Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 21:14, Space marine napisał:

Dzięki ale czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na to pytanie: czy wiadomo, że BF 2 będzie kosztował
w MM 15 zł nie tylko w Białymstoku ?


No wiesz. Ja ci nie odpowiem niestety. W ofercie MM nie ma mowy o BF2, nawet w BB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:19, lukasz11111 napisał:

> Dzięki ale czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na to pytanie: czy wiadomo, że BF 2 będzie
kosztował
> w MM 15 zł nie tylko w Białymstoku ?

No wiesz. Ja ci nie odpowiem niestety. W ofercie MM nie ma mowy o BF2, nawet w BB.

Co to jest `BB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:14, Space marine napisał:

Dzięki ale czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na to pytanie: czy wiadomo, że BF 2 będzie kosztował
w MM 15 zł nie tylko w Białymstoku ?

Porównałem gazetkę z Białegostoku z, przykładowo, warszawską. Tylko w Białostockiej była ta oferta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:25, The Lurker napisał:

> Dzięki ale czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na to pytanie: czy wiadomo, że BF 2 będzie
kosztował
> w MM 15 zł nie tylko w Białymstoku ?
Porównałem gazetkę z Białegostoku z, przykładowo, warszawską. Tylko w Białostockiej była ta
oferta ;/

Qrche ! A to pech. No trudno, tak czy siak kupię BF 2; nic mnie do niego niezniechęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:27, Space marine napisał:

Qrche ! A to pech. No trudno, tak czy siak kupię BF 2; nic mnie do niego niezniechęci.

Takie same uczucie miałem półtorej godziny temu - i tak bym się nie załapał na promocję nawet mieszkając blisko Białegostoku. I tak go kupię! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:30, The Lurker napisał:

> Qrche ! A to pech. No trudno, tak czy siak kupię BF 2; nic mnie do niego niezniechęci.

Takie same uczucie miałem półtorej godziny temu - i tak bym się nie załapał na promocję nawet
mieszkając blisko Białegostoku. I tak go kupię! ;]

"Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:16, lukasz11111 napisał:

Sorki, nie wiem skąd jest to BB. Ale warto nawet dać 50 zł za tą gre.

Wiem, daltego dzisiaj po niego jadę :D Doczekałem się. Mam ndzieje, że nie na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 16:13, Space marine napisał:

> Sorki, nie wiem skąd jest to BB. Ale warto nawet dać 50 zł za tą gre.
Wiem, daltego dzisiaj po niego jadę :D Doczekałem się. Mam ndzieje, że nie na darmo.


No co ty! Super gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:51, lukasz11111 napisał:

> > Sorki, nie wiem skąd jest to BB. Ale warto nawet dać 50 zł za tą gre.
> Wiem, daltego dzisiaj po niego jadę :D Doczekałem się. Mam ndzieje, że nie na darmo.

No co ty! Super gra.

Już ją mam zaraz zainstaluję !

Można by stworzyć klan osób z gram.pl grających w BF2 tak samo jak chcemy zrobić z BF 2142.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2 jest naprawdę przełomową grą, a tu już pogłoski o Battlefield 3! Fajnie gdyby punkty zarobione w dwójce przenieśli do trójki. Ciężko się na nie pracowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to niby dlaczego? Przecież Battlefield 2 nie jest ostatnią grą serii. Jest jeszcze BF 2142, więc jeżeli by miało coś takiego być, w co oczywiście wątpię, to raczej z tej drugiej gry. :)
Poza tym wolałbym grę od zera, żeby wszyscy bez wyjątku startowali na równym poziomie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:33, kuko7 napisał:

A to niby dlaczego? Przecież Battlefield 2 nie jest ostatnią grą serii. Jest jeszcze BF 2142,
więc jeżeli by miało coś takiego być, w co oczywiście wątpię, to raczej z tej drugiej gry.
:)
Poza tym wolałbym grę od zera, żeby wszyscy bez wyjątku startowali na równym poziomie..


A ja nie! Dlaczego ktoś kto wcześniej ciężko "pracował'' na te punkty, będzie musiał zarabiać je od nowa? Rozumiem że jest to nowa gra, ale czy nie fajnie by było gdyby można było zbierać te punkty przez wszystkie części? I tak trójka ma być tworzona w realiach dwójki. Ale wiadome jest że tych punktów nie przeniosą ponieważ w trójce ma być robiony system tworzenia własnego, uniwersalnego żołnierza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra Battlefield oznacza dla Ciebie tylko zbieranie punktów to ok. :)
Ja natomiast wolałbym rozpocząć wszystko od zera i tyle. Poza tym jeśli ktoś zdobył już najwyższą rangę to co wtedy? Zostaje tylko zabawa bez punktów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:50, kuko7 napisał:

Jeżeli gra Battlefield oznacza dla Ciebie tylko zbieranie punktów to ok. :)
Ja natomiast wolałbym rozpocząć wszystko od zera i tyle. Poza tym jeśli ktoś zdobył już najwyższą
rangę to co wtedy? Zostaje tylko zabawa bez punktów. :)


Podaj mi cytat, gdzie napisałem że gra Battlefield oznacza dla mnie tylko zbieranie punktów. Poza tym punkty różnią się od rang. Rangi są po to aby udoskonalać naszego żółnierza dodając mu nowy ekwipunek. Punkty pozwalają nam zostać dokładnie sklasyfikowanym na łamach graczy z całego świata grających w Battlefield 2. Nieprawda, że zostaje tylko zabawa bez punktów. Gdyby tak było to po co by się dalej naliczały? Mogły by być po prosty wyłączone, po osiągnięciu najwyższej rangi. Są po by można było się ścigać z innymi graczami. Poza tym zdobywanie punktów zachęca by grać w tą grę. Założe się że nie jeden gracz po kilku walkach w sieci lubi wejść do BFHQ i zobaczyć swoje osiągnięcia...

P.S.
Ja bym nie chciał zaczynać wszystkiego od zera... i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 19:20, Jacob XX napisał:

Podaj mi cytat, gdzie napisałem że gra Battlefield oznacza dla mnie tylko zbieranie punktów.

Może za ostro to określiłem, ale jak piszesz, że wolisz, żeby punkty przechodziły z gry do następnej części, to widać jednak, że przywiązujesz do nich wielką wagę. Mi nie zaszkodziłoby zbierać punktów od zera. :)

Dnia 06.12.2007 o 19:20, Jacob XX napisał:

Nieprawda, że zostaje tylko zabawa bez punktów.

Sorry, ale prawda jest taka, że chodziło mi o rangi. Poza tym z naliczaniem punktów zgadzam się z Tobą.

Dnia 06.12.2007 o 19:20, Jacob XX napisał:

Poza tym zdobywanie punktów zachęca by grać w tą grę.

Oczywiście, ale według mnie bardziej zachęca jeśli przy tym zdobywasz rangi. ;)

Dnia 06.12.2007 o 19:20, Jacob XX napisał:

Założe się że nie jeden gracz po kilku walkach w sieci lubi wejść do BFHQ i zobaczyć swoje osiągnięcia...

To oczywiste. :)
>Ja bym nie chciał zaczynać wszystkiego od zera... i tyle.
A ja bym chciał i.. tyle. :)
Każdy ma swoje zdanie i nikomu nie będę kazał go zmieniać, więc niech tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 16:15, Jacob XX napisał:

Battlefield 2 jest naprawdę przełomową grą, a tu już pogłoski o Battlefield 3! Fajnie gdyby
punkty zarobione w dwójce przenieśli do trójki. Ciężko się na nie pracowało...


Rozumiem, że grałeś w BF2. Napisz mi dlaczego statystyki mojej postaci nie chcą się wyświetlać na stronach im poświęconych i w zakładce BF HQ w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować