Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Neverwinter Nights nie będzie już w sprzedaży.

38 postów w tym temacie

Kontaktowałem się z CDProjekt w sparwie braku dostępnosci Neverwinter Nights - legendarnego RPG-a, oto co mi odpowiedzieli: "Neverwinter nie będzie już dostępny w naszej ofercie ponieważ zakończyliśmy współpracę z producentem tego tytułu."
"Nie będziemy wydawali już wszystkich tytułów Atari:. Martwi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że CDP zerwało współpracę z Atari... Ciekawe, kto wyda NwN2 w Polsce... Pewno jak dowalą cenę, to się nie pozbieramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki CDP nie upora się z Wiedźminem to nie byłoby chyba aż tak dobrze z lokalizacjami duuuużych gier (zbyt wielkie zaangażowanie sił i środków). Ale zastanawia mnie kto byłby w stanie osiągnąć poziom CDP w lokalizacji NWN2 na polskim rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm za Wiedźmina odpowiada osobny team, więc wydaje mi się, że nie powinno być problemów z jakością lokalizacji gier. A co do NWN 2 to racja - kto mógłby zastąpić CDP na tym polu ? Cenega czasami zabłyśnie dobrymi spolszczeniami i być może będzie to właśnie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z NWN to jakaś bzdura - przecież już po zakończeniu współpracy z Atari CDP wydawało grę - wtedy pojawiła się bodajże w PK. Mi to wygląda na szukanie wymówki.

Co z patchami i supportem technicznym, za które zapłaciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dystrybutorem Atari jest, o ile sie nie mylę LEM, co nie wrózy najlepiej - oby z NWN2 nie było tak jak z innymi tytułami tego dystrybutora: Quake 4 za 249 zł i wersja PL w 2 miesiące po premierze (jak dobrze pójdzie) lub z wielokrotnie przekładaną datą wydania Dragonshard i innych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 11:58, Vovin napisał:

Hmmm za Wiedźmina odpowiada osobny team, więc wydaje mi się, że nie powinno być problemów z jakością lokalizacji gier. ...

Jeśli Red Studio szukało wspólpracowników wśród forumowiczów to nie uwierzę, że najlepszych i deficytowych specjalistów zostawiłoby do lokalizacji gier. CDP firmuje właśnie wydanie Wiedźmina i traktuje osiągnięcie sukcesu przez tą grę jako cel priorytetowy. Lubię CDP ale sami przyznacie, że ostatnio wydają oni głównie powtórki. Gdyby nie nowe oponki i akumulator chętnie kupiłbym sobie kilka gierek.
Wydanie Wiedźmina przewiduje się najwcześniej na jesieni 2006 i stan pewnego zastoju przewiduję mniej więcej na ten sam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 12:10, Chaszu napisał:

Dystrybutorem Atari jest, o ile sie nie mylę LEM, co nie wrózy najlepiej - oby z NWN2 nie było tak jak z innymi tytułami
tego dystrybutora: Quake 4 za 249 zł i wersja PL w 2 miesiące po premierze (jak dobrze pójdzie) lub z wielokrotnie przekładaną
datą wydania Dragonshard i innych tytułów.


ale za to za 99 zł i jakimiś tam bonusami :D Aż tak źle nie jest, samo Atari jest gorsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest do przewidzenia. Z tego co widziałem Wiedźmin naprawde prezentuje się bardzo dobrze. Wiadomo, że nie ugryźie takich hitów jak nowy Elder Scroll, czy też NwN2 ale sami powiedzcie : na to potrzeba kasy... I mam nadzieję, że chłopaki z Red Studio zrobią co najmniej tak dobrego cRPGa jakim był Chrome LK AVALONu w swojej klasie. Bo gierka ma olbrzymi potencjał i ma szansę zawojować Słowiański rynek growy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chce słyszeć, że jakomy LEM ma wydać Neverwinter Nights 2. Przecież to będzie katorga biorąc pod uwagę ich ostatnie poczynania. Najpierw afera z Quake 4. Logiczne jest, żę skoro to tak oczekiwany tytuł to powinni byli wcześniej rozpocząć spolszczenie. Dodatkowo informacje docierające o pracach nad owym spolszczeniem są okropne. RailGun przetłumaczony jak narazie jako DZIAŁKO KOLEJOWE toż to absurd. Nazw własnych nie powinno się tłumaczyć....ech... zostawy Q4 i idziemy dalej z ich wpadkiami. Battlefront 2 gra NIE JEST spolszczana a obsób w jej wydaniu ma 20 dni. Najpierw miało być wydane pierwszego listopada, później 10 dziś mamy 20 i gry nie ma w sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do CDP. Czy to, że zaprzestajecie sprzedaży Neverwinter Nights na naszym rynku oznacza, że gra nie będzie już dostępna razem z dodatkami, nigdy?? Czy będziecie wydawać możę jeszcze jako Platynową Edycję...bo właśnie chciałem sobie kupić dodatki do NWN, a tu się okazuje, że chyba nie zdąże.

Druga sprawa czy patche i inne uaktualnienia do gry nadal będą spolszczane, i wypuszczane ??


BTW. Przepraszam za masę błędów w poprzednim poście. Złość mnie ogarneła...LEM...matko boska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ;\ Podczas przeprowadzki zgubilem podstawke gry... mam cd keye, mam pudelka, mam dodatki, ale plytki mi zgubily sie z NWN1. Mialem nadzieje kupic sobie w sklepie gram, albo jako Extra klasyke jakby wyszlo ;\...

Coz... mam nadzieje, ze LEM poprawi swoje zdolnosci... bo jak zrobia wersje kinowa to poprostu padne na cycki...

Coz, ale to juz od dawna wiadomo, ze Atari zerwalo umowe z CDP ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 12:28, Vovin napisał:

Studio zrobią co najmniej tak dobrego cRPGa jakim był Chrome LK AVALONu w swojej klasie. Bo gierka ma olbrzymi potencjał


Gwoli ścisłości Chrome był Techlandu ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 12:36, Night Elf napisał:

Kurde ;\ Podczas przeprowadzki zgubilem podstawke gry... mam cd keye, mam pudelka, mam dodatki, ale plytki mi zgubily sie
z NWN1. Mialem nadzieje kupic sobie w sklepie gram, albo jako Extra klasyke jakby wyszlo ;\...

Teraz trzeba mieć nadzieje, że jeszcze w sklepach ostały się jakieś egzemplarze i, że nikt ich nie wykupi...

Dnia 20.11.2005 o 12:36, Night Elf napisał:


Coz, ale to juz od dawna wiadomo,
ze Atari zerwalo umowe z CDP ;\

Ale to największa głupota, jaką w życiu słyszałem. Przecież....ach...szkoda gadać na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 12:41, Keroth napisał:

Gwoli ścisłości Chrome był Techlandu ;].


Musiało mnie zaćmić :P Chylę głowę i uderzam się nią o blat stołu. Pozazdrościć pamięci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest to, że najlepszy polski dystrybutor traci takie kontrakty. Cenega i LEM kompletnie się nie nadają do lokalizacji wielkich (w każdym tego słowa znaczeniu) gier. O Nicolas Games nie wspominająć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 12:36, Szarik PL napisał:

Mam pytanie do CDP. Czy to, że zaprzestajecie sprzedaży Neverwinter Nights na naszym rynku oznacza, że gra nie będzie już
dostępna razem z dodatkami, nigdy?? Czy będziecie wydawać możę jeszcze jako Platynową Edycję...bo właśnie chciałem sobie
kupić dodatki do NWN, a tu się okazuje, że chyba nie zdąże.


Nie jestes sam :( Tez chcialem jeszcze kupic dodatki ale cos nie bardzo moge je dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować