Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

4400 - nowy serial na TVP

391 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2007 o 19:35, citekmaniak napisał:

No, oby wciągnął mnie tak samo jak Lost. Lost to kozak serial, a ten może mu dorównać.


No nie wiem, same zapowiedzi tego serialu są banalne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial według moich preferencji jest fajny oni mają różne umiejętności jedni mają takie co pomagają ludziom i są niesamowite inni mają wręcz odwrotnie mordercze umiejętności , są żli itd. obcy nie wybierali kogo wezmą poprostu brali kogo popadnie a jak wiadomo każdy człowiek jest inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 19:27, HumanGhost napisał:

Zobaczymy dziś z czym to sie je. Mam nadzieję, ze nie będą to zmarnowane dwie godziny. Bo chyba
dwa odcinki na raz są dziś.


Tak 2 odcinki. Specjalnie dla tego serialu zarezerwowałem sobie czas wiec oby ten serial był dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 19:40, Adamzzz napisał:

> No, oby wciągnął mnie tak samo jak Lost. Lost to kozak serial, a ten może mu dorównać.


No nie wiem, same zapowiedzi tego serialu są banalne :).

A zobaczy się. Do Lost też nie byłem z początku przekonany. Po chyba 3 odcinkach obczaiłem że to kozak serial, możę i teraz tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 19:51, citekmaniak napisał:

> > No, oby wciągnął mnie tak samo jak Lost. Lost to kozak serial, a ten może mu dorównać.

>
>
> No nie wiem, same zapowiedzi tego serialu są banalne :).
A zobaczy się. Do Lost też nie byłem z początku przekonany. Po chyba 3 odcinkach obczaiłem
że to kozak serial, możę i teraz tak będzie.


Ja też miałem taką niechęć do Lost. Dobra pogram trochę w Fable bo to już o 20:20!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość opinii o 4400 pozytywna, więc ja chyba też zobaczę co to za serial. LOST mi się bardzo podoba, więc 4400 też podobno powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial jest extra, ma to coś co wciąga. Nie mamy supermenów, tylko bohaterów z ciekawymi zdolnościami. Oto dziewczynka wizjonerka, chłopak uzdrawiacz i facet "furia". ;) Niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 21:52, Galadin napisał:

Nom, to do następnego czwartku. ;) Coraz ciekawiej. A teraz będziemy się zastanawiać co znaczy
liczba 4400 itd. ;)

o ile słyszałem w zapowiedziach to liczba osób o niezwykłych zdolnościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu 2 odcinków uważam ze serial jest super..tak sądziłem po reklamach,że mi się spodoba...i spodobał mi się.Dobrze że jest jakieś ciekawe "zastępstwo" dla fanów losta( czyli np. mnie).Widzę że tvp jest coraz ciekawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny film!!! Może mi ktoś opowiedzieć do momentu w którym było pokazane jak na plaży Shon (czy jakoś tak) ze swoim bratem siedzą przy ognisku i kamera się przybliża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 21:58, zajacisko napisał:

Fajny film!!! Może mi ktoś opowiedzieć do momentu w którym było pokazane jak na plaży Shon
(czy jakoś tak) ze swoim bratem siedzą przy ognisku i kamera się przybliża?


nie działo się nic konkretnego - ta mała dziewczynka poszła się pobawić w lesie, po czym padł na nią snop światła; Orson w hallu budynku swojej firmy mówił, że idzie na kolację z żoną (i również snop światła) ; czarnoskóry żołnierz był bity przez swoich ''kolegów'' z oddziału za spotykanie się z białą kobietą - i też snop światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch pierwszych odcinkach muszę powiedzieć, ze serial jest całkiem całkiem ;-). Generalnie nie przepadam za serialami, ale ten oglądało się nawet przyjemnie ;-P. Może nie było to mistrzostwo kinematografii, ale myślę, że być może obejrzę kolejny odcinek ;-P ... btw. następne dwa odcinki w przyszły czwartek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 21:58, zajacisko napisał:

Fajny film!!! Może mi ktoś opowiedzieć do momentu w którym było pokazane jak na plaży Shon
(czy jakoś tak) ze swoim bratem siedzą przy ognisku i kamera się przybliża?


w 1 odc.? bo jeśli tak, to chyba było jeszcze o tej małej dziewczynce(idzie zrywać kwiatki i ją porywają) nie wiem którzy byli jeszcze pokazani przed nimi..ale chyba też ten czarnoskóry żołnierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film bardzo fajny, klimacik ekstra, IMHO (tylko mnie nie zlinczujcie) jest jak na razie lepszy od LOST, ale okaże się co dalej w następnych odcinkach, czy będzie trzymał poziom :D

Już chyba rozpracowałem fabułę tego filmu :( Trochę szkoda jeśli okaże się że po 2gim odcinku znałem zakończenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować