Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2007 o 23:24, Laska-z-Polski napisał:

Ale on jest niezalogowany... Swoją drogą, próbowałeś zalogowany, balduran? Może to pomoże ...

Oczywiście że próbowałem zalogowany - zawsze jestem zalogowany...
W tej chwili jakoś dam radę wejść na swojego GS''a - ale coś się dzieje z tym górnym paskiem.
Natomiast strona główna GS''ów dalej mi się tak wyświetla.

No nic -trudno, poczekam do jutra. Jeśli dalej będzie się tak dziać, to będę się martwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tutaj zgłaszamy problemy z gramsajtami a ja mam propozycję, ale w żaden istniejący temat nie mogę się wpasować :)

Czy możecie dodać do gramsajta nową funkcję, która przypominałaby kto z listy znajomych ma aktualnie urodziny. Czasami wpadam na gramsajt znajomego i czytam, że za 364 dni będzie miał urodziny a składanie życzeń spóźnionych nie jest w moim typie ;)
Taka informacja mogłaby się pojawiać przy starcie swojego gramsajta w okienku albo w belce jak na samym początku istnienia gramsajtów podawane były kody do rozdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w sumie to nie jest taki głupi pomysł ^^
Tyle ze wiele osób, albo podaje zmyśloną date, albo nie podaje jej w ogóle. Tak naprawde tylko ok. 1/4 gramowiczów (posiadajacych sajty of crs) podaje swoja prawidłową date urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 16:04, Rusell napisał:

No, w sumie to nie jest taki głupi pomysł ^^

Zgadzam się w 100%.

Dnia 01.10.2007 o 16:04, Rusell napisał:

Tyle ze wiele osób, albo podaje zmyśloną date, albo nie podaje jej w ogóle. Tak naprawde tylko ok. 1/4 gramowiczów (posiadajacych sajty of crs) podaje swoja prawidłową date urodzin.

Ale gdy zostaną zasypani życzeniami, może się wygadają: "co? przecież ja nie mam dziś urodzin" ;]

Co do ulokowania tejże informacji... najlepiej okienku "Moi znajomi"- tam, gdzie pojawiają się informacje o nowych wpisach, postach czy awansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 16:04, Rusell napisał:

No, w sumie to nie jest taki głupi pomysł ^^
Tyle ze wiele osób, albo podaje zmyśloną date, albo nie podaje jej w ogóle. Tak naprawde tylko
ok. 1/4 gramowiczów (posiadajacych sajty of crs) podaje swoja prawidłową date urodzin.


Nie zgodzę się z tobą, większość podaje, ale tylko dzień i miesiąc, nie rok. No bo taka informacja raczej nie może być wykorzystana przeciwko tobie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 16:32, Dominik000 napisał:

jak chcę dać link do wpisu to jak mam to zrobić, bo jak zwyczajnie przekopiuje tekst
to adres strony to nie link tylko zwykły napis!

W oknie, w którym dodajesz/edytujesz wpis jest taka ikonka, taki kawałek łańcucha. Na dole masz instrukcję krok po kroku. :P
1. Zaznaczasz fragment tekstu, który ma być linkiem.
2. Naciskasz wspomnianą ikonkę.
3. W okienku, które się pojawia wpisz w polu URL adres strony (czyli jej URL)
4. Możesz dodać także opis linka,
5. Naciskasz OK (czy dodaj, jak to tak jest...)
... i gotowe! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 16:32, Dominik000 napisał:

jak chcę dać link do wpisu to jak mam to zrobić, bo jak zwyczajnie przekopiuje tekst
to adres strony to nie link tylko zwykły napis!


1.weż w nowy wpis.
2.Wklej link.
3.zaznacz link
4.otworzy ci się opcja troche wyzej"link"
5.otwórz powyższą opcje
6.otworzy ci sie okienko z :URL ,opis(jak chcesz to nie dawaj) i otwórz w nowym oknie albo otwórz w tym oknie.
7.W URL daj ten adres.
8.A w otwórz w nowym oknie albo otwórz w tym oknie wybierz które chcesz (radziłbym w nowym).
9.Zatwierdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 16:21, Mściwój napisał:

Nie zgodzę się z tobą, większość podaje, ale tylko dzień i miesiąc, nie rok. No bo taka informacja
raczej nie może być wykorzystana przeciwko tobie. xD

Własnie o to mi chodzi :P Jak ma byc info ze ktos ma urodziny jak podał tylko miesiąc i rok? oO
Damian14BO---> To by bylo najlepsze wyjscie, jednak mimo to zostaniemy poinformowani tylko o urodzinach 5/10 znajomych (tych ktorych widzimy na stronie glownej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy idzie jakoś zrobić, żeby tekst był wokół obrazka tzn. że po lewej jest obrazek, a obok niego idzie tekst. Trochę ciężko to wytłumaczyć, ale chyba dość dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 18:03, gitarka napisał:

Czy idzie jakoś zrobić, żeby tekst był wokół obrazka tzn. że po lewej jest obrazek, a obok
niego idzie tekst. Trochę ciężko to wytłumaczyć, ale chyba dość dobrze ;)

Mozesz go ustawic przesuwając spacją :P (chyba)
W duzej mierze liczy sie tez wielkosc obrazka.
Oblookam i ci dam znac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 18:03, gitarka napisał:

Czy idzie jakoś zrobić, żeby tekst był wokół obrazka tzn. że po lewej jest obrazek, a obok
niego idzie tekst. Trochę ciężko to wytłumaczyć, ale chyba dość dobrze ;)

Eee nie :P W ten sposób (ze spacja, tabem etc) nie ma szans ;P Chociaz u niektorych na sajtach widziałem tekst obok obrazka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:49, Rusell napisał:

Damian14BO---> To by bylo najlepsze wyjscie, jednak mimo to zostaniemy poinformowani tylko o urodzinach 5/10 znajomych (tych ktorych widzimy na stronie glownej)

W takim razie info o urodzinach mogłoby się pojawiać także w zakładce "Moi znajomi"- tam pokazani są wszyscy.

BTW: rzadko się zdarza, żeby ktoś miał 5/10 znajomych, którzy mają urodziny jednego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 18:51, Damian14BO napisał:

BTW: rzadko się zdarza, żeby ktoś miał 5/10 znajomych, którzy mają urodziny jednego dnia...

Tyle ze to by byli znajomi ktorzy byli ostatnio online ;P Więc chociazby miał jeden ziomek, a ostatnio logował sie miesiąc temu- i tak tego nie zauwazysz.
Chyba ze rzeczywiscie, to info bedzie wyswietlane u wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 19:51, Kraju92 napisał:

Jak zrobić tło do gramsajta?

oO Wygląd i Układ ---> Tło pod stroną (albo, jesli chcesz miec tapete na samym blogu [odradzam] to "główna część strony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować