Zaloguj się, aby obserwować  
mdag

Świątynia Pierwotnego Zła

271 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 13:05, maggit napisał:

Eee w Templu nie ma poziomu trudności. Jest tylko tryb IronMan, który
pozwala sejwować tylko na quicksave''ie.

No to, o to mi chodziło :P Matko nie pamiętam jak to było, grałem w to ponad 2 lata temU :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć,
mam pytanie czy jeśli w drużynie będę miał Sorppa [troll ze Świątyni] to nawet druid i handlarze będą mnie atakować w Homlet? Jeszcze jedno gdzie można kupić zwój wskrzeszenia i czy kapłanka może mieć taki czar jeśli tak to na którym lvl i jak to się nazywa (może da się taką miksturę zrobić). W poradniku podają że jak uwolnię Thromela dostaje miecz podobny do jego niestety dostałem tylko złoto.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scorp nie jest trollem a ogrem. ;) Nie powinni cie atakować, a jedynie nie chcieć rozmawiać. Zwoje wskrzeszenia... hmmm nigdy nie nabywałem, ale kapłani potrafią wskrzeszać w świątyni. Twój kapłan powinien dostać wskrzeszenie, jest to 5 poziom czarów bodajże, co oznacza, że będziesz musiał mieć około 6-tego levela i co najmniej 15 mądrości.
Powinieneś dostać miecz od Thrommela, nazywa się on Scather. Jeśli go nie dostałeś jest to zapewne jeden z wielu bugów tej gry. I tak nie polecałbym go używać, postać może się zaciąć z nim podczas walki na dobre zacinając grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc, co do scorpa to w poradniku, któru jest na tej samej płycie co ToEE (z extra klasyki) pisza że mnie wszyscy będą atakować. Mam jeszcze jedne właściwie głupiue pytanie czy w ekwipunku NPC nie może identyfikować jego przedmiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była dłuższa to mógłbym ją uznać za bardzo dobrą.

U mnie 8+/10

-za krótka

A i grafika mi się nawet jako tako podoba ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze kilka pytań. Czy różdżki mogą się wyczerpać (miałem różdżkę wyładowań łańcuchowych i po ostatniej walce zniknęła, czy jest więcej takiego typy różdżek?) i czy można je stworzyć? Gdzie można je zdobyć?
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 15:51, Lord Konrad napisał:

mam jeszcze kilka pytań. Czy różdżki mogą się wyczerpać (miałem różdżkę wyładowań łańcuchowych
i po ostatniej walce zniknęła, czy jest więcej takiego typy różdżek?) i czy można je stworzyć?
Gdzie można je zdobyć?
pzdr.


Rozdzki nie maja nieskonczonej ilosci ladunkow. Istnieje atut stworzenie rozdzki... Nie jestem tylko pewien
czy jest w podstawowej wersji ToEE, czy z Co8 modpackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 16:10, maggit napisał:

> mam jeszcze kilka pytań. Czy różdżki mogą się wyczerpać (miałem różdżkę wyładowań łańcuchowych

> i po ostatniej walce zniknęła, czy jest więcej takiego typy różdżek?) i czy można je stworzyć?

> Gdzie można je zdobyć?
> pzdr.

Rozdzki nie maja nieskonczonej ilosci ladunkow. Istnieje atut stworzenie rozdzki... Nie jestem
tylko pewien
czy jest w podstawowej wersji ToEE, czy z Co8 modpackiem.

mam ToEE z Extra klasyki więc pewnie z aktualnieniem i modpackami. ktoś może wie w których mkiejscach w ToEE mogę znaleźć różdżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ToEE z ekstraklasyki to wersja podstawowa, spatchowana do wersji Patch 2.0.
Modpack trzeba zainstalować. I tak byś musiał zacząć nową grę, żeby cokolwiek
z niego ujrzeć. :P Myślę, że kilka różdżek powinno być na sprzedaż u Burne''go,
w Nulb Matka Screng też coś może mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zgłosić mały problem: gdzie jest tęczowa skała na polach emridy. Szukam pewnego talizmanu dla Tejrona, obleciałem całą mapkę i nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 18:49, Krzysiek 01 napisał:

Chciałem zgłosić mały problem: gdzie jest tęczowa skała na polach emridy. Szukam pewnego talizmanu
dla Tejrona, obleciałem całą mapkę i nie mogę znaleźć.


Co prawda gry sam jeszcze nie skończyłem, ale Pola już odwiedziłem, więc mogę Ci wskazać jej położenie - jest w miejscu zaznaczonym na obrazku żółtą chorągiewką :)

20070724223648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2007 o 22:38, Yorguś napisał:

Co prawda gry sam jeszcze nie skończyłem, ale Pola już odwiedziłem, więc mogę Ci wskazać jej
położenie - jest w miejscu zaznaczonym na obrazku żółtą chorągiewką :)


Wielkie dzięki! Nie zauważyłem kamiennej skrytki - myślałem, że to zwykły kamień! Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kochani, pomocy, jak rozwiązać problem z Fruellą, mam się z nią związać - ale ona nie chce normawiac not at all. facet przystojny, 2 poziom wojownik i dupa, wyczuwanie zamieszania 4,5-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 11:40, trachoszczak napisał:

kochani, pomocy, jak rozwiązać problem z Fruellą, mam się z nią związać - ale ona nie chce
normawiac not at all. facet przystojny, 2 poziom wojownik i dupa, wyczuwanie zamieszania 4,5-6

Nie mam pojęcia czemu tak jest... czasem ten quest po prostu nie działa... Wiem, że na pewno nie
da się z nią związać jak masz w drużynie Meleny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak już weźmiecie tego questa z na tym polu to na południu jest taki dużo potworek zabijcie bo on ma fajne rzeczy

grałem w ŚPZ chyba 2lata temu ale gierka fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 11:40, trachoszczak napisał:

kochani, pomocy, jak rozwiązać problem z Fruellą, mam się z nią związać - ale ona nie chce
normawiac not at all. facet przystojny, 2 poziom wojownik i dupa, wyczuwanie zamieszania 4,5-6


Tu raczej o charyzmę chodzi, a nie o poziom postaci ani Wyczuwanie zamiarów. Zdaje się, że trzeba mieć tę cechę na poziomie 16 lub wyżej żeby związać się z Fruellą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo
Przeszedlem gre wiele razy ale czy zdarzylo sie wam kiedys stoczyc walke w srodku miasta z ettinem i dwoma olbrzymami wzgorzowymi?? bo ja sie niegdy z tym nie spotkalem a na jednym ze screenow jest pokazana ta walka. I czy jak pokonujecie demona ktory ma 1 z klejnotow z czaszki (chyba ten z wezla ognia) to na koncu wybucha?? Bo mi czasem tak a czasem nie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ettin i Olbrzymy były pokazane na screenach po to żeby pokazać
co ta gra potrafi. ;) Kto wie, może niedługo będzie można stoczyć
walkę o Hommlet lub je podbić (w zależności od charakteru drużyny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować