Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Fajne ;) na 10 daje 9 :D ja to tylko na lekcji sobie gwiazdy rysuję (takie Białe Gwiazdy oczywiście) ale ze względu na brak dobrego sprzętu fotografującego nie zamieszczę tego tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za uznanie... Staram się dbać o szczegóły i cienie... Podobnie z przerysowywaniem... ale większość staram się robić sam... Na przykład ten łucznik i ta czarodziejka...
a tu następne rysunki...

20070318150314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thx za ocenkę... Wszyscy mi to mówią;)... No poza lepszymi ode mnie kumplami/kumpelami - "Pozdrawiam wszystkich z kółka plast. z Cieszyna" (jeśli chodzi o "super" to mówią "ćwicz anatomię...", a jeśli o talent to mówią "Nie marnuj tego talentu...")... Przy okazji daję nowy rysunek i coś a''la plakat mojego przyszłego komiksu- "V.B.T.M."- więcej informacji na moim gramsajcie...
Pozdro

20070318151137

20070318151352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 16:25, Sophikar napisał:

Spoko obrazki! Co do nóg się zgodzę, a co do mieczy to też coś tu nie gra... Ale reszta jest
jak najbardziej wporzo... Nie wiem co mógłbym Ci polecić - popatrz na necie... Poza tym nie
tylko Ty masz problem z łukami - sami zobaczcie i oceńcie...


Dzięki za opinię - rudowłosa przeszła tak jakoś bez echa (jedynie Astmatyk polecił mi zagrać w Diablo, co by się na broniach poznać :P ).
Obejrzałam co twoje. Najbardziej smok mi się podoba, choć osobiście preferuję smocze ogony zakończone strzałką - patrz poniżej. Poza tym (nie żebym się STRASZNIE czepiała) ale zerknij sobie na budowę skrzydeł nietoperzy. Smocza morda jest jednak rewelacyjna :) i tu czepiać się już nie będę.
Jeśli o łuki chodzi, to łuk i owszem - robi wrażenie, natomiast sam łucznik... poza tym, że fajne wdzianko ma... ale proporcje niestety, mówiąc łagodnie - skopałeś. Jak wyprostujesz rękę i wyciągniesz ją wzdłuż tułowia, to łokieć wypada gdzieś w pasie, a koniuszki palców sięgają do połowy uda. U ciebie sięgają poniżej kolana. No i nogi też za krótkie wyszły... albo inaczej, gdyby biodra i kolano były ciut wyżej...
Ale i tak jest co podziwiać, ja za łuczników się nie biorę (chyba że uda mi się zdobyć zdjęcie kolegi z łukiem :P )

20070318230031

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, napisałaś 666 posta :) The Evil Post ;>
Poza tym, sama to rysowałaś, bo nie napisałaś? Tuszem?

Ja muszę zainstalować sterowniki do skanero-drukarki itd. HP i poskanować rysunki, bo się mnożą jak zające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 23:26, Pustelnik88 napisał:

Brawo, napisałaś 666 posta :) The Evil Post ;>
Poza tym, sama to rysowałaś, bo nie napisałaś? Tuszem?

Ja muszę zainstalować sterowniki do skanero-drukarki itd. HP i poskanować rysunki, bo się mnożą
jak zające.


Ech, coś ostatnio mnie 666 prześladuje - w jakimś niku też mam 666 i jeszcze 66 :P A nigdy mnie upadłe anioły nie interesowały, raczej te drugie...
Smoka faktycznie tuszem rysowałam (nie krwią :P)
Też masz kombajn HP, co? Skaner wiele do życzenia pozostawia (jakoość marna), jak mam jakieś lepsze prace, to wolę na uczelnię zanieść i tam poskanować - Plusteki i Musteki mają - skan cud, miód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 13:30, Algorus napisał:

Dodaje coś własnego choć może niezbyt pięknego i oryginalnego.

Nie złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 13:30, Algorus napisał:

Dodaje coś własnego choć może niezbyt pięknego i oryginalnego.


No cóż, mogę tylko pochwalić i napisać coś od siebie :D Cieniowanie ładne, dobrze odwzorowana postać, szczególnie dłonie (czyli to z czym ma kłopoty większość rysowników - amatorów), twarz i włosy. Brak mi jednak realizmu. Świetnie byłoby gdybyś spróbował pomarszczyć spodnie i ogólnie bardziej upodobnić postać do człowieka. Jestem pewien, że Ci się uda ;) POZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę - ale mimo że to jest/jest podobny do krasnolud/a to zdaje mi się że powinien być nieco wyższy - nie tak jak człowiek ale by miał proporcjonalne ręce i nogi do reszty ciała... zobacz mojego krasnoluda (patrz na komentarze wyżej)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 13:30, Algorus napisał:

Dodaje coś własnego choć może niezbyt pięknego i oryginalnego.


Wow ten dwarf (?) jest naprawdę ekstra. Mam pytanie: rysowałeś to w domu czy w szkole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche prac juz zamiesciles, moge wiec wyrazic swoje zdanie w oparciu o nie. Masz swoje wzloty i upadki, generalnie bardziej podoba mi sie twoj styl komiksowy niz szkice olowkiem, ktore w porownaniu wychodza dosc nieudolnie, chociaz i tak nie najgorzej. Stosowanie czegos takiego jak gradient w tle zabija rysunek, staraj sie nigdy tego nie stosowac. Jesli idzie o szkice - bardziej roznicuj kreske. Kontury postaci nie musza byc wszystkie tak samo grube, sprobuj zastosowac czasem jakies niedopowiedzenia, bedzie o wiele ciekawiej. Inna sprawa, ze nie lezy mi tematyka (smoki, polnagie czarodziejki, skoksowane krasnoludy zostawiam panom z Blizzarda) ale to juz tylko kwestia gustu. Bardzo ciekawie natomiast prezentuje sie nieco mniej powazny komiksowy styl. Jest od poczatku do konca twoj, jest ciekawy i oryginalny a przede wszystkim znikaja w nim twoje braki, ktore az nadto widac w olowkowych pracach. Powinienes zaprezentowac wiecej prac w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym, że powinien być nie co wyższy gdyż takie proporcje u niego nie były moim zamierzeniem.
Jako argument dołączam concept art do Warhammer Online żeby wyjaśnić o jakie mniej więcej proporcje krasnoluda mi chodziło.

20070320121703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 11:24, Astmatyk napisał:

Inna sprawa, ze nie lezy
mi tematyka (smoki, polnagie czarodziejki, skoksowane krasnoludy zostawiam panom z Blizzarda)
ale to juz tylko kwestia gustu.


Astmatyk, tak mnie zastanowiło... właściwie jaka tematyka ci leży? Aż dziw, że nie przepadasz za półnagimi czarodziejkami :P Swoją drogą, jak już rysuję czarodziejki (b. żadko) czy wojowniczki (ostatnio częściej) to staram się żeby im się biust nie wylewał ze skąpego (90% powietrza) kostiumu - który tak preferuje większość męskich artystów - patrz Boris Vallejo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować