Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Byłem na takim GSie, na którym czytałem o fajnej rzeczy:D mianowicie o tych badaniach co to je się wspomaga przez dawanie części mocy swojego procka:P i... nie pamietam jaki to był GS i co to było i sobie nie mogę znaleźć w google. Więc jakby ktoś znał może tego GSa to proszę o link :P------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam na mojego gramsajta. Mam trochę mało odwiedzin i chciałbym to nadrobić. :) Ponadto proszę o skomentowanie wyglądu i co byście tam ewentualnie poprawili. Za wszystkie uwagi, nawet te najbardziej krytyczne z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noc już w pełni. Ja zapraszam was na mojego gramsajta, który staje się bardziej osobistym pamiętnikiem niż wymianom zainteresowań między autorem a potencjalnym czytelnikiem.

Blog nie jest czytelny na pierwszy rzut oka. Raczej występuje potrzeba dokładnego wczytania się w tekst, który został tam umieszczony. W zamian zyskujecie możliwość zrozumienia mojej filozofii życia i perspektywę długich rozmów.

pozdrawiam ciepło w ten chłodny wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2007 o 01:22, s2nto napisał:

Blog nie jest czytelny na pierwszy rzut oka. Raczej występuje potrzeba dokładnego wczytania
się w tekst, który został tam umieszczony. W zamian zyskujecie możliwość zrozumienia mojej
filozofii życia i perspektywę długich rozmów.


Takiego bloga właśnie szukałem. Filozoficzne wypowiedzi - mniam :] Doprawdy z przyjemnością ujrzę cię na mojej liście znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 00:57, Adam'Skyline napisał:

Zapraszam na mojego gramsajta. Poświęcony jest motoryzacji...

Motoryzacji...tak? Ja jeszcze nigdy nie widziałem 10 filmików na metr kwadratowy:p
Jeszcze wcześnie ale to nie przeszkadza zaprosić was do mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 08:42, Prateorian napisał:

Zapraszam na mój gramsajt , powiedzcie co w nim poprawić . ;)


no fajowa strona ;) tylko ta czcionka chyba mogłabyć ciut pogrubiona ? czy mi się tylko zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 14:41, Bartek 93 napisał:

łał!!!! text o czołgach zerżnięty z jakiejś encyklopedii... super
zajżyj do kogoś i zobacz co to jest strona z CIEKAWYM a nie długim i nudym textem (długość
lufy- wow ale ubaw)
np. zajrzyj do Euro2000 albo Enzo_0 ev do mnie


To już nie jest krytyka tylko obraza,a twój GramSajt jest za bardzo ruchliwy w belkach jakieś patyczki piją herbatke, a ten na tle głównym ma drgawki czy co ? i jakieś filozofie w wpisach lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zaprosze do mnie...
Jest cały poświęcony mi i poim "przemyśleniom" (nie wiedziałem co napisać) i mojej "tfurczośćći". Cała strona jest zrobiona w 100% orginalnie i niepowtarzalnie dzięki moim stickmanom.
++++++++++ZAPRASZAM+++++++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 09:29, sługa Innosa napisał:

Zapraszam do komentowania mojego gramsajta. Jest nowy flmik.

O_o je_E, nowy filmik!... :/ Wiesz myślałem, że przeglądarka mi wariuje ale nie!, to twoje tło?! jak to zrobiłeś:P...a gdzie zmienione belki?...oraz strasznie trudno się czyta białą czcionkę! Ustaw sobie więcej wpisów na blogu [które i tak składają się z jednego "zdania" i filmiku:/ ]...strasznie pusto u ciebie///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 10:09, Pingus napisał:

Zapraszam do odwiedzenia mojego gramsajta. Jaki kolor czcionki proponujecie?

...ja? Wybrał bym...czerwony pasuje;] choć gdzieniegdzie przydało by się zmienić. Jedynie kolort Tytuły wpisu powinien być inny, aby się wyróżniał :p / nie zapomnij o belkach / Jedyna, rzecz która nie pasuje to twój avatar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 10:09, Pingus napisał:

Zapraszam do odwiedzenia mojego gramsajta. Jaki kolor czcionki proponujecie?


chmmm... trudne bo mamy czerń i biel... może spróbuj dać czarną lub niebieską czcionkę... albo ustawić połprzezroczyste tło na sttr. głównej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować