Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Mam problem;/ niedość żę Battlefield 2 po spatchowniu niedopuszcza mnie do serverów rankingowych, to jeszcze jak zainstaluje dodatek "Siły specjalne" to kcha, niema rzadnych serverów:( możecie mi coś doradzić?
z góry dzięki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zainstalowałeś to w takiej kolejności jak wymieniłeś - to źle to robisz.

Kolejność instalacji:
■ Battlefield 2
■ Battlefield 2: Special Forces
■ Patch 1.41 [536 MB]: http://largedownloads.ea.com/pub/patches/BF2/1.41/BF2_Patch_1.41.exe

Jeżeli już masz nabałaganione to najlepiej wszystko usuń i zainstaluj poprawnie. A to, że nie mogłeś grać w samego Battlefield 2 na serwerach rankingowych to prawdopodobnie wina punkbuster. Ponowna instalacja gry wielu na to pomaga, a jeżeli nie pomoże to powinieneś sprawdzić czy punkbuster może łączyć się z jakimiś serwerami (w Menedżer zadań Windows powinny działać 2 lub 1 proces od tego zabezpieczenia: PnkBstrA i/lub PnkBstrB).

Założyłem, że w grze masz włączonego punkbuster, bo jeżeli nie to wystarczy, że go włączysz (po odpowiednim zainstalowaniu gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta duza snajperka (M95 jesli dobrze pamietam nazwe) ma w opisie, ze potrafi przestrzelic szybe w helikopterze. Czy jest zatem mozliwe zabicie pilota helikoptera bojowego taka snajperka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 23:10, lukasz11111 napisał:

Jak najłatwiej zdobyć odznake walki na noże ( 7 kills ).


Jeśli masz dodatek "Siły Specjalne" - to tam w zasadzie na każdej mapie, trzeba być tylko cierpliwym. I szybkim.

Mnie udało się na mapie "Ghost Town".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 03:12, Xantus napisał:

Ta duza snajperka (M95 jesli dobrze pamietam nazwe) ma w opisie, ze potrafi przestrzelic szybe
w helikopterze. Czy jest zatem mozliwe zabicie pilota helikoptera bojowego taka snajperka?
:)


Jest taka możliwość! :D
Musisz tylko wycelować w głowę i zaliczyć headshota, gość ustrzelony ;].
Radze to robić zwłaszcza wtedy kiedy przeciwnik jest jeszcze na ziemi i startuje, bo ustrzelić heada kiedy heli jest w powietrzu to trudna rzecz, mi udało się tylko raz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że się znasz na temacie. Powiedz mi jak naliczane są punkty Global Score?

Ja mam na chwile obecną:
Global Score 2505
Team Score 512
Combat Score 1220
Commander Score 1303

Czy li po dodaniu tzrech ostatnich powiniennem mieć przy global score jakieś 3035 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w Battlefielda 2 i przyznaje że mnie naleciało żeby sobie troche w niego pograć. Włączyłem sobie jakiś serwer i nagle wyskakuje mi napis "Twój CD klucz jest nieważny." Pomocy! Mam oryginała. Kupiłem go sobie za 60zł i teraz nie moge sobie w niego pograć. Co za patologia! Ci z EA to są naprawde jacyś porypani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 21:10, lukasz11111 napisał:

Jak naliczane są punkty Global Score?


Między innymi mają na nie wpływ Team Score, Combat Score, Commander Score. Jednak chcąc obliczyć swoje aktualne Global Score nie możesz po prostu dodać tamtych do siebie. Na pewno musisz jeszcze odjąć swoje minusowe punkty.
Ale sposób naliczania Global Score i tak jest bardziej skomplikowany, nie interesowałem się tym, więc dokładnie ci nie podam. Te punkty mają odzwierciedlać umiejętności gracza i czas spędzony w grze, według nich jest wyliczane miejsce w głównym rankingu. Niektórzy mają więcej tych punktów niż dodane do siebie Team, Combat, Commander Score, a inni mniej.
Jak chcesz to możesz sobie poszukać wzoru, by to obliczyć, ale nie wiem czy szybko ci się to uda. Możesz trafić na coś co zawiera błędy (tak jak na nieoficjalnych stronach ze statystykami).

Chyba nie ma sensu się tym aż tak zajmować (EA wie i to wystarczy), po prostu im lepiej i dłużej grasz tym więcej punktów masz.

Dnia 15.12.2007 o 21:10, lukasz11111 napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Jacob XX
Włączyłem sobie jakiś serwer i nagle wyskakuje mi napis "Twój CD klucz jest nieważny."


http://eapo.custhelp.com/cgi-bin/eapo.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=3579
Jeżeli grasz na starej instalacji gry (kiedyś zainstalowałeś i dopiero teraz znowu ją ruszyłeś) lub skasowałeś system i go ponownie zainstalowałeś, ale gra została na innej partycji to może brakować wpisów w rejestrze Windows na temat Battlefield 2. W takim przypadku najlepiej usuń pozostałości gry i zainstaluj ponownie (ewentualnie użyj programu, który znajdziesz tu: ...\EA GAMES\Battlefield 2\Support\Battlefield 2_code.exe).
Kolejnym problemem może być nazwa użytkownika w Windows (powinna zawierać tylko zwykłe znaki), także może być problem z przeniesionym folderem Moje Dokumenty.
A jeśli to nic z tych rzeczy to sprawdź czy tak się też dzieje na innym serwerze.
Jak będziesz mieć pewność, że to wina klucza to powinieneś napisać o tym pomocy technicznej EA: http://eapo.custhelp.com

Dnia 15.12.2007 o 21:10, lukasz11111 napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Jankes6666


To dobrze, że ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak napiszesz głupi post na jakimś forum to od razu wpadnie moderator i cię zbanuje?
Na tym forum działają dość szybko, ale jednak nie wszystkie tematy są zamknięte i niektórym się udało, że ich posty pozostały niezauważone.
Możesz łamać każdy regulamin, jednak moderatorzy są od tego by za to karać. Na początek ostrzeżenie, później ban...
EA przecież nie będzie cały czas siedzieć i wyłapywać każdego kto zagra i złamie regulamin. Po prostu co pewien czas kasują pewną ilość takich graczy.

Do tego po co chcesz ryzykować tylko po to by zdobyć wyróżnienie? Raczej nikt nie będzie ciebie podziwiał za to, że masz tyle odznak, bo i tak inni mają więcej, a jeżeli się spotyka kogoś w grze to widać czy umie grać czy nie - nie trzeba patrzeć na statystyki.
System, który nagradza za pewne osiągnięcia w grze jest raczej dla samego gracza. Możesz się cieszyć ze swoich dokonań. Ale zdobywając odznakę na serwerach łamiących regulamin jest bardzo proste i taka odznaka jest zupełnie nic nie warta, tak na prawdę jeżeli nie umiesz używać noża w normalnej grze to znaczy, że nie zasługujesz na to wyróżnienie. Po prostu staraj się polepszać swoje umiejętności, by coś otrzymać.

A jeżeli walka ograniczona do używania tylko niektórych broni jest dla ciebie na prawdę fajna to bez problemu możesz zagrać na nierankingowym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej bezużytecznym odznaczeniem jest to za odpowiednią długość czasu... skoku spadochronowego 0_o
Na co to komu? Fakt, że kiedyś było to 10 sekund na spadochronie, teraz podnieśli - ale i tak nie zmienia to faktu, że to odznaczenie nic nie daje, nawet satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee no to ja właśnie napisałem w poprzednim poście, że nie ma sensu ryzykować łamaniem regulaminu tylko po to by zdobyć jakąś odznakę, która nie ma za dużego znaczenia (według ciebie wiele nie daje nawet żadnej satysfakcji), choć ładnie wygląda mieć zapełnione wszystkie pola na nie przeznaczone.
Nie dobrze łamać regulamin i do tego wyróżnienie zdobyte w taki sposób ma zerową wartość.

Chyba właśnie lepiej po prostu grać i polepszać swoje umiejętności, odznaki same się pojawią i do tego będą coś znaczyć - przynajmniej dla danego gracza, który je zdobył, bo inni i tak nie wiedzą czy zostały uczciwie przyznane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie ma sensu, ale fajnie się gra jak na placu na mapie Strkike at Kharkandjest wyznaczona linia, której nie można przekraczać i się ludzie nawalają na noże, a np. dwóch pułkowników pilnuje, alby reguły były przestrzegane. Byłeś świadkiem, jak koleś mnie zabił z AK i dostał z Abramsa w twarz i zkickowany. Lub, jak ja sam przeszedłem bokiem planszy też dostałem, tylko że z abramsa pod nogi i odleciałem na sam początek miasta. Naprawde taka jatka jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować