Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Zapraszam serdecznie wszystkich gramowiczów na mój Gramsajt. Co nowego? Tapety z TDU, coś o XPize i mały konkursik :D Zapraszam! (komentarze mile widziane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też Gramsajt ale mam mało znajomych bo przecież nie będę nikogo wstawiał bez jego pozwolenia i blogów też nie mam ale się rozkręcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od południa no moim blogostronku znajduje się pierwsza część przygody w świecie Zacofanych Krain. Jakoś mało osób chętnych. Akcja jeszcze się rozkręci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 18:42, Kromster napisał:

A ja zapraszaam na swojego GS wyszstkich fanów Manchesteru United ............ Gloria ManU!!


niechcial bym cie martwic, ale jak mamy trafic do twojego GSa :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 18:47, Be-Yacz napisał:

> A ja zapraszaam na swojego GS wyszstkich fanów Manchesteru United ............ Gloria
ManU!!

niechcial bym cie martwic, ale jak mamy trafic do twojego GSa :) ??

a ups sory :D to adres http://ja.gram.pl/Kromster
a jeszcze mam takie pytanie jak zrobic tak jak wy macie ze przy osobie nizej pisze moj gramsajt i mozna na niego wejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś błąd, bo Ty też tak powinieneś mieć. Jeżeli Twój gramsajt został dopiero co założony to poczekaj jakiś czas. Jeżeli to się nie zmieni to napisz o tym do ekipy gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 18:52, Marcinos07 napisał:

Pewnie jakiś błąd, bo Ty też tak powinieneś mieć. Jeżeli Twój gramsajt został dopiero co założony
to poczekaj jakiś czas. Jeżeli to się nie zmieni to napisz o tym do ekipy gram.pl.

nie ma co pisac. ja tez przez okolo 10 dni po uruchomieniu GSa nie mialem tego znaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 18:52, Marcinos07 napisał:

Pewnie jakiś błąd, bo Ty też tak powinieneś mieć. Jeżeli Twój gramsajt został dopiero co założony
to poczekaj jakiś czas. Jeżeli to się nie zmieni to napisz o tym do ekipy gram.pl.

ja mam GS od początku lutego mneij więcej
wiec pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli od tego czasu nie pokazało Ci się to, to napisz. Powinieneś to mieć od początku istnienia gramsajta . Na pewno jakiś błąd, więc możesz śmiało do nich napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 18:57, Marcinos07 napisał:

Jeżeli od tego czasu nie pokazało Ci się to, to napisz. Powinieneś to mieć od początku istnienia
gramsajta . Na pewno jakiś błąd, więc możesz śmiało do nich napisać ;)

no tylko nie wiem czy miałem czy nie w każdym razie teraz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<<<{Zapraszam na mojego gramsajta!Chcesz wiedzieć,jak umieścić na swoim blogu Sondę,Testy,Quizy i inne bajery?Wejdź na mego gramsajta!Tam jest dokładna instrukcja!}<<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na GramSajt poświęcony grze S.T.A.L.K.E.R.
Nowe wpisy , między innymi cały program Fresh Air S.T.A.L.K.E.R. emitowany wczoraj na kanale Hyper ...
Niestety jest to plik mp3 ale można posłuchać wyczerpującej wypowiedzi autora tego odcinka - wspaniała sprawa dla ludzi nie posiadających kanał Hyper

Serdecznie zapraszam do odwiedzania mojego GS''a =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zna się dobrze na gramsajtach to niech oceni mój... bo jestem tu nowy i chciałbym usłyszeć co sądzicie o moim....... więc cieplutko zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu ła!..tak ale co tu komentować? Ustawiłeś czarne tło...przydał by się niezły art:p
...jedynie nagłówek zmieniony, widzę god of war 2---> nie sądzę aby pasował do "reszty" ale lepsze to niż...|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować