Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

4400 - nowy serial na TVP

391 postów w tym temacie

Film fajny, ale brakuje mu humoru od którego aż kipi w Lost. Ale ciekawe, moi rodzice myślą, że ich kosmici porwali, ale jak dla mnie to by było zbyt proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje to samo co Ciebie - zdlolności. Jest aż tylu odnalezionych, że powinno się rozwinąć ten wątek ze zdolnościami bo może być naprawdę ntrygujące :) Ogólnie serial też mi się nawet podoba, zobaczymy jak będzie po obejrzeniu nastepnych :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 21:55, Gregory171 napisał:

o ile słyszałem w zapowiedziach to liczba osób o niezwykłych zdolnościach


hehe tyle to już na początku pierwszego odcinka było wiadomo... ;)
Pytanie brzmi - dlaczego akurat 4400 osób zostało uprowadzonych?

BTW serial zapowiada cię ciekawie :) Ja początku też nie widziałem, ale chyba nic istotnego mnie nie ominęło...
Miałem pytać kiedy następne odcinki, ale widzę, że już Galadin wszystko wyjaśnił :)

Tak się tylko zastanawiam, dlaczego moc tego chłopaczka na ptaka działała na stałe, a na kuzyna i tego cwaniaczka tylko przy kontakcie bezpośrednim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial jak dla mnie średni. Jak do tej pory oczywiście, a to przecież dopiero dwa odcinki. Moje główne "ale" dotyczy wtórności. Wszystkie pomysły już gdzieś były. Zabieranie ludzi przez nieznane siły wraz z zanikiem pamięci, tajemnicze zdolności które dopiero trzeba odkryć, powroty po latach do świata, który już zdążył się zmienić, nawet same dary są powieleniem - ileż to już było jasnowidzów, rezurektorów, uzdrawiaczy, telepatów czy innych psioników trudno zliczyć. Wrzucenie tych wszystkich motywów do jednego worka niczego nie zmienia. Co do samej historii poszczególnych osób - na razie się nie wypowiadam, bo mało co nam pokazano. Nie chce mi się tylko wierzyć, że ludzi, którzy spadli nie wiadomo skąd po prostu wypuszczono do społeczeństwa. Prędzej by pokroili ich na kawałki w laboratorium. Swoją drogą to cud, że dziennikarze nie zadeptali jeszcze zagubiono-odnalezionych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 22:07, klosu napisał:

Film bardzo mi się podoba, czekam na następne 2 odcinki, ale Lostów nie przebije :)


nie tak prędko - Lost też się powoli rozkręcał - z pierwszych 4 odcinków zapamiętałem tylko tyle, że Jack był super-hero, który biegał wokół wraku i ratował wszystkich na około...

4400 zapowiada się ciekawie - powolutku, powolutku się rozkręca - mam nadzieję, że im dalej, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 22:11, Matteos napisał:

(ciach)Co do samej historii
poszczególnych osób - na razie się nie wypowiadam, bo mało co nam pokazano. Nie chce mi się
tylko wierzyć, że ludzi, którzy spadli nie wiadomo skąd po prostu wypuszczono do społeczeństwa.
Prędzej by pokroili ich na kawałki w laboratorium. Swoją drogą to cud, że dziennikarze nie
zadeptali jeszcze zagubiono-odnalezionych...

Taa, miałem to samo wrażenie. Ciekawiło mnie też to super poinformowanie prasy, odliczanie uderzenia rakiet jednocześnie w tv jak i w bazie :). Mimo, że to film, nie wierzę, że gdyby coś takiego działo się naprawdę, telewizja wiedziała by o wszystkim w tej samej sekundzie. Szczególnie, że później wszystkich ocalonych zostawili w spokoju, jakby nic się nie stało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lost też było "wtórne" - bezludna wyspa ( tak sie zdawało), katastrofy samolotów,nadnaturalne siły..wszystko to już było, ale nie połaczone.. jakby tak omawiać to wszystko okaże się "wtórne"- czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 22:25, Dead-pl napisał:

Jak znam TVP 1 to kupili tylko pierwsza serie...a jej jest 5 !! odcinków :/ z czego już 2 widzieliśmy
:/

a szkoda bo film jest całkiem fajny.No ale może dokupią następną część a jak zabraknie nowych odcinków to puszczą lostów 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 22:29, Kamil1795 napisał:

> Jak znam TVP 1 to kupili tylko pierwsza serie...a jej jest 5 !! odcinków :/ z czego już
2 widzieliśmy
> :/
a szkoda bo film jest całkiem fajny.No ale może dokupią następną część a jak zabraknie nowych
odcinków to puszczą lostów 3

Nieee...tego G**** to zupełnie nietrawie....niech to puszczają na jakimś Tv Trwam itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 22:23, tykus napisał:

Czekam, aż Polacy aczną robić dobre wysokobudżetowe seriale. A nie tylko M jak miłość.


Poczekajmy jak fajne seriale będą osiągały taką oglądalność,na razie coś czuje że jest wykluczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 22:40, klosu napisał:

Lost to najlepszy serial świata!!! a TVP następne odcinki da pewnie za pół roku więc troche
poczekamy.

Jaaasne a kaczka najlepszym prezydentem....tak to już jest .... żejemy w kraju id... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 22:41, piero92 napisał:

Może to głupie pytanie, ale: Kiedy emitowany jest ten serial??

dziś był 1 i 2 odcinek 1 serii na TVP 1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 22:42, Dead-pl napisał:

> Może to głupie pytanie, ale: Kiedy emitowany jest ten serial??
dziś był 1 i 2 odcinek 1 serii na TVP 1 :P


To rozumiem że leci w takich godzinach jak był Lost??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować