Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Uh huh. To ja też zapraszam na mojego gramsajta http://ja.gram.pl/Chimaera

To co się tam będzie pojawiać, to generalnie rzeczy okołohorrorowe zarówno jeśli chodzi o kinematografię, jak i rynek komputerowy*, jakieś sprawy okołobranżowe (czyli też czysty horror) oraz filozoficzne (to już pure gore ;]).

* Blog ma taga 18+ głównie ze względu na filmową tematykę, ale pewnie też i inne powody dochodzą. Jakie? Wiem, ale nie powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 17:13, Bimbermistrz napisał:

Mam problem z założeniem Gramsajta - kiedy klikam na "Dalej" w kroku 2, zostaję przeniesiony
z powrotem do kroku 1. Czemu tak się dzieje?



http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=18137&u=163&uid=62914

Pod tym linkiem jest mój post, najprawdopodobniej masz problemy z firewallem. Postępuj wg instrukcji i może się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem :/
Dlaczego dane na temat ilości postów i komentarzy w moim blogu nie aktualizuje się ?
Czy to co jakiś czas jest ogólna aktualizacja tych statystyk czy ja mam pecha i mi nie nalicza ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 17:17, Lord Matti napisał:

Ja mam problem :/
Dlaczego dane na temat ilości postów i komentarzy w moim blogu nie aktualizuje się ?
Czy to co jakiś czas jest ogólna aktualizacja tych statystyk czy ja mam pecha i mi nie nalicza
? :)

mi jak zauważylem aktualizują się przy pierwszym wejściu każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 17:21, Guciothic napisał:

> Ja mam problem :/
> Dlaczego dane na temat ilości postów i komentarzy w moim blogu nie aktualizuje się ?
> Czy to co jakiś czas jest ogólna aktualizacja tych statystyk czy ja mam pecha i mi nie
nalicza
> ? :)
mi jak zauważylem aktualizują się przy pierwszym wejściu każdego dnia



no to pozostaje mi tylko czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich na mojego gramsajta - ja.gram.pl/Lamb3rt . Co tydzień zamieszczam opis jednej z walk z uniwersum Star Wars. Jeżeli ten pomysł się spodoba to mam zamiar wprowadzic opisy postaci ze świata SW. Jeżeli więc jesteś fanem Gwiezdnych Wojen - przyjdź, a nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba dzisiaj zacznę robić nowy layout strony o której mówiłem w blogu na moim gramsajcie. Jutro wrzucę linka do stronki i mam nadzieję , że ocenicie rezultaty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta, który znajduje się pod adresem http://ja.gram.pl/zziioommaall (można także kliknąć w globus znajdujący się pod moim nickiem). Na razie wygląd mojego sajta jest nastawiony na Gothica...Odwiedzając mojego gramsajta będziecie mogli dowiedzieć się w jakie gry gram obecnie i co mnie interesuje.

Ps.Na moim gramsajcie zamieściłem kilka skeczy kabaretowych,pare śmiesznych filmików, oraz Piłę4 (zapraszam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 17:19, Guciothic napisał:

zapraszam do mnie, zdążyłem na razie skomentować moje przeżycia na feriach oraz zapytać o nowy
kącik tematyczny. zapraszam!!!!


Jak widzę dosyć często się reklamujesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas zareklamować swój gramsajt :) Nie ma on określonej tematyki, o wszystkim po trochu. Cały czas myślę nad kolorem czcionki. Może znajdę czas na napisanie paru opowiadanek i opublikowaniu ich na gramsajcie. Ogólnie spodziewajcie się na nim ciemnych kolorów. Zapraszam do obejrzenia i ocenienia. Sugestie mile widziane :) http://ja.gram.pl/harvenar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do odwiedzin mojego gramsajta,
jest tam sporo dowcipów i humoru, a szata graficzna jest nastawiona na gothic''a
ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 17:30, Ashakel napisał:

Zapraszam na mojego strobka!Proszę o komentarze i uwagi na temat mojego gramsajta,i z góry
dziękuję!

Nie jest zły ale musisz jeszcze zrobić tło pod stroną;]
...ja nie będę gorszy i zapraszam na mojego sroblona^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 17:25, Super gość napisał:

> zapraszam do mnie, zdążyłem na razie skomentować moje przeżycia na feriach oraz zapytać
o nowy
> kącik tematyczny. zapraszam!!!!

Jak widzę dosyć często się reklamujesz... :)

komentowanie innych sajtów i własne pytanie/wątpliwości.etc nie są chyba reklamą.
A reklamę umieściłem tylko raz- przed chwilą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga. W moim stroblonie po raz pierwszy pojawiły się moje rysunki i po raz pierwszy zamieszczam je w internecie, zatem zapraszam do komentowania ich ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować