Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2007 o 12:30, Mistic napisał:

Szkoda, że niewiele osób które reklamują blog dodaje zdjęcia. :P
Chętnie zobaczyłbym co stworzyli co niektórzy tutaj, ale nie będe licznika im nabijał :P A
tak obejrzeć wszystko na zdjęciu :D


No właśnie o to chodzi, by nabijać licznik. Po co zamieszczać screeny, które mogą od razu zniechęcić daną osobę i ona już nie wejdzie na sajta, licznik nie nabije. To jest część reklamy, tajemniczość jest ważna. Czytając niektóre reklamy można się uśmiać, czego to ludzie nie napiszą (lub nie zrobią) dla lepszej reklamy. Ostatnio widziałem nawet w kwasach reklamę gramsajta z tekstem "Jak chcecie kwasa to zapraszam na mój stronblon (...)".


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora na dzisiejszą reklamę. Co nowego u mnie?
Rewelacyjna tapeta na pulpit, minirecenzja Burnouta(nowy cykl który ma przekonać pececoarzy do konsol), ostateczna(boska xD) wersja layoutu, nowe ciekawe gierki i stronki

Zapraszam! http://ja.gram.pl/Majkes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem, ze Burnaut nie jest na mojej liscie gier, w ktore chcialbym zagrac. ;) Konsole powiadasz? N-I-E. Nie pogram ani w Fallouta ani w Baldursa ani w AoE ani... dlugo wymieniac ;)
Choc sam layout faktycznie ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc i ja się zareklamuje, choć narazie zrobiłem dopiero design gramsajtu ;) będzie ogólnie o MMORPG z naciskiem na te produkcje które kładą nacisk na RP no i oczywiści wow+tbc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:32, Cezar14 napisał:

> Jak chcecie wejdźcie na mój chodź nie jest moim zdaniem dobry :( http://ja.gram.pl/Ari
Zmc
No no no... fajne tło i w ogóle fajne:)))

o dzięki tło mam z KOCHANEGO BONUSA CDA bo z neta są za małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,ale jak zrobić tło bo z resztą sobie poradziłem ale nie mam pojęcia jaki rozmiar musi być i czy kolor też ma zostać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta, który znajduje się pod adresem http://ja.gram.pl/zziioommaall (można także kliknąć w globus znajdujący się pod moim nickiem). Na razie wygląd mojego sajta jest nastawiony na Gothica...Odwiedzając mojego gramsajta będziecie mogli dowiedzieć się w jakie gry gram obecnie i co mnie interesuje.

Ps.Na moim gramsajcie zamieściłem kilka skeczy kabaretowych,pare śmiesznych filmików, oraz Piłę4 (zapraszam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do odwiedzin mojego gramsajta,
jest tam sporo dowcipów i humoru, a szata graficzna jest nastawiona na gothic''a
ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce obejrzeć pojedynek mistrzów futbolu (C.Ronaldo Vs Ronaldinho) to zapraszam na mojego sajta.
Polecam każdemu miłośnikowi piłki*, szczególnie dobrej.


*NOŻNEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:53, Piotrek B. napisał:

Zapraszam do odwiedzin mojego gramsajta,
jest tam sporo dowcipów i humoru, a szata graficzna jest nastawiona na gothic''a
ZAPRASZAM

mógłbyś dodać to takie fajne tło pod strona do posta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:58, In The End napisał:

LOL...piła 4, ciekawe kto się nabierze?
Piotrek B. ------< ale się uśmiałem :p

A ja się nie uśmiałem, bo nie oglądałem, bo się net tak zacina, że się nie da oglądać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować