Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2006 o 01:29, Unpredictable napisał:

> Grasz w BF2 ? Ooo musimy kiedyś zagrać, ja gram od kwietnia, ale niestety z dużymi przerwami

> :P

Ja również z wielką chęcią zagrałbym z jakimś polskim graczem, niestety dotychczas udało mi
się poznać zaledwie kilku, którzy deliktanie mówiąc nie reprezentowali wysokiego poziomu. Dlatego
jeśli masz ochote, to możemy umówić się kiedyś na jakąś rozgrywke :).

Jesli chcesz zagrac to ja jestem do dyspozycji rownierz zagralbym z jakism polskim graczem na dosyc wysokim poziomie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra pójdzie, ale mogą długo mapy się ładować ;-) Radzę obniżyć detale na minimum, ale gra wciąż będzie wyglądała pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
niedawno tu tez zajzalem i widze ze scena BF2 jest dosc rozlegla:)
Chcecie grac zna polskich serwerach?wystarczy w wyszukiwarce BFa wpisac ( .pl )
jest kilka rankingowych.
A jak chcecie pograc na dosyc wysokim poziomie to odchaczcie ranking i tam widac serwery klanowe gdzie graja glownie infantry mysle ze to jest najlepszy trening skila.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 12:59, Thur Michalus napisał:

Skąd można sciągnac patcha 1,4?

Patcha 1.4 nie można z nikąd ściągnąć, jest dostępna jedynie wersja beta, jednak lepiej jej nie ściągać. Łatka miała wyjść we wtorek, jednak EA wykryło "drobny bug", którego naprawa może potrwać tydzień.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie łatki niet, ale dzisiaj udostępniony będzi mod Point Of Existence 2. Będzie to wersja zahasłowana, a hasło zostanie podane w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie prawie to samo. U mnie powód - patche, dlugie loadingi, wyrzuty do windy jeżeli wcisnę WEJDŹ DO GRY, nie wyrzucało gdy czekałem te pół minuty na auto ready....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie, mam pytanko czy na 128k mogę liczyć na jakąś zabawę, grałem w demko po 30 ludzi i były średnie lagi, co najlepsze przy 30 odobach w CoD2 nie byłó lagó wcale :P no ale postanowiłem kupić BF2 ale nie wiem czy będe mieć jakąkolwiek \zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie wymagania sprzętowe się u mnie zgadzają, a gra nie chce mi ruszyć. Zamiast tego wyświetla się komunikat:
VPU RECORVERZARESETOWAŁ AKCELATOR GRAFICZNY...
BARDZO PROSZĘ O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 18:08, jakubg9 napisał:

wszystkie wymagania sprzętowe się u mnie zgadzają, a gra nie chce mi ruszyć. Zamiast tego wyświetla
się komunikat:
VPU RECORVERZARESETOWAŁ AKCELATOR GRAFICZNY...
BARDZO PROSZĘ O POMOC


Podaj konfiguracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś jaką masz kartę, jaką wersję sterowników. Wiesz, tu wróżek nie ma, bez tych informacji niewiele się da zrobić. Przeszukaj ten temat, ktoś chyba miał podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować