Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2007 o 21:16, zuben7 napisał:

Jak oceniacie mojego Gramsajta??Co powinienem zmienic???


Szata graficzna jest na marnym poziomie. Powtarzający się obrazek (Xardas) robi wrażenie bałaganu, wręcz śmietniku przez co tekst staje się nieczytelny.

Co powiecie o moim GS-esie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta. Powiedzcie co mam w nim zmienić, bo mam jeszcze trochę czasu przed konkursem. Proszę o dodawanie komentarzy bo jakoś pusto się tam zrobiło ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście napisać, co sądzicie na temat mojego gramsajta? Jakoś dawno nikt tego nie robił. Zapraszam uprzejmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego Gramsajta! Nowych filmów o inspektorze sanitarnym brak, ale zapraszam gorąco tych, którzy jeszcze nie widzieli żadnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Witam Was gramsajtomaniacy. Mam do Was pewne pytanie : które belki wyglądają lepiej?
Proszę o szybką i mądrą odpowiedź. Zamierzam wziąć udział w konkursie na najlepszego GSa ;]

20070228143047

20070228143236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 14:34, Super gość napisał:

Hej! Witam Was gramsajtomaniacy. Mam do Was pewne pytanie : które belki wyglądają lepiej?
Proszę o szybką i mądrą odpowiedź. Zamierzam wziąć udział w konkursie na najlepszego GSa ;]


Hmmm ciężkie pytanie. Wydaje mi się, że te na obrazku nr2. Są bardziej oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co tu powiedzieć ?
Twój GS jest bardzo fajny. Kolorystyka też. Piszesz notki ciekawe, chodź ja o malarstwie wiem tyle co Ty o moich ocenach w szkole :)

Teraz ty odpowiedz na moje pytanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować