Zaloguj się, aby obserwować  
TigerXP

Dragon ball - Quiz

6159 postów w tym temacie

1. Walka wręcz
2. Gameboy, w którym były ładunki wybuchowe
3. Dynamit
4. Zatrute czekoladki
5. Ze snajperki chyba, ale nie pamiętam.

No to myśle że starczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:51, lis899 napisał:

1. Walka wręcz
2. Gameboy, w którym były ładunki wybuchowe
3. Dynamit
4. Zatrute czekoladki
5. Ze snajperki chyba, ale nie pamiętam.
No to myśle że starczy:)


Bez tej snajperki ,ale jest więcej niż 3 więc zaliczam :D.
lis899 +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 06:37, lis899 napisał:

hmmmm co by tu dać??

Co Kuririn przywiózł razem ze soba, gdy przypłynął trenować u Kame-Senina??



xD świerszczyki bodaj jako dar ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 07:52, Mikecod2 napisał:

xD świerszczyki bodaj jako dar ; p

Myślę, że wiesz o co chodzi(tzn o co dokładnie:D)
Mikecod2+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no to takie pytanko... Co zastosował Kuririn, aby Yamcha wygrał z niewidzialnym wrogiem (U Baby Guli [chodziło o to by pokazała im gdzie znajduje sie ostatnia kula]) |-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:49, Mikecod2 napisał:

Hmmm no to takie pytanko... Co zastosował Kuririn, aby Yamcha wygrał z niewidzialnym wrogiem
(U Baby Guli [chodziło o to by pokazała im gdzie znajduje sie ostatnia kula])


Powtórzyłem se ten odcinek ,a tu...jakaś cenzurka czy co :P.Ale mogę się domyślać co się działo :P.Więc Kuririn przyprowadził Bulme i Genialnego Żółwia i ustawił ich naprzeciwko siebie i (tu już cenzurka ...o co kaman??:/)Kuririn popchnął w Bulmę w stronę Genialnego Żółwia co spowodowało zawstydzenie przeciwnika Yamchy (ja teraz oczywiście strzelam ;) ) i ujawnił się...wtedy Yamcha nie miał problemów pokonać przeciwnika ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj. Nertis, niezupełnie... :) O ile dobrze pamiętam to Kuririn zdjął koszulkę Bulmie przed Genialnym, przez co ona pokazała swoje cy... walory :), a Boski dostał "wytrysku" (bez skojarzeń, nie mogłem znaleźć słowa :)) krwi z nosa, przez co ubrudził krwią niewidzialnego. Niewidzialny szybko się poddał :) Wiem bo mam mangę :)
P.S.: Nie było mnie przez weekend, dzisiaj grałem w Wiedźmina, a tu quiz poszedł tak daleko, proszę, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe....francuska wersja Dragon Ball''a jest za bardzo ocenzurowana :P.Powiem szczerze ,że z mangą nigdy do czynienia nie miałem...teraz bym chętnie poczytał ,ale ...nie wiem skąd wziąć ,kupić :/.
I jak Wiedźmin??Warto było czekać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 22:38, ibisz napisał:

Oj. Nertis, niezupełnie... :) O ile dobrze pamiętam to Kuririn zdjął koszulkę Bulmie przed
Genialnym, przez co ona pokazała swoje cy... walory :), a Boski dostał "wytrysku" (bez skojarzeń,
nie mogłem znaleźć słowa :)) krwi z nosa, przez co ubrudził krwią niewidzialnego. Niewidzialny
szybko się poddał :) Wiem bo mam mangę :)
P.S.: Nie było mnie przez weekend, dzisiaj grałem w Wiedźmina, a tu quiz poszedł tak daleko,
proszę, proszę :)



;D prawidłowo i nie mówi sie "wytrysku" tylko "obudziurkowego nosowego krwotoku" xD ibisz +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 17:06, Mikecod2 napisał:

;D prawidłowo i nie mówi sie "wytrysku" tylko "obudziurkowego nosowego krwotoku" xD ibisz
+1

To już teraz będę wiedział :) Nie wiem jakie zadać, tak więc: kto był mistrzem Tenshinhana?
hunter22, nie spamuj :) taki żarcik mały xD nawiązanie Nertisa do Witchera był malutkim offtopem, a to chyba jest dozwolone?
Nertis, jeśli zależy ci na kupieniu mang nie zważając na cenę, to zapraszam na stronę wydawcy DB w polsce - JPF.
Co prawda tomik kosztuje ok. 9zł, a nie jak kiedyś 13, to jeszcze jakieś pół roku temu przy rabatach przy zakupie 3 tomów, płatności przelewem itp. itd. przesyłka kosztowała 1zł, a teraz nie ma żadnych rabatów i przesyłka kosztuje koło 12zł. Jeszcze malutki offtopik na temat Wiedźmina: WARTO! :) Nie banujcie, to Nertis mnie do tego zmusił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 17:02, ibisz napisał:

To już teraz będę wiedział :) Nie wiem jakie zadać, tak więc: kto był mistrzem Tenshinhana?


Genialny Kruk jeśli dobrze pamiętam ;).

Dnia 25.10.2007 o 17:02, ibisz napisał:

hunter22, nie spamuj :) taki żarcik mały xD


Fajny żarcik xD

Dnia 25.10.2007 o 17:02, ibisz napisał:

/ciach/...reszta xD


Ja ciebie do niczego nie zmuszałem xD.Skończmy to i skupmy się tylko na DB :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 17:28, Nertis napisał:

Genialny Kruk jeśli dobrze pamiętam ;).


Dobrze pamiętasz :) Nertis+1

Dnia 25.10.2007 o 17:28, Nertis napisał:

Fajny żarcik xD


No bo jakby na to spojrzeć z innego punktu widzenia :P (ostatnio bardzo lubię inne myślenie :))

Dnia 25.10.2007 o 17:28, Nertis napisał:

Ja ciebie do niczego nie zmuszałem xD.Skończmy to i skupmy się tylko na DB :D.


Jak chcesz, tak będzie :) - zadawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No...kurczę...no i znowu żadnego pomysłu nie mam :P...po czym Gohan się tak wkurzył na Cel''a ,że zamienił się w SSJ2 ?? Troszkę źle sformułowane pytanie ,ale jakoś inaczej sklecić nie mogłem :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 21:23, Nertis napisał:

No...kurczę...no i znowu żadnego pomysłu nie mam :P...po czym Gohan się tak wkurzył na Cel''a
,że zamienił się w SSJ2 ?? Troszkę źle sformułowane pytanie ,ale jakoś inaczej sklecić nie
mogłem :/.

;D...ale proste Rozklekocony(rozwalony) C16, a dokladniej jego glowa wymowila wspaniałe przemowienie, po czym została rozdeptana przez Cell''a---->to spowodowało jego no "zdenerwowanie" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 21:27, Mikecod2 napisał:

;D...ale proste Rozklekocony(rozwalony) C16, a dokladniej jego glowa wymowila wspaniałe przemowienie,
po czym została rozdeptana przez Cell''a---->to spowodowało jego no "zdenerwowanie" ^^


Mikecod2 +1
Jakoś dzisiaj nie mam konwencji twórczej i nic trudniejszego nie mogłem wymyśleć :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh tez nie mam konwencji.... to moze takie cos ; )...W którym odcinku można spotkać pijanego Gohana... i co zrobił on Kuririnowi (dokladnie to zrobil to na glowe xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 21:54, Mikecod2 napisał:

Heh tez nie mam konwencji.... to moze takie cos ; )...W którym odcinku można spotkać pijanego
Gohana... i co zrobił on Kuririnowi (dokladnie to zrobil to na glowe xD)


Nie wiem czy o to chodzi ,ale ta sytuacja była w kinówce Dead Zone DBZ. Gohan sika na głowę Kuririnowi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować