Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2005 o 16:48, Wstrętny napisał:

Dzięki za dobre słowo wszystkim. Co do tej kreski to te rysunki to jest taka "dłubanka" niemalże
z lupą w ręce, takie długo szlifowane. "Spontan" i szybka kreska też jest praktykowany tylko
z racji mniejszego rozmachu i imponowania ląduje w koszu lub konczy jako podarunek - nie trafia
do teczki :) Szczególnie lubię rysować karykatury profesorów w czasie nudnego wykładu:)


Ten rysunek jest narawde uroczy.Podoba mi sie smuklosc postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam trochę swoich, bo tak naprawdę, to poz mną nikt ich na oczy nigdy nie widział :) Rysowanie do teczki...chociaż szczerze mowiac, nie ciągnęło mnie,zeby sie światu chwalic...Tak czy siak, nie rysowałam nigdy niczego związanego z fantastyką..no moze raz...tego wariata z okładki filmu Heavy Metal :) Reszta to rysunki wpadające w 3 kategorie: motocykle, napisy i rózne:) Pierwszy rysunek został zrobiony na przeźroczystym papierze, bardzo miękkim ołówkiem..jeszcze jestem cała usmarowana od robienia mu fotek :P To trzecie to projekty tatuazy.Padlo na ten z prawej i wylądowało na moim ramieniu. I na koniec pierwszej serii: dwa harleye.

20070330173348

20070330173534

20070330173549

20070330173634

20070330173659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria druga:
1.studio analogowe na university of Westminster
2.Jakies takie...drzewo
3.Widok na St.Pauls Cathedral z brzegu Tamizy
4.Hyde Park

Te dwa ostatnie sa nieco niewyraźne, bo ciezko jest zrobic tym moim aparatem bez statywu dobre, ostre zdjecie.

20070330174118

20070330174131

20070330174145

20070330174159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 17:53, czapla56 napisał:

/.../
Studiujesz jakaś plastykę, czy co?? :> Motor naprawdę robi gigantyczne wrażenie, przynajmniej
na mnie... :)


Studiuje informatyke :D
Dzięki, przyznaje,ze jestem calkiem dumna z tych motocykli.Ostatnio narysowałam 50x70 bolida formuly 1 :) Jesli zdobede fotke, to wrzuce, bo bolid poszedł na prezent. A teraz siedze nad kolejnym motocyklem, tym razem crossem KTMem. Potem, jak mi sie uda skonczyc tego chce sie wziasc za R1...to dobiero boska maszyna...no ale juz...bo sie wkrece i bedzie nieciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 17:43, Katarzyna Jasik napisał:

Seria druga:
1.studio analogowe na university of Westminster
2.Jakies takie...drzewo
3.Widok na St.Pauls Cathedral z brzegu Tamizy
4.Hyde Park

Te dwa ostatnie sa nieco niewyraźne, bo ciezko jest zrobic tym moim aparatem bez statywu dobre,
ostre zdjecie.


Jeśli to twoje rysunki to powiem że masz talenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 17:43, Katarzyna Jasik napisał:

Seria druga:
1.studio analogowe na university of Westminster
2.Jakies takie...drzewo
3.Widok na St.Pauls Cathedral z brzegu Tamizy
4.Hyde Park

Te dwa ostatnie sa nieco niewyraźne, bo ciezko jest zrobic tym moim aparatem bez statywu dobre,
ostre zdjecie.

To jest fantastyczne! Sama bym chciała tak rysować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 20:35, MroK666 napisał:

No i co kurde chcesz mi przez to powiedziec??? masz problem? ...;R


Ehe .. mam .. mógłbyś pisać jeden zrozumiały post zamiast trzech niezrozumiałych? Dziękuję :> A co do podanego linku, to miał on sens dosłowny, więc na pewno wiesz co chciałem ci nim przekazać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 21:04, VictoriaKinger napisał:

W sumie twoje obrazki nie są takie złe. Ale może dodałabyś trochę do nich więcej kolorów, co?


Dzięki za wyrazy uznania. nie mam zwyczaju pławic się komplementami, ale taka to już ludzka natura, że miło jest usłyszeć od czasu do czasu kilka pochlebnych słów.Dzięki:)

Co do tych kolorów, to szczerze mówiac, nie bawię się w kolory.Nigdy mnie to nie pociągało.Może to kwestia pewnych obaw, bo w końcu kolor, to już zupełnie inny wymiar, ktory wymaga większych umiejętności.Poza tym zawsze ceniłam sobie takie proste ołówkowe prace, takie jak niektórzy tu prezentują. Tak naprawde to powinnno być miejsce, gdzie ludzie, tacy jak my mogliby sie pokazac...w końcu jest wsrod nas masa ludzi naprawde utalentowanych.Moze zbierzemy sie kiedys do kupy i zrobimy wspolnie np.komiks...to byłoby ciekawe doświadczenie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 21:31, Katarzyna Jasik napisał:

> W sumie twoje obrazki nie są takie złe. Ale może dodałabyś trochę do nich więcej kolorów,
co?

Dzięki za wyrazy uznania. nie mam zwyczaju pławic się komplementami, ale taka to już ludzka
natura, że miło jest usłyszeć od czasu do czasu kilka pochlebnych słów.Dzięki:)

Co do tych kolorów, to szczerze mówiac, nie bawię się w kolory.Nigdy mnie to nie pociągało.Może
to kwestia pewnych obaw, bo w końcu kolor, to już zupełnie inny wymiar, ktory wymaga większych
umiejętności.Poza tym zawsze ceniłam sobie takie proste ołówkowe prace, takie jak niektórzy
tu prezentują. Tak naprawde to powinnno być miejsce, gdzie ludzie, tacy jak my mogliby sie
pokazac...w końcu jest wsrod nas masa ludzi naprawde utalentowanych.Moze zbierzemy sie kiedys
do kupy i zrobimy wspolnie np.komiks...to byłoby ciekawe doświadczenie...:)

Witaj w klubie też nielubię kredek i nielubie kolorować wolę pocieniować ołówkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:26, Xiah napisał:

To jest fantastyczne! Sama bym chciała tak rysować.


Dzięki, miło z Twojej strony.W moim wypadku to sie chyba sprowadza do umiejetnosci zwracania uwagi na szczegoly, np. jak ukłądają się cienie, jak zachowuje się perspektywa i powiem szczerze, ze to naprawde uczy zauwazania detali czy to w miejscach, w których się przebywa, czy nawet w ludziach....

No, i widzialam twojego gs''a.Sadzac po jego wygladzie, tez masz pewnie pochowane jakies rysunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też rysuję ciekawe rysunki.
A dokładnie mapki.
Mapy te, przedstawiają mój wymyślony świat fantsy, Który ma odzwierciedlenie w Książce, którą piszę.
(Zew Wodnika).
Przedstawiam je z nadzieją że je dobże przyjmiecie.
Są one też do wglądu na moim GS-e w ,,Sarszych wpisach"
(przepraszam, za niską jakość. są to zdjęcia wykonane z komurki)

Mam przyjemność prezentować wam:
Mapy Zakonu. Erthia i oklolice. cały, dodtychczas znany świat:

20070330221426

20070330221540

20070330221758

20070330221918

20070330221956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:20, cedricek napisał:

Mapy te, przedstawiają mój wymyślony świat fantsy, Który ma odzwierciedlenie w Książce, którą
piszę.
Przedstawiam je z nadzieją że je dobże przyjmiecie.
(przepraszam, za niską jakość. są to zdjęcia wykonane z komurki)

brawo. życzę Ci powodzenia z pisaniem książki. na pewno stanie się cHitem.


mam nadzieję, że ten post wręcz ocieka paskudnym sarkazmem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:25, Azrathel napisał:

brawo. życzę Ci powodzenia z pisaniem książki. na pewno stanie się cHitem.


mam nadzieję, że ten post wręcz ocieka paskudnym sarkazmem :]



Hmm... chciałem tylko obiektywną ocene moich rysunków.
Jeśli taka jest twoja opinia, powiez przynajmniej, na jakiej podstawie ją wygłaszasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować