Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2007 o 17:34, Guciothic napisał:

komentowanie innych sajtów i własne pytanie/wątpliwości.etc nie są chyba reklamą.
A reklamę umieściłem tylko raz- przed chwilą:)


wiesz ile pisze tu codziennie forumowiczów. Mogłem Ciebie z kimś pomylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 17:34, In The End napisał:

Nie jest zły ale musisz jeszcze zrobić tło pod stroną;]



Dzięki za uwagę,ale tu jest problem:nie mogę sobię znaleźć odpowiedniego tła w moim stylu... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 17:39, Cezar14 napisał:

Jak myślicie co mógłbym zmienić na moim stroblonie??? http://ja.gram.pl/Cezar14

Ehh od czego zacząć...
1)Nagłówek - ten czarny nie pasuje do tła:/
2)Tak samo gdzie masz - moi znajomi - nie ten kolor a tym bardziej kolor napisów-> "fioletowy" nie pasuje":/
3)...a gdzie tło pod strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idea wizytowek rozwinieta w ten sposob jest ciekawa... Mam nadzieje ze uzytkownicy zglaszaja swoje sugestie, bo jest pare rzeczy o ktore na pewno warto by gramsajty jeszcze uzupelnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 17:25, zziioommaall napisał:

Zapraszam na mojego gramsajta...


09:00 http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=3427
15:45 http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=3502
16:51 http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=3537
17:25 http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=3559

4 posty, ta sama treść, ten sam dzień, ten sam temat. Zapewniam Cię że w ten sposób tylko zniechęcasz innych i zapewniasz sobie miejsce w kolejce po degrada.

Naprawdę nie tędy droga. Linki do Waszych gramsajtów wyświetlają się pod Waszymi xywkami. Jeśli będziecie dyskutować w różnych tematach i ciekawie sie wypowiadać, to inne osoby dyskutujące z Wami same będą wchodzić na Wasze gramsajty.

A zupełnie na marginesie - jesteśmy na forum dyskusyjnym. Jeśli ktoś chce powiedzieć coś o sobie, spytać o rady dot. tworzenia gramsajta czy nawet się przedstawić razem ze swoim gramsajtem to można to zrobić w tym temacie... ale raz wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 17:40, Super gość napisał:


> komentowanie innych sajtów i własne pytanie/wątpliwości.etc nie są chyba reklamą.
> A reklamę umieściłem tylko raz- przed chwilą:)

wiesz ile pisze tu codziennie forumowiczów. Mogłem Ciebie z kimś pomylić :)

no problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy przypięty post:/...no_O ten chociaż nie jest taki zły;]
Nie mam pomysły czym urozmaicić moje czarne tło...przydało by mi się jakiś czerwony element lub inny pasujący;]
<------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego GramSajta,chodzi mi szczególnie o wasze opnie dotyczące obrazków bo nie wiem czy coś zmienić, a każda rada sie przyda żeby udoskonalić wygląd mojego GramSajta.

Link pod Avatarem.Oceniajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmnienił:
a) Nagłówek - radze znaleźć jeden większy screen...kilka małych tak?->mniej czytelnie
b) Hmm między obrazkami na tle głównym przydało by się"przejście" [ zmieszanie kolorów ale ...?]
c) Nie zapomnij o zmianie belek i popróbuj z innymi kolorami napisów...nie wszędzie czarny jest czytelny;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta i skomentowania mojego świerzego felietoniku nt. uwaga, uwaga - korupcji w polskiej piłce.
Co sądzicie o takim podejściu? Czy popieracie taki tok myślenia? A może z czymś się nie zgadzacie? Skomentujcie to!
Zapraszam na sajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 18:11, In The End napisał:

Ja bym zmnienił:
a) Nagłówek - radze znaleźć jeden większy screen...kilka małych tak?->mniej czytelnie
b) Hmm między obrazkami na tle głównym przydało by się"przejście" [ zmieszanie kolorów ale
...?]
c) Nie zapomnij o zmianie belek i popróbuj z innymi kolorami napisów...nie wszędzie czarny
jest czytelny;]


a) postaram się ale chyba będę musiał zmienić tematykę bo innego nie znajde no może.
b)punkt a).
c)Belki zmienie ale musze poszukać czegoś,napisy rysunki mają dużo kolorów i troche trudno jest znależć odpowiedni kolor ale postaram się.

exliem nie wszyscy wiedzą wież mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta. Jeżeli lubicie gry, a także sprawy związane z rzeczami niewyjaśnionymi(paranormalne, teorie spiskowe etc.) no i trochę z muzyką to wejdźcie. Aktualnie jest jeszcze mało rzeczy, układ strony nadal jest raczej "tymczasowy", ale spokojnie - wszystko w swoim czasie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 18:57, Dimonpl napisał:

A ja zapraszam do mojego prztulaśnie przytulaśnego przytulka czyli na ja.gram.pl/dimonpl :D


Naprawdę przytulaśny ten twój przytulak. Tylko żeby przeczytać informację o Tobie ( gry, ulubione , statystki ) muszę schodzić na sam dół ( atego trochę jest ) Może to zmienisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 18:57, Dimonpl napisał:

A ja zapraszam do mojego prztulaśnie przytulaśnego przytulka czyli na ja.gram.pl/dimonpl :D

fajne newsy. Racja z tymi ulubionymi co Super gość mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 19:03, Tomek1990 napisał:

Zapraszam na mojego gramsajta. Jeżeli lubicie gry, a także sprawy związane z rzeczami niewyjaśnionymi(paranormalne,
teorie spiskowe etc.) no i trochę z muzyką to wejdźcie. Aktualnie jest jeszcze mało rzeczy,
układ strony nadal jest raczej "tymczasowy", ale spokojnie - wszystko w swoim czasie :).

Trochę nieczytelny, ale spoko
PS Jesteś ciekawą osobliwością z tego co widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować