Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2008 o 21:16, Grizzly. napisał:

Jak wystarczy że tylko chwile pogram, to mogę dla Ciebie te bronie odblokować.


Powiedz gdy gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 22:02, Volvox napisał:

> Jak wystarczy że tylko chwile pogram, to mogę dla Ciebie te bronie odblokować.

Powiedz gdy gotowe ;)


Oki to jutro mogę to dla Ciebie zrobić, będe wolny już ok. 12 , teraz nie za bardzo bo idę grać :) Napsiz mi w mailu wszystkie potrzebne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 20:51, Volvox napisał:

A jak haslo do konta zmienic?

Zeby zmienic haslo wystarczy zalogowac sie na jakiejs stronie od gamespy np.ign.com swoim kontem z Battlefielda .Nastepnie jak typowo w takich rzeczach zmieniasz haslo dla swojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wlasnie chcialem troche pograc i juz mi sie przypomnialo dlaczego ostatnio w BF nie grywalem ;)
Ciagle dostaje komunikat "Utraciles polaczenie z serwerem". Wczesniej zdarzalo sie to podczas gry (w szczytowych momentach nawet po 2 razy na plansze, a dzis to nawet na serwer wbic sie nie moge). Czy ktos mial podobny problem?

///Ech jak to jest ze z grami Blizzarda czy Counter Strike nie ma takich problemow? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 23:22, Volvox napisał:

Hmm wlasnie chcialem troche pograc i juz mi sie przypomnialo dlaczego ostatnio w BF nie
grywalem ;)
Ciagle dostaje komunikat "Utraciles polaczenie z serwerem". Wczesniej zdarzalo sie to
podczas gry (w szczytowych momentach nawet po 2 razy na plansze, a dzis to nawet na serwer
wbic sie nie moge). Czy ktos mial podobny problem?

///Ech jak to jest ze z grami Blizzarda czy Counter Strike nie ma takich problemow? :/


Problem z łączem internetowym może, albo firewall blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 23:22, Volvox napisał:

Hmm wlasnie chcialem troche pograc i juz mi sie przypomnialo dlaczego ostatnio w BF nie
grywalem ;)
Ciagle dostaje komunikat "Utraciles polaczenie z serwerem". Wczesniej zdarzalo sie to
podczas gry (w szczytowych momentach nawet po 2 razy na plansze, a dzis to nawet na serwer
wbic sie nie moge). Czy ktos mial podobny problem?

///Ech jak to jest ze z grami Blizzarda czy Counter Strike nie ma takich problemow? :/


Nie pojawiały się też komunikaty od punkbuster? Bo mnie zaczęło rozłączać jak dodali te dziwne programiki (PnkBstrA.exe, PnkBstrB.exe), jednak wtedy głównie pojawiały mi się komunikaty od punkbuster a nie sama informacja o stracie połączenia. (Ale wystarczyło zablokować w firewall od razu po instalacji te podejrzane programiki i wszystko działa. Jakby co to wcale nie musi zadziałać, są różne sposoby naprawy tego czegoś, więc u każdego co innego może pomóc, czasami zwykłe skasowanie gry oraz punkbuster i ponowna instalacja wystarcza.)
A jeżeli te problemy z rozłączaniem są spowodowane akurat przez punkbuster to prosta odpowiedź dlaczego w gry Blizzarda i Counter Strike możesz grać - na liście gier evenbalance.com ich nie ma, czyli nie mają punkbuster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:55, Rosomk napisał:

odblokowalem dziś G3 i jestem zawiedziony. Jak tego guna uzywać? Jestem przyzwyczajony
do SCARA-L.


G3 jest dobry z niedużej odległości, na średni dystans strzelasz tylko w trybie strzału pojedynczego, ogólnie mi ta broń do gustu nie przypadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:26, audioslave2000 napisał:

> odblokowalem dziś G3 i jestem zawiedziony. Jak tego guna uzywać? Jestem przyzwyczajony

> do SCARA-L.

G3 jest dobry z niedużej odległości, na średni dystans strzelasz tylko w trybie strzału
pojedynczego, ogólnie mi ta broń do gustu nie przypadła.



Jak się umię szanować pociski to ta broń jest fenomenalna, potrafię już zabić snajpera z tej broni niż ten on mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2008 o 17:24, Bratek196 napisał:

Jak się umię szanować pociski to ta broń jest fenomenalna, potrafię już zabić snajpera
z tej broni niż ten on mnie :P


Tak, szczera prawda, z G3 trzeba szanować naboje. Trzeba trochę pograć tą bronią to się przyzwyczai. Ja nie musze zmieniać trybu na jednostrzałowy gdy zabijam kogoś z daleka. Ta broń jest bardzo celna gdy potrafi się ją dobrze stralać.

------>Rosomk

Ja mam zamiar jako następną odblokować właśnie SCAR-L bo tym G36C nie potrafie grać. SCAR-L ma świetny celownik. Uch.. szkoda że tylko że do następnej rangi jest 10000 pkt..
Ostatnio mnie wkurza to że jak wchodze na serwa to nie mam unlocków i że jestem private. Ten błąd często mi się zdarza. Wczoraj miałem go dwa razy a dzisiaj raz.

Podpowiedź

Nie wiem czy wiecie ale ja się dopiero dzisiaj dowiedziałem... Po 115 godzinach grania w BF2 :P Jeśli siedzicie na działku w helikopterze wciśnijcie "c". Od razu lepszy widok. szkoda że dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałem bo już tak mnie wkurzały helikoptery rosyjskiego spetznazu... na szybie są takie belki i prawie nic się nie widzi gdy się siedzi na działku. A tak to mamy wygodony czysty widok tylko z celownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2008 o 18:34, Grizzly. napisał:

Nie wiem czy wiecie ale ja się dopiero dzisiaj dowiedziałem... Po 115 godzinach grania
w BF2 :P Jeśli siedzicie na działku w helikopterze wciśnijcie "c". Od razu lepszy widok.
szkoda że dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałem bo już tak mnie wkurzały helikoptery
rosyjskiego spetznazu... na szybie są takie belki i prawie nic się nie widzi gdy się
siedzi na działku. A tak to mamy wygodony czysty widok tylko z celownikiem.



To o tym już wiedziałem gdy pierwszy raz wsiadłem do Heli..
PS to samo działa w samolotach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2008 o 18:36, Bratek196 napisał:

To o tym już wiedziałem gdy pierwszy raz wsiadłem do Heli..
PS to samo działa w samolotach...


A skąd wiedziałeś ? Mi dopiero dzisiaj kumpel powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2008 o 18:39, Grizzly. napisał:


A skąd wiedziałeś ? Mi dopiero dzisiaj kumpel powiedział.



Dal rozgrzewki z Botami dla jaj podpowiedź była :D Oraz od kumpla przed pierwszymi starciami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować