Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2007 o 16:09, Mariusz57 napisał:

Sory że pisze jeden post pod drugim ale właśnie znalazłem światową premierę "Give it to me"
w Mtv TRL. Zapraszam do oglądania


Teledysk świetny jak sama piosenka X)

Także fajne zdjęcia komentarzy nie ma chyba dlatego, że brak słów do opisania tego piękna 8]

Nie mogę się od niej oderwać.

Jeszcze raz zapraszam do siebie dziś zapewne wstawię pierwszą tapetę Lumbago dla mnie +D

A jutro może jakiś nową recenzję filmu.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2007 o 15:49, Mariusz57 napisał:

Ze mną podobnie, prawie wogóle komentarzy nie ma, zapraszam do komentowania moich wpisów


Masz dosyć taki rzadki temat na GS - o jednej piosenkarce. Może mało kto ją zna i jakoś się nią nie interesuje ? Co przekłada się na mało komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A i sory za kolejny post ale właśnie w tym momencie jesteś moim znajomym *]

Jest to duże wyróżnienie bo ostatnie 50 osób odwiedzających mój gramsajt dodało mnie do znajomych -- co się dzieje -)

Zapraszam kolejne napewno dużo jest takich którzy chcieliby trochę poczytać i pooglądać dobrych filmów

ale dopiero się rozkręcam będzie coraz lepiej

zapraszam do komentowania i kolejnych propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2007 o 16:39, stiffyone napisał:

Jest to duże wyróżnienie bo ostatnie 50 osób odwiedzających mój gramsajt dodało mnie do znajomych
-- co się dzieje -)


Phi, wszyscy bezmyślnie dodają Nas do znajomych. Wchodzą do na GS nic nie czytają tylko klikają dodaj do znajomych. Żadne wyróżnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:47, Super gość napisał:

Phi, wszyscy bezmyślnie dodają Nas do znajomych. Wchodzą do na GS nic nie czytają tylko klikają
dodaj do znajomych. Żadne wyróżnienie.


Zależy , dlatego dodaję tylko te osoby z którymi wymieniłem pare słów i z niektórymi nadal rozmawiam na gg +D

Więc tylko takich dodaję do znajomych no może, jeszcze gdy znam niektóre realnie =D

Więc ciężko się w nie pogubić, bo niektórych trzeba usunąć a nieraz okazuje się, że to fajna osoba, a wtedy to wyróżnienie *]

sprawdź na moim gramsajcie jeśli nie wierzysz ile osób daje komentarze i wcale to nie znaczy, że od razu stają się moimi znajomymi

pozdrawiam zatem wszystkich tych dobrych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 17:04, stiffyone napisał:

Zależy , dlatego dodaję tylko te osoby z którymi wymieniłem pare słów i z niektórymi nadal rozmawiam na gg +D

Ja też.

Dnia 28.02.2007 o 17:04, stiffyone napisał:

sprawdź na moim gramsajcie jeśli nie wierzysz ile osób daje komentarze i wcale to nie znaczy, że od razu stają się > moimi znajomymi

Nie wiem czy to dużo czy mało :/ Ale większość dodających Nas do znajomcyh w ogóle nie pisze komentarzy. Ba! Nawet notek nie czytają.

Dnia 28.02.2007 o 17:04, stiffyone napisał:

pozdrawiam zatem wszystkich tych dobrych znajomych

No to ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak zrobić przezroczystość w programie Paint.NET. Znalazłem instrukcję ( http://poradnikwebmastera.blox.pl/2006/09/Przezroczyste-tlo-w-PaintNET.html), robie tak jak pisze, ale na gramsajcie to nie działa. Jak ktoś wie jak to zrobić lub zna inny darmowy program w którym można to zrobić to pisać. :D

Tak poza tym to zapraszam na mój GS. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 17:46, Marcinos07 napisał:

Mam pytanko. Jak zrobić przezroczystość w programie Paint.NET. Znalazłem instrukcję ( http://poradnikwebmastera.blox.pl/2006/09/Przezroczyste-tlo-w-PaintNET.html),
robie tak jak pisze, ale na gramsajcie to nie działa. Jak ktoś wie jak to zrobić lub zna inny
darmowy program w którym można to zrobić to pisać. :D

Tak poza tym to zapraszam na mój GS. ;)

Jak chcesz mieć przezroczyste tło na GSie to po prostu wejdź na mój GS i sobie skopiuj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem to i ustawiłem lecz nie mam przeźroczystości. Mam np. czerń. Znowu coś pomieszałem i nie wiem jak to ustawić żeby było przeźroczyste. Kombinuje i mi nie wychodzi. :D Powiesz jak to mam ustawić, bo mi coś nie wychodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PNHR dziękuje za pomoc w ustawieniu przeźroczystego tła xD zapraszam na mój gramsajt i proszę o dodawanie nowych komentarzy to na pewno się odwdzienczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 19:27, milten6 napisał:

Czy istnieje jakiś sposób na załadowanie muzyki na gramsajta którą mamy na własnym dysku?


Możesz zarejestrować się na stronie http://www.imeem.com/ i tam upload robisz i potem cały html kopiujesz i wklejasz na gramsajta ;) W razie problemów pisz na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 19:37, piotrek-heroes napisał:

> Czy istnieje jakiś sposób na załadowanie muzyki na gramsajta którą mamy na własnym dysku?


Możesz zarejestrować się na stronie http://www.imeem.com/ i tam upload robisz i potem cały
html kopiujesz i wklejasz na gramsajta ;) W razie problemów pisz na gg.

w którum miejscu to wkleić? Bo jak będzie we wpisie to tylko na jakiś czas będzie działało a później tylko w archiwum znaleść. Np. na MySpace dodajesz link w "about me" czyli "o mnie" i masz już na stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ma pomysł, aby ulepszyć mój gramsajt? Moje zdanie jest następujące:
a) Zmieniam wszystko od deski do deski, dodaje nowe materiały
b) czekam na propozycje dopieszczenia mojej wizytówki
c) sam doznaje olsnienia i dodaje "brakujące ogniwo"
d) Mam to głęboko w poważaniu i nic nie robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 18:34, Marcinos07 napisał:

Ściągnąłem to i ustawiłem lecz nie mam przeźroczystości. Mam np. czerń. Znowu coś pomieszałem
i nie wiem jak to ustawić żeby było przeźroczyste. Kombinuje i mi nie wychodzi. :D Powiesz
jak to mam ustawić, bo mi coś nie wychodzi. ;)


Używasz IE 6? Jeżeli tak to on jest powodem. Silnik IE 6 nie potrafi wyświetlić półprzezroczystego obrazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dwa zaproszenia- na mojego gramsajta i -jesli chcecie miec fajne teksty do wstawienia na kwasach- na gramsajta Venomessa! na oba warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować