Zaloguj się, aby obserwować  
TigerXP

Dragon ball - Quiz

6159 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 14:15, mlynar911 napisał:

> hmmmm... łatwe: Ilu mistrzów miał Genialny Żółw?

Jednego tego co zamkną Ojca Piccola w tej skrzyni. Nie pamiętam imienia tylko ... ;/


To właśnie o nim powiedziałem :P.

@ibisz

Dnia 02.11.2007 o 14:15, mlynar911 napisał:

No niestety :).


To już nie wiem :P.Na pewno Mutaito i...może jeszcze mistrz wierzy :P (coś tam kiedyś było ,że miał podobny trening u niego jak Songo :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Nertis+1 Jak się 3 lata goni kota to chyba można powiedzieć, że jest się jego uczniem :P
@Unser Fuhrer
Nertis odpowiedział prędzej i choć nie podał imienia to ważne żebym ja zrozumiał. A wieża była tylko jedna o ile mnie pamięć nie zawodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:26, ibisz napisał:

/ciach/


Właśnie chodziło mi o tego kocura ;)...nie pamiętam już tych wszystkich imion w DB xD.Dodam ,że ponoć mam sklerozę (tak mówią mi znajomi :P).

No to teraz pytanie :P...ilu w sumie mistrzów miał Songo?? (z imionami każdego proszę :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:21, Nertis napisał:

> /ciach/

Właśnie chodziło mi o tego kocura ;)...nie pamiętam już tych wszystkich imion w DB xD.Dodam
,że ponoć mam sklerozę (tak mówią mi znajomi :P).

No to teraz pytanie :P...ilu w sumie mistrzów miał Songo?? (z imionami każdego proszę :P).


myślę że 3. Genialny żółw, Karin i Kaito (bo songo to uczył się po trochu od każdego :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:21, Nertis napisał:

> /ciach/

Właśnie chodziło mi o tego kocura ;)...nie pamiętam już tych wszystkich imion w DB xD.Dodam
,że ponoć mam sklerozę (tak mówią mi znajomi :P).

No to teraz pytanie :P...ilu w sumie mistrzów miał Songo?? (z imionami każdego proszę :P).


Genialny Zółw, kocura łapał wprawdzie przez chwilę, ale można też uznać Karina, następnie trenował z Mr. Popo, potem dlugi czas sam, a jeszcze dalej był trenowany przez Kaito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:49, Badyl13 napisał:

Genialny Zółw, kocura łapał wprawdzie przez chwilę, ale można też uznać Karina, następnie trenował
z Mr. Popo, potem dlugi czas sam, a jeszcze dalej był trenowany przez Kaito


Jeszcze mi tutaj troszkę brakuje tych mistrzów ...tak patrzeć to Songo miał ich najwięcej w całym DB ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:56, Nertis napisał:

> Genialny Zółw, kocura łapał wprawdzie przez chwilę, ale można też uznać Karina, następnie
trenował
> z Mr. Popo, potem dlugi czas sam, a jeszcze dalej był trenowany przez Kaito

Jeszcze mi tutaj troszkę brakuje tych mistrzów ...tak patrzeć to Songo miał ich najwięcej w
całym DB ;).


Dobra, to będzie tak : Grandpha Gohan, Genialny Zółw, Karin, Kami-Sama, Mr Popo, Kaito, troszkę go też podtrenował Ro Dai Kaioshin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:30, Badyl13 napisał:

Dobra, to będzie tak : Grandpha Gohan, Genialny Zółw, Karin, Kami-Sama, Mr Popo, Kaito, troszkę
go też podtrenował Ro Dai Kaioshin


No...chyba wszystkich tych ,których chciałem wymieniłeś (tylko moim zdaniem Mr Popo nie był jego mistrzem ,bo Mr Popo pomagał dla Kami-Sama''y ) :P.
Badyl13 +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:20, Badyl13 napisał:

Tak więc moje pytanie, ile jednostek mają Saibameny?


@up chyba 120 ;)

Edit : Oż, chciałem edytować, a dało innego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:30, hunter22 napisał:

Jak zawsze proste.. :)

Kogo i dlaczego doktor Wheelo po "powrocie" do życia uważał za najsilniejszego na świecie?
:P

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba Genialnego Żółwia, ponieważ to on był najsilniejszy przed śmiercią Wheelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:56, ibisz napisał:

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba Genialnego Żółwia, ponieważ to on był najsilniejszy przed
śmiercią Wheelo


Tak. ibisz + 1

Mówiłem, że proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste, proste :) To może: Ilu Saiyanów przeżyło atak Frizera na Vegetę? Wymień ich. Liczymy także filmy kinowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 16:10, ibisz napisał:

Proste, proste :) To może: Ilu Saiyanów przeżyło atak Frizera na Vegetę? Wymień ich. Liczymy
także filmy kinowe.



6:
kakarotto, nappa, vegeta, radditz, brolly i jego ojciec ( odpusc mi imie tego ostatniego, bylo jakies skomplikowane i nie pamietam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 16:16, Kubak10 napisał:

> Proste, proste :) To może: Ilu Saiyanów przeżyło atak Frizera na Vegetę? Wymień ich. Liczymy

> także filmy kinowe.


6:
kakarotto, nappa, vegeta, radditz, brolly i jego ojciec ( odpusc mi imie tego ostatniego, bylo
jakies skomplikowane i nie pamietam :P)

Odpuścić to odpuszczę, ale brakuje. Weź pod uwagę WSZYSTKIE filmy kinowe, nie tylko 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować