Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Po załadowaniu się gry wciśnij przycisk auto-gotowość i czekaj, aż samo Ci wejdzie na serwer. Pod żadnym pozorem nie wciskaj "Wejdź na serwer" czy jakoś tak ;-) Miałem ten sam problem, o dziwo z biegiem czasu sam się rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 22:13, Tal441 napisał:

Witam. Gram w BF''a od niedawna. Mam problem bo na jednym z serwerów trzeba podać jakiś BF
PiD.
Skąd go wziąść?


Eee... szczerze mowiac gram w bfa z 2 lata z drobnymi przerwami 2 miesiecznymi ale z czyms takim jak BF PiD sie nie spotkalem. Moze chodzi o passa ? Jesli nie to radze zmienic serwer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 22:13, Tal441 napisał:

Witam. Gram w BF''a od niedawna. Mam problem bo na jednym z serwerów trzeba podać jakiś BF
PiD.
Skąd go wziąść?


A niby w jaki sposób to ci się wyświetla że masz coś podać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli do battlefield 2 dokupie jeszcze 2 dodatki to czy:

1) na nowych mapach można będzie grać w trybie single?
2) jeśli tak, to czy można korzystać ze wszystkich dodatków na raz, czy tylko jednego równocześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 15:47, sinir napisał:

czy jeśli do battlefield 2 dokupie jeszcze 2 dodatki to czy:

1) na nowych mapach można będzie grać w trybie single?


Tak, ale nie na wszystkich. Tak samo było w przypadku podstawki.

Dnia 22.05.2007 o 15:47, sinir napisał:

2) jeśli tak, to czy można korzystać ze wszystkich dodatków na raz, czy tylko jednego równocześnie?


Tak możesz z wszystkich dodatków korzystać równocześnie, czyli że np. jednostki specjalne nie przeszkadzają grać w podstawkę. Bedziesz miał na pulpicie po prostu tyle ikon ile masz dodatków i wybierasz sam w co chcesz grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio kupiłem sobie Battlefield 2 Deluxe Edition i występuje u mnie wielki problem.
Mianowicie, gdy klikam na "dołącz do gry" w Multi, od razy wywala mnie do Windowsa. Nie wiem co jest tego przyczyną. Może spotkaliście się już z takim błędem i wiecie jak go naprawić. Jeżeli tak, to proszę o odpowiedź. Będę bardzo wdzięczny.

PS Jeżeli tu nie dostanę odpowiedzi, zamierzam wysłać mail''a z zapytaniem do CDP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takie coś, zniknęło samo po pewnym czasie.
Wciśnij ''automatyczna gotowość'' czy Bóg jeden jak to się zwie, przycisk obok ''dołącz do gry''. Następnie nie ruszaj myszka i nic nie wciskaj, po paru sekundach dołączy Ci do gry bez wyrzutu do windy. U mnie zadziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie dało... A jeszcze jedno pytanko. Do jakiej wersji masz zaktualizowaną grę, tzn. jakiego masz patcha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania:
jak można w np. samochodzie terenowym z miejsca kierowcy przejść na miejsce strzelca?
gdzie mogę zobaczyć jaki mam stopień rankingowy na multiplayer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem gry typu Battlefield, sądzę bowiem iż ten typ gry w rozgrywce sieciowej nie znudzi się tak szybko jak w singlu. I tu pojawia się moje pytanie: lepiej kupić Battlefielda 2 czy BAttlefielda 2142? Słyszałem że BF 2142 zdaje się być modem do BF 2 i opłaca się go kupić tylko wtedy gdy nie mamy BF 2. JA nie mam. Z drugiej strony na gram.pl BF 2142 jest droższy o całe 35 zł co robi dla mnie sporą różnicę. Ciekawi mnie też grywalność i inne aspekty... Która część BF''a króluje? Którą lepiej kupić? A może jest inny tytuł podobny do BFa godny uwagi? Z góry dziękuję,
pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 19:18, sinir napisał:

mam 2 pytania:
jak można w np. samochodzie terenowym z miejsca kierowcy przejść na miejsce strzelca?


F1, F2, F3, F4 itp...

Dnia 24.05.2007 o 19:18, sinir napisał:

gdzie mogę zobaczyć jaki mam stopień rankingowy na multiplayer?


Są od tego specjalne strony np. http://bf2s.com/player/64886523/ , wejdź i u góry w wykropkowanym wpisz swojego nicka. Ale w menu głównym w grze też można zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od Ciebie w co chcesz grać. Jesteś fanem gier w stylu walk prowadzonych w dzisiejszych czasach np. Iraq, czy przyszłościowych gdzie się wsiada do robotów i strzela laserami ? Jeśli Ci odpowiada pierwszys typ (wojna teraźniejsza) wybierz Battlefielda 2 a jeśli Cię kręci przyszłość to BF2142.
BF2142 nie jest modem BF2, i możesz w niego grać nie mając BF2. To po prostu jakby odzielna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2007 o 15:01, Grizzly. napisał:

BF2142 nie jest modem BF2, i możesz w niego grać nie mając BF2. To po prostu jakby odzielna
gra.

Napisałem tylko że zdaje się być modem tzn. że nie wnosi wielu nowości, że to inna gra a nie mod to ja wiem ;]

Thx za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 14:53, Grizzly. napisał:

> mam 2 pytania:
> jak można w np. samochodzie terenowym z miejsca kierowcy przejść na miejsce strzelca?


F1, F2, F3, F4 itp...

> gdzie mogę zobaczyć jaki mam stopień rankingowy na multiplayer?

Są od tego specjalne strony np. http://bf2s.com/player/64886523/ , wejdź i u góry w wykropkowanym
wpisz swojego nicka. Ale w menu głównym w grze też można zobaczyć.

dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 15:01, Grizzly. napisał:

To wszystko zależy od Ciebie w co chcesz grać. Jesteś fanem gier w stylu walk prowadzonych
w dzisiejszych czasach np. Iraq, czy przyszłościowych gdzie się wsiada do robotów i strzela
laserami ? Jeśli Ci odpowiada pierwszys typ (wojna teraźniejsza) wybierz Battlefielda 2 a jeśli
Cię kręci przyszłość to BF2142.
BF2142 nie jest modem BF2, i możesz w niego grać nie mając BF2. To po prostu jakby odzielna
gra.

Może i BF2142 nie jest oficjalnie modem ale powiedzmy sobie szczerze...jest;). W stosunku do BF2 mało zmian. EA jak zwykle wyciąga łapska po kasę graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2007 o 17:31, Konował napisał:

Może i BF2142 nie jest oficjalnie modem ale powiedzmy sobie szczerze...jest;). W stosunku do
BF2 mało zmian. EA jak zwykle wyciąga łapska po kasę graczy.


To normalne :P Tak jak wszyscy się wkurzali dodatkami do Bf2 :) Ale co by nie mówić to Bf2142 też ma wiele fanów i trzeba przyznać że jest udanym tutułem. Ma swoją oryginalność (mechy, drop-pody). Czy wiecie może czy grafika w BF2142 jest lepsza ? Są jakieś różnice w mechanice gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2007 o 15:10, Grizzly. napisał:

To normalne :P Tak jak wszyscy się wkurzali dodatkami do Bf2 :) Ale co by nie mówić to Bf2142
też ma wiele fanów i trzeba przyznać że jest udanym tutułem. Ma swoją oryginalność (mechy,
drop-pody). Czy wiecie może czy grafika w BF2142 jest lepsza ? Są jakieś różnice w mechanice
gry?


Mechanika gry pozostaje raczej taka sama chociaż są różnice. Grafika troszkę podrasowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować