Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Ludzie z CDP - jacy są, gdzie są i czy ktoś ich widział? :)

3472 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 17:28, Hooah napisał:

Cześć jeszcze raz. W CDP zajmuję się generalizując Trade Marketingiem a w wolnym czasie gram
na basie :P


A witamy, witamy. Na dodatek serdecznie;)
Czy Twoja profesja oznacza, że jak kiedyś kupię u Was jakąś grę, która przykuje mnie do komputera na całe dnie, to będę wiedział na kogo to zwalić (kto mnie na to namówił)?:)))
I czy chodzi Ci o gitarę basową, czy kontrabas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam Soleilę ze... słyszenia :) Z okazji wygrania jakiegoś konkursu w zeszłym roku zadzwoniła do mnie i trochę sobie "pogawędziliśmy". Przy okazji - Gorąco pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 07:26, morthi napisał:

niebieskie smerfy... gdzie one sa :P

Kręcą się tu i ówdzie ;)

Dnia 29.08.2007 o 07:26, morthi napisał:

rownowaga musi byc- czesc niebieskich zmienia sie w czerwonych...

Hmmm... o ile mnie pamięć nie myli to był tylko jeden taki przypadek - CooL_ZeeK po odejściu z firmy został honorowo moderatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 07:26, morthi napisał:

niebieskie smerfy... gdzie one sa :P
rownowaga musi byc- czesc niebieskich zmienia sie w czerwonych...


O, Gargamel przyszedł! ;-D Smerfy pewnie już tu nie wejdą. :P A kota to gdzie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 08:08, conradzik napisał:

Ja znam Soleilę ze... słyszenia :) Z okazji wygrania jakiegoś konkursu w zeszłym roku zadzwoniła
do mnie i trochę sobie "pogawędziliśmy". Przy okazji - Gorąco pozdrawiam! :)

Ja Soleilę widziałem na Wiedźminowskim Filmiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mowiac czerwonych mialem na mysli pzejscie do CDP Red ;) (vide Jay-Z i innych)

@mefiperes
aktualnie klakierow na szczescie brak - ale nie boj sie... na pewno sie jeszcze nie raz pojawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości: co się stało z Akashim? Od prawie miesiąca nie dał znaku życia, ktoś go porwał dla okupu czy z własnej woli wyjechał na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:30, Karharot napisał:

Tak z ciekawości: co się stało z Akashim? Od prawie miesiąca nie dał znaku życia, ktoś
go porwał dla okupu czy z własnej woli wyjechał na wakacje?


Ktoś porwał go dla wakacji ;). Może biedak jest przywalony (nie mylić z "nawalony") robotą, czyli aktualizuje pomoc techniczną, rzuca zgniłymi owocami w Sephiratha i wysłuchuje użalań gości, których rzuciły dziewczyny. :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 09:56, W.S.A.D napisał:

> Ja znam Soleilę ze... słyszenia :) Z okazji wygrania jakiegoś konkursu w zeszłym roku
zadzwoniła
> do mnie i trochę sobie "pogawędziliśmy". Przy okazji - Gorąco pozdrawiam! :)
Ja Soleilę widziałem na Wiedźminowskim Filmiku:)

daj linka błagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:38, Flash606 napisał:

Ktoś porwał go dla wakacji ;)


Też się może zdarzyć, i wcale nie jest to aż takie śmieszne:)
Czasami rodzina nie rozumie że człowiek w swój własny urlop chce spędzić trochę czasu przy kompie dla zabawy a nie z przymusu. Kiedy zawodzą argumenty że wakacje nad morzem, w lesie czy w górach są zdrowsze i przyjemniejsze (uwierzył by ktoś w taki absurd) od porządnej gry komputerowej, rodzina czasem podejmuje decyzję że osobnik taki jest uzależniony i należy go zabrać dla jego własnego dobra nawet wbrew jego woli (jeśli trzeba to nawet w bagażniku):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:30, Karharot napisał:

Tak z ciekawości: co się stało z Akashim? Od prawie miesiąca nie dał znaku życia, ktoś
go porwał dla okupu czy z własnej woli wyjechał na wakacje?

Akashi siedzi aktualnie w Japonii i jeszcze trochę tam pobędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:03, Arthas85 napisał:

[m]


I miałem sen proroczy: zaraz wpadnie tu wojownik straszliwy z mieczem zwanym degradem, choć niektórzy poznali jego groźniejszą postać, zwaną banem. Pieśń jego bojowa uderzy na każdego sługę ciemności i zła, pozostawiając wiernych dobru przy życiu. Ostrze zaś uniemożliwi złu powrót do tego świata, który pragnie tylko pokoju i rozpowszechniania mądrości. Wojownik ów uderza znikąd, lecz niektórzy twierdzą, że tacy jak on mają w posiadaniu twierdzę ogromną niczym sto smoków i twardą jak góry złowieszcze, zwaną Gramsajtem. Służą oni Opiekunom i Stworzycielom tego świata, a każdy kto podniesie rękę lub chociaż szczerze źle o nich będzie mówił, zostanie ukarany. PS. Tak na serio: uważaj co piszesz na forum. Nie wiem co będzie dalej, ale takie słowa możesz kierować co najwyżej do swojego kota, który właśnie śpi i tego nie słyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:39, SinClers napisał:

> > Ja znam Soleilę ze... słyszenia :) Z okazji wygrania jakiegoś konkursu w zeszłym
roku
> zadzwoniła
> > do mnie i trochę sobie "pogawędziliśmy". Przy okazji - Gorąco pozdrawiam! :)
> Ja Soleilę widziałem na Wiedźminowskim Filmiku:)
daj linka błagam :)

włącz archiwum newsów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech ano niestety 4 tygodnie urlopiku umkneły tak szybko że nawet nie zauważyłem :P

Ale kosmici wymienili mnie za 4 dorodne krówki i od poniedziałku wracam do pracy :P

Ech czyżby ktoś tu za mną tęsknił?

Pozdrowionka wracam do aklimatyzowania sie i odsypiania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 20:19, Akashi napisał:

ech ano niestety 4 tygodnie urlopiku umkneły tak szybko że nawet nie zauważyłem :P


Mi te dwa miesiące minęły jak jeden dzień, no może trzy ;p

Dnia 01.09.2007 o 20:19, Akashi napisał:

Pozdrowionka wracam do aklimatyzowania sie i odsypiania...


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 20:19, Akashi napisał:

ech ano niestety 4 tygodnie urlopiku umkneły tak szybko że nawet nie zauważyłem :P


Jak zawsze. Ale 4 tygodnie pracy ciągną się niczym lata. Dlaczego nie może być na odwrót?

Dnia 01.09.2007 o 20:19, Akashi napisał:

Ech czyżby ktoś tu za mną tęsknił?


Miałeś co do tego wątpliwości? A swoją drogą to nieładnie z Twojej strony że nie pomyślałeś o nas i przynajmniej raz nie wpadłeś na forum w czasie urlopu:)
Bo to przecież nie może być żebyś zaglądanie tutaj traktował jedynie jako męczącą pracę, prawda?:D

Dnia 01.09.2007 o 20:19, Akashi napisał:

Pozdrowionka wracam do aklimatyzowania sie i odsypiania...


Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi 2 miesiące wakacji......i do szkółki "ukochanej" dobrze, że nie mamy mundurków. I ciekawe dlaczego większość mundurków mają kolor niebieski....Wpływ policji forumowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech problem polegał na tym iż laptopka nie miałem z sobą (celowo) i sporo czasu biegalem czy pływalem taki komputerowy detoks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować