Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

4400 - nowy serial na TVP

391 postów w tym temacie

Witam
O ile dobrze pamiętam to reżyserem/twórcą 4400 jest gośc, który pisał scenariusze do Star Trek TNG. Odszedł od tego serialu bo jak sam stwierdził: "jest zbyt różowy", a on chciał pisać coś bardziej mrocznego.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 20:06, maniekk napisał:

Witam
O ile dobrze pamiętam to reżyserem/twórcą 4400 jest gośc, który pisał scenariusze do Star Trek
TNG. Odszedł od tego serialu bo jak sam stwierdził: "jest zbyt różowy", a on chciał pisać coś
bardziej mrocznego.
Pozdrawiam.


Jeżeli 4400 będzie mroczny, to jestem w 7 niebie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście 4400 nie podobają. Fabuła jest równie zakręcona co w LOST, ale nie ma tego "czegoś" co zachecałoby widza do oglądania kolejnego odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 18:24, Alamut napisał:

Mi się osobiście 4400 nie podobają. Fabuła jest równie zakręcona co w LOST, ale nie ma tego
"czegoś" co zachecałoby widza do oglądania kolejnego odcinka.

a LOST lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 18:29, Lucas016 napisał:

> Mi się osobiście 4400 nie podobają. Fabuła jest równie zakręcona co w LOST, ale nie ma
tego
> "czegoś" co zachecałoby widza do oglądania kolejnego odcinka.
a LOST lubisz?


Pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyszlaem,z e fajne. Zobaczymy juz w czwartek. Podoba mi sie to, ze w koncu TVP zainteresowalo sie serialami an poziomie. :) I nie widze powodu,z eby myslec, ze serial bedzie o duzej ilosci osob. To, ze ejst ich 4400 nie znaczy, ze kazdy bedzie wazna postacia. Nawet w Zagubionych, nie znamy wszystkich rozbitkow, a jest ich chyba cos ok. 30. Wybiora tutaj pewnie jakas dziesiatke ludiz i tyle. Nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 18:14, Bartek Dudek napisał:

Sorka ,że odbiegam od tematu ,ale czy ktoś wie jaki jest tytuł piosenki z zapowiedzi tego serialu
?

Hmm wlasnie juz przeszukuje neta w poszukiwaniu tytuolu tej piosenki
Byla zamieszczona w reklamie nike z tego co pamietam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialem juz wszystkie wyemitowane odcinki 4400 i wg. mnie jest to jeden z lepszych seriali podpadajacych pod ''scifi''. Naprawdę warto zobaczyć, chociaż jakoś nie przepadam za ogladaniem seriali w polskiej telewizji, glownie ze wzgledu na marne tłumaczenia (na czym filmy/seriale duzo traca) i tendencje do przerwania emisji w srodku sezonu bez konkretnej przyczyny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 22:43, Piracka napisał:

> Sorka ,że odbiegam od tematu ,ale czy ktoś wie jaki jest tytuł piosenki z zapowiedzi tego
serialu
> ?
Hmm wlasnie juz przeszukuje neta w poszukiwaniu tytuolu tej piosenki
Byla zamieszczona w reklamie nike z tego co pamietam :(


Jedna z nich to "right here,right now", o ile pamietam... co do drugiej to nie wiem,koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U_u nowości na tvp ?! Co się dzieje z tym światem^^
Nie przepadam za serialami /...znowu publiczna telewizja mnie rozczarowała....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oglądałeś zagubionych ? Zobacz Odnalezionych!!! " buhaha ale ściema - serial który został nagrany 2 lata temu bodajże nie mający kontynuacji miałby się stać konkurentem dla LOST ? LOL. Zresztą jak ktoś oglądał ostatni jak na razie ( 6 ) odcinek lostów to wie dlaczego ten serial tak wciąga. Ja czekam na kontunuacje kręconą teraz 3-ciej serii LOST i mnie osobiście tak wciągła że żaden 4400 nie ma z nim szans. Pozatym kiedyś widziałem przypadkowo trailer( ? ) tego serialu i wiem że to kaszana. Tyle, że wtedy nie wiedziałem, że to 4400...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj przekonamy się czy warto oglądać "odnalezionych"..BTW..tekst z reklamy "masz 4400 powodów by oglądać ten serial" to plagiat...ale nie powiem dokładnie z jakiej reklamy jest oryginalny tekst:).Lubię zagubionych, więc może to też będzie ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dziś pierwsze dwa odcinki serialu "4400", zapraszam do oglądania!!! WARTO
szczególnie polecam fanom LOST, pozdro dla nich:)

TVP 1 ok. 20:15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować