Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Morrowind kontra Gothic - w co grało wam się fajniej?

5114 postów w tym temacie

Widzę, że ktoś znalazł sobie wspaniały temat do awansowania na wyższą rangę. Nie tędy droga.

Morrowind jest jak wielki tort z wisienką, którego smakuje się przez wiele dni, odkrywając coraz to nowe warstwy(wiórki kokosowe, krem, ciasto, jakaś galaretka). Do tego tego tortu kosztujemy w wykwintnej restauracji. Gothic natomiast jest na siłę wpychanym pączkiem na stacji benzynowej, do tego jest obgryziony z jednej strony przez łakomego sprzedawcę. Dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:57, Belmundo napisał:

Dlaczego, wszyscy którzy wolą morrowinda obrażają gothica?


To jest po pierwsze, moje zdanie. Po drugie nie obrażam, bo obraziłbym gdybym napisał: gotic to góf**!11 ma glupiom grafe, ja f to nie gram po smerdzi skarpetami11!!. To co ja napisałem to było dobitne stwierdzenie faktów, po prostu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obraziłeś. Po przetłumacxzeniu na polski to brzmi tak:Morrowind jest dłogi i ciekawy, może trochę przynudzać na początku, ale po dłuższym poznaniu cudo. A gothic to wielkie g****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:56, Harvenar napisał:

ciach

No jak jesz tort przez kilka dni to poźniej pewno z toalety przez kilka godzin nieschodzisz;). A na serio to fakt morrowind jest jak tort, ale bez polewy, a ja takie wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 19:41, Probos napisał:

Błagam Cię, skończ rozpaczać i nie pisz takich bzdur !! Bo niedługo nikt nie będzie chciał
z Tobą pisać..


No trochę racji ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno w Morrowindzie jak i w Gothicu fabuła bardzo mi się podobała. Chociaż w Morrowind było więcej questów i główny wątek dłuższy niż w GI, II i III, ale nie NK. Mora grało mi się lepiej niż w GIII na pewno (bo to jest wdłg. mnie najgorsza z części). Co do grafy - to nie jest najważniejsze - to widać po tym, która gra w którym roku wyszła (GI-2001, Mor.-2002, GII-2003). W TES III strasznie nie podoba mi się system walki bronią białą. Są w nim tylko pchnięcie, cięcie i uderzenie. W pierwszym Gothicu to już wygląda lepiej po nauce walki mieczem jest kilka kombinacji. To wygląda zdecydowanie lepiej. Zwrócę uwagę jeszcze na to, iż Morrowind tworzył doświadczony team (Arena, Daggerfall), a GI stworzył zespół, Piranha Bytes, który jeszcze tyle doświadczenia w eRPeeGach nie miał. Osobiście bardziej do gustu mi przypadła seria Gothic (tyle, że bez trójki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Gothic I przeszedłem 3 razy i przechodzę teraz 4. Cztery lata temu jak kupiłem se Morrowind (za 119,90 zł !), pograłem trochę i odłożyłem na rok. A Gothic wciągnął mnie OD RAZU! Obie gry bardzo się mi podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby gdzie ? Najpierw napisał, że Gothic jest lepszy, Morrowind to syf, a ja jego stylem, powtórzyłem to samo, lecz on się poczuł urażony :) Zabawne, w dodatku przedstawił kretyńskie argumenty, nic nie wnoszące do konfrontacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm Morrowind zachwycił mnie wielkością świata, a także ładną, nawet jak na dzisiejsze czasy grafika(tj, teraz jest ŁANDA, kiedyś była ślicza;P). Mnogość misji, ras i cech, po pewnym czasie aż przytłaczał. I to jest, co by nie było minus Morrowinda. Natomiast Gothic był fajny, świat nie był duży, ale sama gra była jakaś... płytka?? ważne jest to że mimo wszystko G I ukończyłem, do dwójki także podszedłem (warto chyba jeszcze raz) ale kolega zabrał mi płyte;(, a w G III sobie pogram jak kupie sobie lepszy sprzet. Ale tak BTW to teraz IMO wygrywa TES Oblivionem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:57, Belmundo napisał:

Dlaczego, wszyscy którzy wolą morrowinda obrażają gothica?

Pioperam twoje słowa nie można obrażając jedną gre za pomocą drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:18, Gracz 23 napisał:

> Dlaczego, wszyscy którzy wolą morrowinda obrażają gothica?
Pioperam twoje słowa nie można obrażając jedną gre za pomocą drugiej



sorry, ale chyba nie wszyscy (tj, przynajmniej ja nie zrozumieli. Mozesz jeszcze raz napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:20, czad93 napisał:

> > Dlaczego, wszyscy którzy wolą morrowinda obrażają gothica?
> Pioperam twoje słowa nie można obrażając jedną gre za pomocą drugiej


sorry, ale chyba nie wszyscy (tj, przynajmniej ja nie zrozumieli. Mozesz jeszcze raz napisac?

To znaczy wykorzystując Morka obrażają Gothica rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:21, Gracz 23 napisał:

> > > Dlaczego, wszyscy którzy wolą morrowinda obrażają gothica?
> > Pioperam twoje słowa nie można obrażając jedną gre za pomocą drugiej
>
>
> sorry, ale chyba nie wszyscy (tj, przynajmniej ja nie zrozumieli. Mozesz jeszcze raz napisac?

To znaczy wykorzystując Morka obrażają Gothica rozumiesz?



teraz juz tak, ok (sorry za ot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 22:38, crystian napisał:

Powiem krótko lepszy był Morrowid, czego dowodem dla mnie jest to że przeszedłem go 2 razy
w przeciwieństwie od Gothica.

Ja powiem trochę dłużej : to że przeszedłęs Morka 2 razy a Gothica ani razu? To o niczym nie świadczy,bo nie podałeś żadnego sensowego powodu.Ja przeszedłem G1 39 razy i co?To chyba też o czymś świadczy,orek miał nudną -jak dla mnie fabułę,bez nadziejny system walki.A jakie są Twoje argumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no serio ? Kolejna rozwinięta wypowiedz, kipiąca argumentami, w dodatku z błędem. To ja Ci coś powiem, gathica nie cierpię, wolę Morrowinda, wiesz ? Ludzie, argumentujcie wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować