Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Ludzie z CDP - jacy są, gdzie są i czy ktoś ich widział? :)

3472 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2007 o 20:42, spider88 napisał:

To dlaczego zielony statusik (settlers.gram.pl) masz z małej ?? ;p

Hym... :P Ktoś to Skwasił przez duże S ;]
Heh Volvox dokładnie tak jak na mazurach ;] Prawie jak żeglowanie ;P Nie zapomnę tego nigdy i dlatego zgodzę się z tym, że robi wielką różnicę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 19:14, Vilmar napisał:

Rozumiem w takim razie że już grasz w Age of Empires 3 i czekasz z niecierpliwością na Command
& Conquer 3? ;) Czy też może należysz do nurtu "nóż mi się w kieszeni otwiera, gdy ktoś RTSa
nazywa strategią"? :)


Choć byłem fanem pierwszego C&C, i kilku innych RTSów to chyba jednak wolę coś, gdzie szybkość klikania myszą jest drugorzędna. ;) Przynajmniej jeśli mówimy o strategii ;) Zresztą czasu mało a WoW nie daje szans innym grom ;)

Abi Dalzim - Tia - Baldursa jednego, drugiego, Icewind Dale + dodatki, Neverwinter. Planetscape zaczałem, ale jakoś szybko zaprzestałem gry, a szkoda bo Planetscape miał świetną opinię.

W Guild Warsa nie grałem, ale screeny mi się bardzo podobają. Ale chyba albo WoW, albo Guildwars ;) Jest wogóle na forum ktoś kto gra jesdnocześnie w oba? Dużo? :)

Budo - widzę że nie tylko ja zahaczyłem w swoim czasie o opowieści o Cymmeryjczyku ;) Teraz Howard chyba popadł w niełaskę ;) Ale myślę że wróci ;) Genealogia Twojego imienia również mogła by się okazać ciekawa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 21:01, Xaltotun napisał:

Budo - widzę że nie tylko ja zahaczyłem w swoim czasie o opowieści o Cymmeryjczyku ;) Teraz
Howard chyba popadł w niełaskę ;) Ale myślę że wróci ;) Genealogia Twojego imienia również
mogła by się okazać ciekawa ^^


Hehe, o Cymmeryjczyku i nie tylko, Howard napisał więcej :)
A co do pochodzenia mojej xywy...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=440&pid=416
:)
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 21:01, Xaltotun napisał:

Planetscape zaczałem, ale jakoś szybko zaprzestałem gry, a szkoda bo Planetscape miał świetną opinię.


No to jeszcze nie wszystko stracone. Pewnie tam u siebie w firmie macie choć jeden egzemplarz i możesz go sobie wypożyczyć, nie? A powiem Ci, że naprawdę warto, bo PT ma nieziemski klimat i nawet BG przy tym wysiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ktoś u was na noc kompa zostawił włączonego i zalogowanego na temacie "Ludzie z CDP..." albo macie nocngo marka który czytał temat "od deski do deski" xD
Wracam wczoraj ( a właściwie to dzisiaj ) około 4 rano do domu, wchodzię na forum a tu niebieski napis CDP jest aktywny ;-D pomyślałem, że może jakaś gruba akcja była wieczorem i dalej nawijacie czy cóś ;-) a tu nic ;-)

Xaltotun Wróć do Planescape Torment zwłaszcza, że KHRoN stworzył patch 1.0 przywracający mnóstwo elementów które zostały wywalone z wersji PL ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 23:33, Varras napisał:

Ale niebieskie napisy z tego co wiem informują o niedawnej wypowiedzi kogoś z CDP. No, nieeeeładnie...
xD

Jak dobrze policzyłem to ta "niedawna wypowiedz" miała miejsce jakieś siedem godzin przed moim wejściem na forum.
Pozatym jak ktoś z CDP się wyloguje albo zmieni temat to napis z niebieskiego robi się szary ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam: Dlaczego za to http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&pid=5408 dostałem -1, bo nie rozumiem? Niby gdzie miałem opisać swój problem, jak nawet nie miałem pojęcia, czego on dotyczy. Po za tym wnioskuję, że od Brygadzisty w górę nie można mieć problemów z forum, tak? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten wątek był wielokrotnie kojarzony z ryzykiem. Pisząc posta już jako Przodownik narażasz się na ryzyko. Wszystko zawarte jest w przypiętym poście. A błędy dotyczące Forum to najlepiej tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&u=2074 Wątek stworzony idealnie do tego. I głowa do góry, na Brygadzistę wrócisz szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Na privie Vilmar teraz jest zablokowany, to trzeba w odpowiednim wątku. W Obywatelu to jakoś tak dziwnie, bo to w końcu nie awans, tylko posada :)

Także w końcu za wszystkie zasługi i wiedzę Vilmar doczekał się posady. Szczere gratulacje Vil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 20:11, Vilmar napisał:

Eh, skoro mnie ściągnęliście tu siłą to się wypowiadam :)

Siłą? :) Gdzie i kto używał siły? Miłe zaproszenie było.. :P

Dnia 18.01.2007 o 20:11, Vilmar napisał:

Tylko co ja mam powiedzieć, "witam"? ;)

Lepsze witam niż "Dla wszystkich proszących -1 :)". Oczywiście to żart :P

Dokładniej co Ci przypadło w CDP? IRC i Gramsajty, czy coś innego jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kogo widzę :)
No nie następny z CDP sorki, że dopiero teraz ale wcześniej mnie nie było ;)
Oczywiście gratulację awansu na CDP :)
Powodzenie ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 20:11, Vilmar napisał:

Tylko co ja mam powiedzieć, "witam"? ;)

Powiedz nam coś o sobie.
Nowy Niebieski i nic nie chce zdradzić ;>

<edit>
Oprócz tego, że Twoją ulubioną grą są "Gotowe na wszystko" ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 20:11, Vilmar napisał:

Eh, skoro mnie ściągnęliście tu siłą to się wypowiadam :)

Tylko co ja mam powiedzieć, "witam"? ;)


Eee... co tu powiedzieć?... Do twarzy ci w niebieskim ;)

PS: Kiedy będą zaktualizowane staty? ;)................./joke/^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 20:16, PolishWerewolf napisał:

Dokładniej co Ci przypadło w CDP? IRC i Gramsajty, czy coś innego jeszcze?


Oj nie, gramsajty to zupełnie nie ten adres. IRC (serwer) prędzej :) Poza tym nadzoruję kolektyw od strony technicznej, chodzę dookoła i denerwuję ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 20:40, Vilmar napisał:

Oj nie, gramsajty to zupełnie nie ten adres.

Zdarza się pomylić adres...

Dnia 18.01.2007 o 20:40, Vilmar napisał:

IRC (serwer) prędzej :)

No jakże by mogło być inaczej? Chociaż jedno trafiłem.

Dnia 18.01.2007 o 20:40, Vilmar napisał:

Poza tym nadzoruję kolektyw od strony technicznej, chodzę dookoła i denerwuję ludzi ;)

Fakt, zapomniałem o Kolektywie. Racja. I nie tylko nadzorujesz, ile też rad chyba udzielasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować