Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Jak zwykle po zmienieniu szaty graficznej zapraszam na mohego GramSajta. Teraz główną tematyką są Star Wars lub jak kto woli Gwiezdne Wojny. Dodane są ważne newsy. Proszę o komentarze


<---------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam problem typu "jak otworzyć te stronę??"

Coraz więcej osób zamieszcza na sajtach treści nieodpowiednie dla młodszych graczy - ja nie należę do takich, ale czasem wchodzę na takie, bo dużo, nawet znajomych, zamieszcza takie ostrzeżenia - i nieraz tylko dla bezpieczeństwa.

A problem tkwi w tym, że nie mogę zaakceptować tych stron - naciskam na zatwierdzenie, ale nic - co jest??

wcześniej mogłem - w czym tkwi problem??

czy ktoś mi pomoże??

dzięki z góry

Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stiffyone mówiłeś, że chętnie bys wpłynął na wyniki KONKURSU NA NAJLEPSZY OBRAZEK W KLIMACIE FANTASY Cóz, ty jak i inni gramowicze, możecie zrobić to właśnie TERAZ na MOIM GRAMSAJCIE

ZAPRASZAM!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 15:48, xwx napisał:

> Witam serdecznie!
>
> Na jak najprzyjemniejsze przywitanie wiosny zamieściłem dziś pierwszą sycącą wyobraźnię
galerię.
> Zachęcam do oglądania i dzielenia opinii, myślę że nie pożałujecie...
>
> ps. Strona przeszła również małe odchudzanie graficzne, teraz wczytuje się znacznie szybciej,

> więc zapraszam tym goręcej.
>
> temporary insanity.
>
> UWAGA: GS tylko dla osób dorosłych!
mogę tylko jedno powiedzieć twój gramsajt zapiera dech w piersiach jest troche wulgarny ale
ciekawy


Cieszą mnie takie opinie, ale nie zgodze się, aby prezentowane przeze mnie treści lub też forma strony była wulgarna. Miałem na celu wyłuskanie i pokazanie w szczególny sposób tego co w tematyce w jakiej mój gs się mieści można z przyjemnością podziwiać, a nie nachalnie i prostacko obrzucać odwiedzających rzeczami, które rzeczywiście możnaby określić wulgarnymi.
Pozdrawiam szczerze jak zawsze i serdecznie jak nigdy,
temporary insanity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 16:32, YOUlia napisał:

Stiffyone mówiłeś, że chętnie bys wpłynął na wyniki KONKURSU NA NAJLEPSZY OBRAZEK W KLIMACIE
FANTASY


proszę - głos oddany według mego gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 17:02, xbit71 napisał:

PROSZĘ O POMOC!;D

Ooo nie, to ja proszę o pomoc. Wszedłem na twój gramsajt i od razu powaliło mnie twoje "brzydkie" tło, nie mogłem się skupić na czataniu...aż wstyd się reklamować |
Zamieściłem na cudzym;* gramsajcie małe co nico o counter striku i.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Lubisz tak ludzi dołować ? :D

A co do tamtego GS, kolory są nie dopasowane , ale przynajmniej czytelnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 16:40, temporary insanity napisał:

Cieszą mnie takie opinie, ale nie zgodze się, aby prezentowane przeze mnie treści lub też forma
strony była wulgarna. Miałem na celu wyłuskanie i pokazanie w szczególny sposób tego co w tematyce
w jakiej mój gs się mieści można z przyjemnością podziwiać, a nie nachalnie i prostacko obrzucać
odwiedzających rzeczami, które rzeczywiście możnaby określić wulgarnymi.
Pozdrawiam szczerze jak zawsze i serdecznie jak nigdy,
temporary insanity.


moim zdaniem to przegięcie lekkie --> a strona z lekka prymitywna --> nikogo nie urażając

no, reszta to zainteresowania > mówi samo za siebie > to się nazywa gramsajt ??

sory jeżeli uraziłem twoje uczucia z tą stronką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2007 o 17:54, stiffyone napisał:


moim zdaniem to przegięcie lekkie --> a strona z lekka prymitywna --> nikogo nie urażając

no, reszta to zainteresowania > mówi samo za siebie > to się nazywa gramsajt ??

sory jeżeli uraziłem twoje uczucia z tą stronką

każdy ma prawo to wyrazić swoją opinię.
on jest tu nowy więc dopiero się rozkręca . może niedługo zrobi fajnego gs''a .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inni na swoich GRAMsajtach też o grach nie piszą i się ich jakoś nikt nie czepia. Pojawia się pierwszy GS erotyczny i już niektórzy zaczynają wpadać w panikę. Zobaczymy co na to moderacja bo wg. mnie pomysł dobry. I co rozumiesz przez prymitywna? Nie ma wstawionych "śmiesznych" filmików z YouTube? Czy też może przy wejściu nie odpala się "super" muzyczka z jednego z serwisów? Nie no chyba autorowi zasugeruję implementację wsparcia dla pixel shaderów 3.0:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 19:52, hito_kun napisał:

Inni na swoich GRAMsajtach też o grach nie piszą i się ich jakoś nikt nie czepia. Pojawia się
pierwszy GS erotyczny i już niektórzy zaczynają wpadać w panikę. Zobaczymy co na to moderacja
bo wg. mnie pomysł dobry. I co rozumiesz przez prymitywna? Nie ma wstawionych "śmiesznych"
filmików z YouTube? Czy też może przy wejściu nie odpala się "super" muzyczka z jednego z serwisów?
Nie no chyba autorowi zasugeruję implementację wsparcia dla pixel shaderów 3.0:>

sam chciałem zrobić bloga o hentai ale zrezygnowałem ale popieram tego co zrobił stronę o erotyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 20:03, dominik713 napisał:

Jak napisać recenzje na gramsacie?

dodajesz tekst recenzji i już. ale jeśli ci chodzi o to że masz 0 recenzji w statusach to trza pisać w sklepie gram pl.
jak masz swoje konto i gry tam jest przycisk oceń i tam piszę się recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować