Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2007 o 18:16, PRINCE JANEK napisał:

Wchodzisz w "Wygląd i układ", potem w "Układacz strony" i tam masz te "Własne teksty" dusisz
taki "x" na belce i nie ma tego czego nie chcesz :P Proste ;)

Kolejna twoja świetna pomoc....
Przecież to tylko znika ze strony, a ja chce to wykorzystać! Tylko że wtedy są piosenki ... (nie chodzi mi o to gdzie mam playliste bo ją chce mieć :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 18:30, PRINCE JANEK napisał:

To weź może pisz pytanie z konkretnym problemem, a nie tu człowiek się domyślać musi :/ To
weź może edytuj ten tekst?

Nie da się, bo jest i tak pusto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde to chyba musisz usunąć ten "Własny tekst" i dać go jeszcze raz... hmmm albo jeszcze nowy "Własny tekst"... W sumie to coś słyszałem o tym problemie, i nie jestem pewien ale chyba nic nie da się zrobić by go usunąć ale po próbuj coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem :/ A chciałem zrobić fajny nowy dział :/
Te dwa co mam muszą zostać, a jak trzeciego nie będę mógł zrobić to szkoda, jakoś przeżyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 18:14, Ari Zmc napisał:

Mam pytanie i problem w jednym:
Dodałem piosenki na jednym ,,Własnym Tekście" i nie wiem jak je usunąć. Proszę o pomoc !:)


Rozwiązanie jest bardzo proste, zamieściłem je na obrazku. Wystarczy kliknąć ^^.
Gdyby to nie podziałało, otwórz edycje własnego tekstu, naciśnij ctrl+a, a potem delete :).

20071215184020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak ktoś wejdzie na jakiegoś GS i później wejdzie jeszcze raz to tej osobie nabije w tym liczniku że ktoś wszedł, czy to działa jednorazowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dj Danielus podal Ci troche mylne dane. Liczy sie tylko pierwsze wejscie usera na czyjegos GSa na dzien (na swoj tez). Mozesz wiec wchodzic przez caly dzien do kogos, a jego/jej licznik zwiekszy sie tylko o jeden. Ale jak wejdziesz do kogos dzis raz i jutro raz, licznik odwiedzin wzrosnie o dwa ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować