Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 20:53, patrYX93 napisał:

Doczekałem się małej Zmiany wyglądu... komentujcie!

Ps Chciałbym aby ta tapetka pozostała moim tłem i aby nie pojawiła się na storoblonach inncyh
użytkowników, czyli all rights reserved
:)

Dzięki! Właśnie załatwiłeś mi niezłe tło;) (taki żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:55, In The End napisał:

W jaki sposób zrobić aby tło było przezroczyste [ jak i czym?!]


Można praktycznie każdym programem do obróbki grafiki (np. Nero Snap Photo Viewer). Można też manipulować z ustawieniami kontrastu i jasności.

Zapraszam na mojego Gramsajta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mego Gramsajta! Plebiscyt na ulubioną postać z PoP''a, coś dla fanów Prachett''a i już niedługo dużo więcej!
<----------- LINK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś by chciał dowiedzieć się czegoś o Robin Hoodzie i poczytać recenzję bardzo fajnej gry o Robin Hoodzie to zapraszam na mojego gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta. Dopieoro dziś go tworze. Może ktoś mi podpowie jak mógłbym go zmienić? Będe wdzięczny za jakiekolwiek rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tez zapraszam do siebie...na chwile odszedlem od pilki i wrocilem do kosza...:)
dwa nowe wpisy...gotowe do odwiedzin i krytki...;)
pozdrawiam i zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy wpis. Ku przestrodze tych którzy by chcieli zawrzeć ze mną bliższą znajomość. Uczcie się na cudzych błędach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro powstał temat przeznaczony na autoreklamę... No cóż, raz kozie śmierć!
Zapraszam osoby nie stroniące od literatury i długich tekstów, wszystkich o pisarskich zapędach lub lubiących czyjeś pisanie czytać, oceniać i komentować. Zapraszam wrażliwych i skłonnych do refleksji, wolących treść od formy, chcących podyskutować czy po prostu poznać kogoś nowego. Zapraszam też miłośników cRPG i fantasy, symfonicznego metalu, Prison Break i dobrych książek - w końcu fani powinni trzymać się razem ;). Wszelka konstruktywna krytyka rzecz jasna mile widziana :). Pozdrawiam potencjalnie zainteresowanych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:01, Fokusia napisał:

Skoro powstał temat przeznaczony na autoreklamę...


Nie było to naszym zamiarem... co widać zresztą w przypiętym poście, jak widać userzy niewiele sobie z tego robią.. pytanie jak długo ;]
A co do sajta to zajrzę, bo to chyba jedyna reklama tutaj, która mnie zachęciła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:06, Budo napisał:

> Skoro powstał temat przeznaczony na autoreklamę...

Nie było to naszym zamiarem... co widać zresztą w przypiętym poście, jak widać userzy niewiele
sobie z tego robią.. pytanie jak długo ;]
A co do sajta to zajrzę, bo to chyba jedyna reklama tutaj, która mnie zachęciła ;]


Cytuję: "W tym watku mozna zareklamowac swojego gramsajta, wazne, zeby robic to z umiarem." Więc jak to nie było zamiarem? ;) Wydaje mi się, że pojęcie umiaru zachowałam, przypięte posty czytam, a ten początek mojego posta, choć może trochę niezręczny, był przecież nie zupełnie serio ;). Ale dziękuję za to ostatnie zdanie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:17, Fokusia napisał:

Więc jak to nie było zamiarem? ;) Wydaje mi się, że pojęcie umiaru zachowałam, przypięte posty
czytam, a ten początek mojego posta, choć może trochę niezręczny, był przecież nie zupełnie
serio ;). Ale dziękuję za to ostatnie zdanie ;).


A Ty się tak nie bój, Budo tylko się zgrywa na groźnego :D Swoją drogą widzę po treści stroblona że my bratnie dusze... Masz u mnie kawę siostro :D Przy najbliższej okazji przypomnij że Ci ją obiecałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:27, Fumiko napisał:

A Ty się tak nie bój, Budo tylko się zgrywa na groźnego :D Swoją drogą widzę po treści stroblona
że my bratnie dusze... Masz u mnie kawę siostro :D Przy najbliższej okazji przypomnij że Ci
ją obiecałam :D


Ten czerwony napis ''moderator'' robi swoje, i lekki strach zawsze wzbudza ;). A o obietnicy nie zapomnę, nie ma najmniejszej szansy ;D.
Te gramsajty to jednak fajna sprawa - początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona, ale widzę, że niepotrzebnie. Od razu łatwiej nawiązywać nowe znajomości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fumiko co to za podbużanie płci pięknej przeciwko Nam? Tylko prosze Was nie róbcie wieczorem żadnego buntu ;). Czerowne oko patrzy ;). A żeby nie smamować to jeszcze do dzisiaj mozecie zgłaszać odpowiedzi dotyczące ankiety . Więcej wiadomości na moim gramsajcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich marków.
Jeżeli macie jakiekolwiek pojęcie o Accesie i robieniu rzeczy w nim zapraszam na mojego gramsajta.
Jutro w samo południe wyrusza organizowany przezemnie konkurs z nagrodami dotyczący tegoż programu.
Wystarczy w ciągu 2 tygodni przesłać na adres mail pracę o której będzie jutro mowa na moim sajcie a do wygrania wspaniałe nagrody które sam ufundowałem. Zapraszam wszystkich jutro na mojego sajta. Będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:44, citekmaniak napisał:

Zapraszam wszystkich jutro na mojego sajta. Będzie się działo.


Nie chcę nic mówić (pisać), ale czuję że muszę :P Weź tak nachalnie nie reklamuj tego swojego gramsajta bo to się robi nieco denerwujące... Widzę tego samego posta (wcześniej wystąpił bez pierwszego zdania) w kolejnym temacie... - jak pisze na samej górze - nachalne reklamowanie jest niemile widziane więc wrzuć na luz i poczekaj - może ktoś wejdzie na twojego sajta a może nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:47, Markus89 napisał:

> Zapraszam wszystkich jutro na mojego sajta. Będzie się działo.

Nie chcę nic mówić (pisać), ale czuję że muszę :P Weź tak nachalnie nie reklamuj tego swojego
gramsajta bo to się robi nieco denerwujące... Widzę tego samego posta (wcześniej wystąpił bez
pierwszego zdania) w kolejnym temacie... - jak pisze na samej górze - nachalne reklamowanie
jest niemile widziane więc wrzuć na luz i poczekaj - może ktoś wejdzie na twojego sajta a może
nie...



nei chodziło mi o wejście na sajta żeby nabijać mi staty tylko zachęciłem do uczestnictwa w konkursie który jutro startuje. Jeżeli odebrałes to inaczej to sory. Musze gdzieś zareklamować konkurs żeby ludzie o nim wiedzieli. Nagrody są, zadanie jest. a nagrody wartościowe. Dobra, już więcej pisał nie będę. Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:17, Fokusia napisał:

Cytuję: "W tym watku mozna zareklamowac swojego gramsajta, wazne, zeby robic to z umiarem."
Więc jak to nie było zamiarem? ;)


Trochę się nie zrozumieliśmy, właśnie Ty napisałaś w porządku, chodziło mi bardziej o te osoby, które reklamują sie po kilka razy na strone pisząc:"wschodzcie do mnie" albo sth like that.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 09:27, NFSU2.00 napisał:

czy może mi ktoś powiedzieć czemu nikt nie komentuje mojego sajta?


Może nikt nie ma ochoty tam wchodzić, może nikomu nie chce się pisać, może wchodzą osoby, które nie są zainteresowane tematyką Twojego sajta... pewnie któraś z tych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować