Zaloguj się, aby obserwować  
gothicsheep

Gothic 4 - Zabawa w pisanie scenariuszy

285 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2007 o 23:14, Illidan Shando napisał:

> Jeżeli chcesz porozmawiać o Gothicu 3 to zapraszam na odpowiednie forum np.Gothic3 Temat
ogólny<pozdrawiam
> również>

UuU ale kwasior ;/
Gadamy tu o wszystkich częściach porównująć je i staramy się stworzyć wirtualnego G4 z części
która każdemu użytkownikowi pasuje najbardziej.

Dobra, ale chodziło mi o to że to jest najlepszy temat o Gothicu 3 http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&tpage=586y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm fajny topic... jeżeli nikomu to nie będzie przeszkadzac to ja zaczne od początku :P

/Intro/
Akcja w zamku w Vengardzie, rok po uratowaniu Myrthany. Rzut kamery na bezimmiennego z profilu. Przed bohaterem płaszczy się sługa

Sł-Panie! Ne,nekromanta pomimo usilnych starań został wskrzeszony.
Bezio- Głupcze! wiesz co to oznacza? Ten stary mag wie dokładnie jak rozpocząc na nowo konflikt między Beliarem a Innosem. Teraz gdy Rhobar zginął mamy niewielkie szanse na powstrzymanie nekromaty i jego mocy.
Sł-Panie mam jeszcze jedną wieśc
Bezio-MÓW! Ino szybko.
Sł-Wiemy kto wskrzesił naszego wroga, to potężna władczyni Niezbadanych Krain!
Bezio- Cholera! Czy wszystko znowu musze robic sam? Mruży oczy a w jego ręku pojawia się płomień
Sł- P-panie? Aaaahhhh Sługa pada na ziemie po chwili zostaje z nigo garstka popiołu[/i

Bezio wstaje z tronu i podchodzi do zbroi zawieszonej na haku.
-A więc Xardasie nie chcesz spokojnie spocząc? Trzeba zakończyc to raz na zaw...
Słychac huk i ściana zamku rozpada się. W dziurze pojawia się piękna kobieta uśmiechająca się okrutnie.
K- Koniec twoich rządów "bohaterze"
Bezio-O czym ty mówisz kobieto?
Kobieta podnosi dłoń i Bezimienny pada na ziemię. Zaciemnienie ekranu. Następna scena na łodzi niewolniczej. Bezimienny osłabiony poprzez jakąś nieznaną mu moc siedzi skuty na ławce i jest zmuszany do wiosłowania. W pewnym momencie gdy zarządca podnosi bat robłyska czerwone światło i otwiera się portal. Przez portal przechodzi Xardas
X- Szybko nie mamy wiele czasu
Bezio-Xardas... jesteś ostatnią osobą
X-Cicho! Teraz nie ma na to czasu! Właź do portalu. Trzeba naprawic to co ta baba zaczęła!
Bezio wraz z Xardasem wchodzą w portal

/Koniec intra/

CDN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet dobre. Niesądzicie że można by wysłać nasze opowiastki do Piranii, może to bardziej zmotywowało by ich do zrobienia kolejnej części:):):D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 23:30, Unreal11 napisał:

Nawet dobre. Niesądzicie że można by wysłać nasze opowiastki do Piranii, może to bardziej zmotywowało
by ich do zrobienia kolejnej części:):):D.

Niech oni się już lepiej za to nie biorą... dosyć już się nagrałem w trójczynkę :/
Zwłaszcza, że za większość z tych wprowadzeń do gry, krytycy zjedliby jej twórców żywcem :P Bez obrazy
Pora na jakiś nowy projekt, oby tak udany, jak Gothic 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 23:30, Unreal11 napisał:

Nawet dobre. Niesądzicie że można by wysłać nasze opowiastki do Piranii, może to bardziej zmotywowało
by ich do zrobienia kolejnej części:):):D.

To jest dobry pomysł może jakiś z tych tekstów by się im spodobał i na podstawie tych tekstów zrobili by Gothic 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 23:35, Monastor napisał:

> Nawet dobre. Niesądzicie że można by wysłać nasze opowiastki do Piranii, może to bardziej
zmotywowało
> by ich do zrobienia kolejnej części:):):D.
Niech oni się już lepiej za to nie biorą... dosyć już się nagrałem w trójczynkę :/
Zwłaszcza, że za większość z tych wprowadzeń do gry, krytycy zjedliby jej twórców żywcem :P
Bez obrazy
Pora na jakiś nowy projekt, oby tak udany, jak Gothic 1

Mnie się wydaje że piranie wiedzą że Gothica 3 troche spieprzyli <---Jeżeli ktoś uważa to za wulg. to bardzo przepraszam----> i nad koleiną częścią bardziej popracują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 23:39, Lee123 napisał:

> Nawet dobre. Niesądzicie że można by wysłać nasze opowiastki do Piranii, może to bardziej
zmotywowało
> by ich do zrobienia kolejnej części:):):D.
To jest dobry pomysł może jakiś z tych tekstów by się im spodobał i na podstawie tych tekstów
zrobili by Gothic 4

No właśnie Lee, wysyłaj do Niemiec te projekty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 23:41, Unreal11 napisał:

Mnie się wydaje że piranie wiedzą że Gothica 3 troche spieprzyli <---Jeżeli ktoś uważa to
za wulg. to bardzo przepraszam----> i nad koleiną częścią bardziej popracują?

Nie będzie kolejnej części... i bardzo dobrze... trzeba wiedzieć kiedy skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 23:44, Monastor napisał:

> Mnie się wydaje że piranie wiedzą że Gothica 3 troche spieprzyli <---Jeżeli ktoś uważa
to
> za wulg. to bardzo przepraszam----> i nad koleiną częścią bardziej popracują?
Nie będzie kolejnej części... i bardzo dobrze... trzeba wiedzieć kiedy skończyć

Ja tam wierze że zrobią gdyż jestem ogromnym fanem tej gry! Ale dodatek będzie na Bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 23:44, Monastor napisał:

> Mnie się wydaje że piranie wiedzą że Gothica 3 troche spieprzyli <---Jeżeli ktoś uważa
to
> za wulg. to bardzo przepraszam----> i nad koleiną częścią bardziej popracują?
Nie będzie kolejnej części... i bardzo dobrze... trzeba wiedzieć kiedy skończyć


No fakt Trzeba wiedzieć ale to jeszcze nie pora aby kończyć Gothica :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 23:46, Unreal11 napisał:

> Nie będzie kolejnej części... i bardzo dobrze... trzeba wiedzieć kiedy skończyć
Ja tam wierze że zrobią gdyż jestem ogromnym fanem tej gry! Ale dodatek będzie na Bank.

Ja jestem zagorzałym fanem serii Gothic... ale z pewnością nie jej ostatniej odsłony... Gothic 3 to gra najwyżej średnia :/

Illidan Shando <- a kiedy będzie pora? Zawalili ostatnią część, skończyły im się pomysły... jak dla mnie to sygnał do zakończenia serii...
Nie ma co się produkować na siłę bo nic dobrego to nie przyniesie.

Ale, ale... to przecież forumowa gierka... spamujemy prowadząc sensowną dyskusję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 23:42, Unreal11 napisał:

> > Nawet dobre. Niesądzicie że można by wysłać nasze opowiastki do Piranii, może to
bardziej
> zmotywowało
> > by ich do zrobienia kolejnej części:):):D.
> To jest dobry pomysł może jakiś z tych tekstów by się im spodobał i na podstawie tych
tekstów
> zrobili by Gothic 4
No właśnie Lee, wysyłaj do Niemiec te projekty:D

Heh to to akurat jest już bardziej skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2007 o 00:02, Monastor napisał:

Illidan Shando <- a kiedy będzie pora? Zawalili ostatnią część, skończyły im się pomysły...
jak dla mnie to sygnał do zakończenia serii...
Nie ma co się produkować na siłę bo nic dobrego to nie przyniesie.


No tak masz fakta trzecia część jest najwyżej średnia więc muszą się poprawić :P

Dnia 03.01.2007 o 00:02, Monastor napisał:

Ale, ale... to przecież forumowa gierka... spamujemy prowadząc sensowną dyskusję :P


no to oki koniec dyskusji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po odzyskaniu władzy przez Bezimiennego i przepędzeniu Orków Bezimienny nie miał nic do roboty ale my nadal nie wiemy kim on jest naprawde jak brzmi jego imie i za co został skazany wiec pora się dowiedzieć tak wiec Black Reaver przedstawia "Gothic 4 Convict"...cd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na odcinek 5.Młodzik od razu z rana pobiegł dróżką prowadzącą do domu bezia.Bezio właśnie jadł śniadanie, kiedy do domu zapukał jego syn.Bezio: -Właszicz! (mówił jednoczesnie jedząc.)
-Dzieńdoberek, mam sprawę..
-Co ty tu jeszcze robisz!?Trzeba jak najszybciej pokonać orczego przywódcę!
-Wiem, ale na razie zbierałem fundusze na tą wyprawę, poza tym jedna rzecz mnie bardzo martwi..
-Ech, o co chodzi?Mów szybko bo mi jedzenie stygnie...
-No to tak..żeby lepiej być przygotowanym do drogi, postanowiłem poćwiczyć myślistwo w okolicznych lasach.Któregoś dnia zaszłem trochę za daleko,zobaczyłem w lesie ukryty obóz orków..<bezio prawie udławił się jedzeniem,kiedy to usłyszał, na szczęscie szybka pomoc (tzn. mocne walnięcie w plecy )uratowały bezia>
-Nawet sobie tak nie żartuj! Dopiero miesiąc temu mnie poznałeś, a już chcesz mnie wykończyć?!
-To nie tak..mówię serio..widziałem orczy obóz w pobliskich lasach..
-Podejdź bliżej..chuchnij! Nie no, jesteś trzeźwy, oznak palenia ziela brak, więc o co chodzi?Czy to głupi żart?Ale wyglądasz nie na rozbawionego...raczej na przestraszonego...cóż, ufam ci, więc ci wierzę.Ech, gdybym miał jeszcze duzo sił, to wybrałbym się z tobą..a tak to mogę jedynie poradzić ci, byś powiedział to szefowi policji miejskiej w Cape Dun.O ile pamiętam, jest nim Wenzel..gościu zna mnie skądinąd, powiedz że przysłał cię znalazca jego miecza,ten bohater, powiedz ze jesteś jego synem.To wystarczy, by wpuścił cię do zamku.
-Dobrze,tak powiem..dzięki za radę, ojcze.
Młodzik sprintem pobiegł do miasta,pobiegł do kwatery straży miejskiej i oto znalazł się przed obliczem Wenzela.
Opowiedział,że jest synem bohatera itd.Wyjaśnił całą sytuację.Paladyn był zdziwiony,że istnieje obóz orków tak blisko miasta.Ale widząc że młodzik nie żartuje, zapowiedział wyprawę straży miejskiej..miała szukać rabusiów.Nawet wenzel nie miał odwagi powiedzieć podkomendnym, czego tak naprawdę mają szukać..bał się że go wyśmieją, jeśli nic nie zostanie znalezione.Młodzik miał być w tej wyprawie świadkiem, który widział obóz rabusiów...

Tak oto kończy się kolejny odcinek.Znając mnie, można przypuszczać,że jeszcze dziś kolejny odcinek.W komentach jak zwykle tnijcie mojego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2007 o 20:21, t6h6c6 napisał:


hahhh czlowieku nie osmieszaj sie, pisalem o 4 ze sie z nia stanei to co się stało z 3 co za
koles lol!

Ze ci sie tnie trudno widocznie masz zasłaby koputer sory i pisz po polsku prosze cie bo nie wiem co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 14:41, JogaTv napisał:


>
> hahhh czlowieku nie osmieszaj sie, pisalem o 4 ze sie z nia stanei to co się stało z 3
co za
> koles lol!
Ze ci sie tnie trudno widocznie masz zasłaby koputer sory i pisz po polsku prosze cie bo nie
wiem co piszesz


Czas sie nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 23:30, Unreal11 napisał:

Nawet dobre. Niesądzicie że można by wysłać nasze opowiastki do Piranii, może to bardziej zmotywowało
by ich do zrobienia kolejnej części:):):D.

...tak,tak,tak mam nadzieje,że scenar Konrada16061990 będzie w G4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2007 o 16:05, t6h6c6 napisał:

Czas sie nauczyc


Hahahahah ja czytac umiem tylko problem jest taki ze ty pisac nie umiesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 19:41, JogaTv napisał:


> Czas sie nauczyc

Hahahahah ja czytac umiem tylko problem jest taki ze ty pisac nie umiesz :/


Nie ma sie z kim klocic...
sry za off top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować