Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 14:45, Smash napisał:

Zalezy dla kogo. Niektorzy wola grac normalnie w BFa na zasadach BFa, a nie robic z Battlefielda
CSa.

CSa???? Raczej RO, albo Armę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 22:01, owczar4 napisał:

Grał ktoś w mod "Project Reality"??
Naprawdę świetny mod o niebo lepszy niż oryginalny BF2.


Ja nie grałem ani nie słyszałem. A co dokładnie zmienia? Z czym można go porównać z CS ? Czy strzelanie jest bardziej celne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Project Reality jak sama nazwa wskazuje skupia sie na realizmie...Ginie sie od 1-2 kul, bron ma mniejszy rozrzut, czolg to zabawka dla 2 osob(nie tylko czolg) itd itp. Mod jest zbyt rozbudowany by go strescic. Sciagnij- ocen ;]

Dla wszystkich zainteresowanych modyfikacjami polecam program www.modjive.com To taka baza modow do BF2 i 2142. Aktualizowanie, sciaganie, granie. Nie trzeba szukac odpowiednich plikow, program sam to zrobi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za podanie linka do mojego forum w temacie o kolekcjach gier(mialem tam spis gier i nic ponadto) ;]
GS nie byl odwiedzany a ja nie mialem tez o czym pisac wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:23, Lailonn napisał:

Za podanie linka do mojego forum w temacie o kolekcjach gier(mialem tam spis gier i nic ponadto)
;]
GS nie byl odwiedzany a ja nie mialem tez o czym pisac wiec...


Ale tło było świetne ! No i były recenzje Battlefielda, raz ktoś w tym temacie prosił o recke do BF2 i chciałem dać linka do twojego GSa a tam pusto.. heh :P

A drugi degrad ? :P Sorki że tak pytam ale ciekawi mnie... ja też raz zostałem zdegradowany.. przez TYHE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ktoś do gry w BF2? Już ogólnie jest ze 4 osoby.. jeszcze najlepiej jedną.

A wy cholera przestańcie pisać nie na temat.. nic dziwnego że załapałeś dwa degrady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:52, Xantes napisał:

mam pytanie czy ktos zna moda ktory pozwala w singlu pograc sobie z 32 lub 64 goscmi na jednej
mapie?


wejdź na www.battlefield.pl na forum tam znajdziesz odpowiedź. To nie jest mod trzeba po prostu w plikach pogrzebać z tego co pamiętam. Dawno to robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 17:49, Kafar napisał:

To jest ktoś do gry w BF2? Już ogólnie jest ze 4 osoby.. jeszcze najlepiej jedną.


Nawet nie masz pojęcia jak ubolewam że nie moge z wami pograć z winy mojego rozwalonego kompa :( BF2 był dla mnie wszystkim. :P Myślicie że za 3 lub więcej lat jego sława nie przeminie ?

Dnia 15.04.2007 o 17:49, Kafar napisał:

A wy cholera przestańcie pisać nie na temat.. nic dziwnego że załapałeś dwa degrady :)


Ja już też mam na koncie dwa degrady :( Dogoniłem Lailonna... obym tylko nie wyprzedił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 16:28, Grizzly. napisał:

Nawet nie masz pojęcia jak ubolewam że nie moge z wami pograć z winy mojego rozwalonego kompa
:( BF2 był dla mnie wszystkim. :P Myślicie że za 3 lub więcej lat jego sława nie przeminie
?


Bardziej obawiam się o Quake Wars. Gra bardziej rozbudowana, lepsza grafika. Niestety nie wiem jak będzie grą w akcji. Twórcy BF nie potrafią walczyć z konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 18:36, Kafar napisał:

Bardziej obawiam się o Quake Wars. Gra bardziej rozbudowana, lepsza grafika. Niestety nie wiem
jak będzie grą w akcji. Twórcy BF nie potrafią walczyć z konkurencją.


Ale niektorzy (tak jak ja) nie lubia walczyc w jakiejs tam dalekiej fikcyjnej przyszlosci. Przyjemniejsze jest strzelanie z czolgu do ludzi niz z jakiegos "czegos" do zdeformowanych potworkow (Stroggow). Niby lepsza grafika, ale w bf''ie tez nie jest jakas tragiczna. Powiem nawet ze jest dobra, a atak artyleryjski nadal robi wrazenie :) i bedzie robil jeszcze dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2007 o 15:31, Smash napisał:

Ale niektorzy (tak jak ja) nie lubia walczyc w jakiejs tam dalekiej fikcyjnej przyszlosci.
Przyjemniejsze jest strzelanie z czolgu do ludzi niz z jakiegos "czegos" do zdeformowanych
potworkow (Stroggow). Niby lepsza grafika, ale w bf''ie tez nie jest jakas tragiczna. Powiem
nawet ze jest dobra, a atak artyleryjski nadal robi wrazenie :) i bedzie robil jeszcze dlugo.


Prawda, ale trzeba przyznać że robiłby o wiele większe wrażenia gdyby lała się krew i ręce na ścianach lezały. :P Kiedyś sobie myślałem jak EA mogła o tak ważnej rzeczy nie pomyśleć, to by chyba podwoiło grywalność :D. Mile widziane przeze mnie byłyby rozpryski ciała jak w Quaku :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem. Kupiłem sobie BF2 Deluxe edition. Teoretycznie jest tam 8 nowych plansz, a w praktycznie w trybie dla jednego gracza mam 6, bez Lewiatana i Potężnego Kąsacza. Możecie powiedzieć czym jest to spowodowane? Może trefna sztuka. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trybie dla jednego gracza nie są dostępne wszystkie mapy z dodatku. Żeby na nich pograć musisz wejść na jakiś serwer i grać z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2007 o 14:42, Grizzly. napisał:

Prawda, ale trzeba przyznać że robiłby o wiele większe wrażenia gdyby lała się krew i ręce
na ścianach lezały. :P Kiedyś sobie myślałem jak EA mogła o tak ważnej rzeczy nie pomyśleć,
to by chyba podwoiło grywalność :D. Mile widziane przeze mnie byłyby rozpryski ciała jak w
Quaku :)))


Taa i jakby to jeszcze nie znikalo to by ci sie po 10 minutach komp zwiesil, a mapa byla by CALA czerwona. Nie no mogliby dac jakas tam krew ale bez przesady :P. Takie cos podobnego jak w CSie jest i by bylo dobrze. Ale najbardziej to powinni by naprawic zachowanie fizyki w trybie zwolnionym w powtorce na BattleRecorderze. Bo zrobilem sobie raz Matrixa jak bylem w kadrze :) i zabilem chlopa to go tak dziwnie zaczelo wykrecac, najpierw sie przesunela glowa potem tlow itd, a jak kogos zabilem gdy byl w pozycji lezacej to juz lepiej nie mowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem a raczej to kumpel go ma. Kupił sobie jakiś czas temu Battlefield 2 (wersja z dodatkiem oddziały specjalne) i nie da się grać w necie. Po dołączeniu do serwera gra się wyłącza. Patch najnowszy dograny, single chodzi bez problemu. Mieliście kiedyś coś takiego? Możecie coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować