Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Ja też mam problem ze swoim gramsajtem... Nie mogę zmienić koloru tła nagłówka. Nie wiem czumu. Wybieram sobie kolor a i tak nic sie nie zmienia nawet w podglądzie. Zapisuje zmiany i tak to samo.. Nie wiecie co tam nie trybi może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:04, dAngello napisał:

Ja też mam problem ze swoim gramsajtem... Nie mogę zmienić koloru tła nagłówka. Nie wiem czumu.
Wybieram sobie kolor a i tak nic sie nie zmienia nawet w podglądzie. Zapisuje zmiany i tak
to samo.. Nie wiecie co tam nie trybi może?


Chodzi o kolor tekstu,czy kolor tła?Jeżeli tła,to być może masz wyłączoną opcję kolor.Jeżeli zaś tekstu,to nie wiem :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po problemie. Kolor był włączony, ale jednocześnie była włączona opcja obrazek i dlatego nie działało jednolite tło. Wyłączyłem obrazek i jest git.

Dzięki za pomoc, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktoś może, dlaczego nie mogę dodawać komentarzy do wpisów na swoim GS?? Zrobiłem wczoraj wpisik dotyczący urodzin, potem chciałem podziękować w komentarzach za życzenia, ale nie mogę :/ Bo widziałem, że inni mogą dodawać komentarze w swoich wpisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gramsajtami,który pojawił się już wczoraj.Na screenie widać,jak u mnie wyświetla gramsajty.Niektóre funkcje nie działają,a jest tak nie tylko na moim gsie,ale także na innych oraz na głównej stronie gramsajtów.

Na stronach Wikipedii jest to samo xD.

Nie mogę także na forum dodawać postów - ten przycisk nie działa.Wiecie,czemu tak jest?

20070704144958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 14:53, milten6 napisał:

Widzę, że używasz FF, spróbuj:
Widok/Styl Strony/Styl Podstawowy


Niestety,nic to nie dało :(.W Internet Explorerze wszystko działa jak należy,ale nie widzę nowości na gsach znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaję kolejny zrzut ekranu,tym razem konsoli błędów,które pojawiły się podczas uruchamiania mojej strony.Próbowałem zainstalować najnowszą wersję Javy,ale pojawiają się jakieś błędy.

Może ten zrzut pomoże coś w rozwiązaniu tego problemu.

20070704210116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:06, milten6 napisał:

Próbowałeś przeinstalować FF?


Przywróciłem system i zainstalowałem najnowszą wersję FireFoxa.Pomogło.Dzięki wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 14:34, rob006 napisał:

Masz spację przed nickiem. Adres twojego gramsajta to http://ja.gram.pl/%20Forgotten :)

Aha takie sprytne;). Wiesz, wszystko fajnie ale przedtem mój gs działa pod adresem podanym wyże:P
Najważniejsze że już jest... wprawdzie w stanie surowym, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o wpisie czy GSie? Bo i to i to sobie spokojnie zyje. Sek w tym, ze Twoja ksywka... zaczyna sie od spacji, wiec linkt ktory podajesz jest niedobry, bo jest laczony w calosc. Sprawdz sobie pod swoim nickiem jaki masz link :)

"...i tak się to kręci.[...]" <- czesc Twojego wpisu ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że chodzi o gs;).
Problem jednak wciąż istnieje:/ na swoja stronkę mogę wejść jedynie poprzez "kuleczkę" pod awatarem. Wybierając zakładkę gramsajty ---> później zaś "skocz na moja stronę" wyskakuje błąd "gs o takim adresie nie istnieje" tak samo jest jak zostawię komentarz na x stronce i chce przejść do siebie poprzez kliknięcie na swoja ksywę/awatar ...oraz jak jestem już na swoim gs i wybiorę "stroną główna" to również wyskakuje ten błąd:/ a wszystko przez zły adres, który zawsze wyskakuje----> czyli http://ja.gram.pl/Forgotten . Heh powinien być ten http://ja.gram.pl/%20Forgotten ...czyżby coś się "ups":P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować