Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

Baluk25
- Kaching - wzbogaca twoją rodzinę o 1 000 dodatkowych simoleonów
- Motherlode - wzbogaca twoją rodzinę o 50 000 dodatkowych simoleonów
- Moveobjects on/off - umożliwia przestawianie zablokowanych obiektów
- constrainFloorElevation [true/false] - z opcją ''false'' umożliwia edycję terenu nawet kiedy są już na nim obiekty
- disableSnappingToSlotsOnAlt [on/off] - z opcją ''on'' i wciśniętym klawiszem ALT, umieszczane obiekty nie muszą przylegać do siatki budowy
- fadeObjects [on/off] - włącza/wyłącza cienie obiektów
- testingCheatsEnabled [true/false] - z opcją true masz możliwość używania zablokowanych interakcji itp.
- fps [on/off] - wyświetla pasek informujący o tym z jaką prędkością klatek na sekundę gramy
- fullscreen [on/off] - włącza/wyłącza tryb gry w trybie pełnoekranowym
- hideHeadlineEffects [on/off] - włącza/wyłącza dymki nad głowami simów
- jokePlease - wyświetla losowy dowcip :)
- quit - zamyka grę
- unlockOutfits [on/off] - należy wpisać przed wejściem do CASa, odblokowuje ubrania specjalne np. pracowników
- familyfunds [Familyname] # - dodatkowe simoleony dla dowolnej rodziny
necron1501
Możesz wydłużyć życie do 960 dni(całe życie) albo w opcjach wyłączyć starzenie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2009 o 12:26, donard napisał:

necron1501
Możesz wydłużyć życie do 960 dni(całe życie) albo w opcjach wyłączyć starzenie się



Wiem ale, nie o to chodzi. Zanim sim zdąży się wyspać, wyszczać, wykąpać itp, to już nadchodzi praca. Jeszcze do tego np dołączyć pisanie książek to, człowiek nie wyrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Udało mi się osiągnąć status szalonego naukowca, ale nie mogę się ożenić z żadną babką nie ma opcji pocałunek.. no nic .. najdalej co mam t trzymać się za ręce(lol) ...

Może to wina tego że ta klienta ma już partnera jakiegoś ? Gra nie dopszucza zdrady ? :D

Jestem już 3/4 dorosłym, niedługo będę staruszek.. no i nadal bez "dupy" :)

Swoją droga mam też jakieś drzewo życia i śmierci próbowaliście jeść te owce ?

I ostatnie pytanie, jak wan chodzi T# na WIN 7 ? mi dość często wywala.. i już jednego save strciłem przez to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
w tych simsach jest jakis dziwny ten system "akcji/reakcji"
czasem trudno trafic na ODPOWIEDNIA opcje nawet lezac w lozku z innym simem :S
Trzeba to opanowac :S....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 10:23, Ancient_Lord napisał:

W Simsy 3 się zaopatrzę, ale gdy stanieją do 50-70zł. Teraz nie są na moją kieszeń, bo
nie wydam 130zł na grę, w którą będę grał sporadycznie - Simsy dają mi wielką radochę,
ale tylko na kilka dni - potem stają się monotonne, i wracam do nich po np. miesiącu.
Zatem teraz jeszcze się pobawię w The Sims 2, a "trójkę" kupię później...

powodzenia, to przecie jest EA, sims 3 beda kosztowac 70zl jak beda juz sims 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem cholernym wrogiem wszystkich simsów i simsopodobnych gier. Ostatnio jednak mój młodszy brat zaopatrzył się w Simsów 3 i włączyłem sobie. I zostałem cholernie mile zakosoczny ;D Gra się fajnie, gra strasznie wciąga (gdzie 4 godziny mojego życia?! ;[). Teraz rozumiem co w tym wszystkim widzicie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 12:37, necron1501 napisał:

Wiem ale, nie o to chodzi. Zanim sim zdąży się wyspać, wyszczać, wykąpać itp, to już
nadchodzi praca. Jeszcze do tego np dołączyć pisanie książek to, człowiek nie wyrabia.


Ta, miałem ten sam problem jak chciałem na siłke poskakać, ale przecież na pisanie książek itd. masz weekendy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w temacie. W końcu mogę zagrać w The Sims 3,przecież czasem trza odpocząć od strzelania do wrogów czy siekania na części potwory. Bardzo miło i przyjemnie,tworząc siebie chyba z godzine byłem w tym edytorze ;) Swoją drogą wybrałem dom ale kurcze chce się przeprowadzić i nie wiem jak :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 00:17, Infes napisał:

Swoją drogą wybrałem dom ale kurcze chce się przeprowadzić i nie wiem jak :-/

Kliknij na gazecie lub komputerze i szukaj dom czy przeprowadź się czy cuś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem wczoraj to odkryłem. Bo żem się wprowadził i wychodziłem do miasta bo myślałem że to tak a trza po prostu laptopa mojego włączyć i po sprawie ;) Powiem wprost że bardzo przyjemnie się gra,choć jest spadek FPS''ów u mnie no bo całe miasto itd. to jednak wszystko wpłynęło na plus. Te cechy charakteru, interfejs naprawdę bardzo fajnie się prezentuje. Właśnie,jest praca coś tam o sportach,to jest od piłki nożnej? Oczywiście sport/praca koszykarz nie ma :-( Szkoda że nie ma jakiegoś edytora bym se zmienił opisy awansów i stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam już wysoki poziom znajomości z simem przeciwnej płci, i mam pytanie. Gdzie jest opcja zaręczyn i wzięcia ślubu? O_o
W tej grze są dni tygodnia i weekendy? ;D W 1 części, a tylko w nią grałem, nie było ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 19:02, RazorBMW napisał:

A ja mam już wysoki poziom znajomości z simem przeciwnej płci, i mam pytanie. Gdzie jest
opcja zaręczyn i wzięcia ślubu? O_o

Po jakimś czasie jest albo w romantyczne albo w przyjazne.

Dnia 07.06.2009 o 19:02, RazorBMW napisał:

W tej grze są dni tygodnia i weekendy? ;D W 1 części, a tylko w nią grałem, nie było
ich.

Są bodajże niedaleko zegarka.
Bllu-Man
Owoce krzaka życia + 1 dzień życia, kwiat śmierci to jak kosiarz przyjdzie dasz mu kwiata i wrócisz do żywych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 20:44, Bllu-Man napisał:

Udało mi się osiągnąć status szalonego naukowca, ale nie mogę się ożenić z żadną babką
nie ma opcji pocałunek.. no nic .. najdalej co mam t trzymać się za ręce(lol) ...


U mnie nie było problemów z kobietami może za mało ją znasz.

Dnia 06.06.2009 o 20:44, Bllu-Man napisał:

Swoją droga mam też jakieś drzewo życia i śmierci próbowaliście jeść te owce ?


Nie bawiłem się w ogrodnika póki co :D

Dnia 06.06.2009 o 20:44, Bllu-Man napisał:

I ostatnie pytanie, jak wan chodzi T# na WIN 7 ? mi dość często wywala.. i już jednego
save strciłem przez to..



@Baluk25

Ja za 10/10 w naprawianiu dostałem dyplom wisi na ścianie w sypialni poza tym bonusy w stylu nic sie nie psuje albo nie może cię prąd kopnąć nie wime jak w innych póki co skupiam się na robocie i 5 dzieci :D
do umiejętności wrócę na emeryturze
U mnie na 7 chodzi jak złoto na lapku bez większy problemów może coś nie tak ze sterownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 19:37, Piter_Fersin napisał:

skupiam się na robocie i 5 dzieci :D


Pogratulować ;) Mam pytanie ludziska. Otóż chcę stworzyć kilk simów i dodać je do domków(znajomych z reala stworzyć) ale nie chce nimi grać i teraz nie wiem jak za to się zabrać bo jak włacze to od razu wyskakuje mi menu i postać która gram ciągle i jak ją wybiore to nie mam potem że "wyloguj się z postaci" czy coś takiego :P. Ktoś ma jakieś pomysły? Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SIMS 3 PROBLEM! Znikający sąsiedzi! POMOCY!


Witam! Gram w Sims 3 od rana jednoosobową rodzinką - Kowalski. Po kilku godzinach rozgrywki postanowilem stworzyc inna rodzine (rodzina NOWAK) i wprowadzić ją naprzeciwko rodziny Kowalski -tak żeby mieć po prostu sąsiadów. (gram rodziną Kowalski jako główną). Wszystko byłoby by super gdyby nie PROBLEM!!!. Rodzina NOWAK po kilku-kilunastu simo-godzinach znika z tego domu do ktorego ja wprowadzilem. Grajac jako Kowalski , trzymam kursor na drzwiach rodziny Nowak i powiedzmy do godziny 00:00 czasu gry widze opcje "odwiedz rodzine Nowak" ale pozniej nagle dom staje sie pusty jakby rodzina Nowak nigdy tam nie mieszkała. Oczywiscie opcja odwiedzin automatycznie przestaje byc mozliwa.
Czy ktoś ma podobny problem? Czy ktos moglby powiedziec dlaczego tak sie robi, dlaczego rodziny znikaja. Co zrobic zeby nie znikaly? Probowalem kilkakrotnie i za kazdym razem po niecalym jednym simowym dniu nowa rodzina (jako sasiedzi z okolicy) znikala z domu. .
PS: mam oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować