodzie ( FAV ) to by zapewne C4 pod niego podłozył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować