Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2009 o 23:30, Sefiak napisał:

Oł, to tu taki temat :3

Ja to wrzucę może moją galerię z DA, bo mam tych rysunków od cholery... Ale jak coś powstanie
nowego, to osobno tu przekleję.

http://sefi.deviantart.com/gallery/


Mangakowatym stylem zaskarbiłaś sobie u mnie watcha :) (Mati1d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 12:19, SSj2- napisał:

> Oł, to tu taki temat :3
>
> Ja to wrzucę może moją galerię z DA, bo mam tych rysunków od cholery... Ale jak
coś powstanie
> nowego, to osobno tu przekleję.
>
> http://sefi.deviantart.com/gallery/

Mangakowatym stylem zaskarbiłaś sobie u mnie watcha :) (Mati1d)


Hehe, dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 13:02, Pablo Querte napisał:

> Oł, to tu taki temat :3
>
> Ja to wrzucę może moją galerię z DA, bo mam tych rysunków od cholery... Ale jak
coś powstanie
> nowego, to osobno tu przekleję.
>
> http://sefi.deviantart.com/gallery/
Komiksy miażdżą xD


"Dziewczyny nie grają" jest historią autentyczną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 23:30, Sefiak napisał:


Ta historyjka z WoW''a najlepsza ;p Reszta rysunków bardzo ładna, powiedziałbym piękna :)
BTW. Szkoda, że manga a nie WoWlike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 20:28, skubsa napisał:

>
Ta historyjka z WoW''a najlepsza ;p Reszta rysunków bardzo ładna, powiedziałbym piękna
:)
BTW. Szkoda, że manga a nie WoWlike :)


Hm, to jest mój styl rysowania, więc nie lubię jak ktoś pisze mi, że szkoda, że tak a nie inaczej ^^ rysuję tak jak czuję, a że w sercu mi mangowo, to już nic nie poradzę ;)

Poza tym nienawidziłam rysować tak... bardziej realnie :P od zawsze siedziałam w kreskówkach i komiksach, więc rysowanie bardziej w stylu fantasy mi jakoś nie leżało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem na jednym ze stoisk ksiązke "Anatomia dla artystów: Fantasy". Ciekawa nie powiem.

Na razie jednak robie szkic dośc problematycznej postaci, mianowicie żołdak Repliki. Anatomicznie wygląda dziwnie, kanciaste jak nie wiem (w grze znaczy się). A tu jeszcze figurkę wypadałoby skończyć...
To co mnie cieszy w szkicu to jakaś postawa postaci (wcześniej były to nieudolne próby rysowania postawy postaci) no i nie rysuję jak Picasso :] czyli pseudo 3d aby pokazać całośc postaci mimo iż jest na płaszczyźnie. No i cieniowanie... Ale perspektywa i fałdy na ubraniach to wciąż moja pięta Achillesowa:[

20090319190444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się ostatnio z opinią, że aby ładnie rysować/malować/tworzyć nie jest niezbędny talent. Na początku bowiem wystarczą systematyczne ćwiczenia i doskonalenie warsztatu. To jak z nauką czegokolwiek innego, najpierw trzeba poznac podstawy, aby potem wykształcić w sobie jakieś większe zdolności, które przerodzą sie w autentyczny talent. W związku z tym postanowiłem nauczyć się rysować. Hehe łatwo powiedzieć, prawda? :-) Owszem, ale jestem zdecydowany. Na razie wychodzi mi to po japońsku.. jako-tako, ale dopiero zaczynam. Póki co nie pokażę wam moich.. ekhmm "dzieł". Jak wyjdzie mi coś fajnego to postaram się zamieścić, choć brak mi skanera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 19:46, HumanGhost napisał:

Spotkałem się ostatnio z opinią, że aby ładnie rysować/malować/tworzyć nie jest niezbędny
talent. Na początku bowiem wystarczą systematyczne ćwiczenia i doskonalenie warsztatu.
To jak z nauką czegokolwiek innego, najpierw trzeba poznac podstawy, aby potem wykształcić
w sobie jakieś większe zdolności, które przerodzą sie w autentyczny talent. W związku
z tym postanowiłem nauczyć się rysować. Hehe łatwo powiedzieć, prawda? :-) Owszem, ale
jestem zdecydowany. Na razie wychodzi mi to po japońsku.. jako-tako, ale dopiero zaczynam.
Póki co nie pokażę wam moich.. ekhmm "dzieł". Jak wyjdzie mi coś fajnego to postaram
się zamieścić, choć brak mi skanera.

Weź nie ściemniaj, tylko wrzucaj rysunki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym, wygląda na to, że muszę powielić posta aby uzyskać jakiś feedback ;)
Dodałem jednak dwie kolejne prace, Joker (skończony przed chwileczką), który jak widać ma malutkie problemy z wyglądem (takie było założenie:) i żołnierz, co prawda cały obrazek jest nie skończony, ale już postać jest ;)
Pozdrawiam i błagam o feedback

20090320193304

20090320193438

20090320193456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:30, rogoz94 napisał:

We1 nie ściemniaj, tylko wrzucaj rysunki :P


Na razie to nie mam za bardzo co wrzucić. Powoli sobie trenuje rysowanie cześci cia3a.
Możecie sobie obejrzea moje pierwsze kroki w rysowaniu oczu. Niestety brak skanera, wiec jest fotka. Zdaję sobie sprawę, że to idealne nie jest, ale z drugiej strony od ideałów to są aparaty fotograficzne. ;]
Póki co wracam do ćwiczeń. :-)

20090321160557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 16:06, HumanGhost napisał:

> We1 nie ściemniaj, tylko wrzucaj rysunki :P

Na razie to nie mam za bardzo co wrzucić. Powoli sobie trenuje rysowanie cześci cia3a.
Możecie sobie obejrzea moje pierwsze kroki w rysowaniu oczu. Niestety brak skanera, wiec
jest fotka. Zdaję sobie sprawę, że to idealne nie jest, ale z drugiej strony od ideałów
to są aparaty fotograficzne. ;]
Póki co wracam do ćwiczeń. :-)

Oczy ładne, jednak trochę nie pasuje mi rozmiar tęczówek [za małe, nawet pomimo tego, że chowają się pod powieką - widać to najbardziej przy pierwszym oku od góry, po lewo.]. A poza tym to całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie walczę z tymi tęczówkami. Chcę żeby wyglądało to bardziej realistycznie, żeby tęczówka była większa, ale także żeby rogówka mi wyszła przez to jakoś w miarę dobrze, bo z tym mam jeszcze problem. Lepiej to chyba wygląda na rysunku najniższym, choć nie jestem i tak do końca zadowolony. Zawsze może byc lepiej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z was miał do czynienia z akrylami? Zamierzam się zabrać w wakacje, więc może ktoś mi poleci już wcześniej jakieś podręczniki, marki farb i generalnie powie, ile kasy będę musiał utopić na dobry początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 16:06, HumanGhost napisał:

> We1 nie ściemniaj, tylko wrzucaj rysunki :P

Na razie to nie mam za bardzo co wrzucić. Powoli sobie trenuje rysowanie cześci cia3a.
Możecie sobie obejrzea moje pierwsze kroki w rysowaniu oczu. Niestety brak skanera, wiec
jest fotka. Zdaję sobie sprawę, że to idealne nie jest, ale z drugiej strony od ideałów
to są aparaty fotograficzne. ;]
Póki co wracam do ćwiczeń. :-)


ale schizowe daj spokuj,idz siem leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 14:53, ReNeG4De napisał:

Może ktoś z was miał do czynienia z akrylami? Zamierzam się zabrać w wakacje, więc może
ktoś mi poleci już wcześniej jakieś podręczniki, marki farb i generalnie powie, ile kasy
będę musiał utopić na dobry początek :)


Akryle sa spoko, mauluje sie nimi praktycznie podobnie jak olejem ale szybciutko schna i nie smierdza :D Na pewno jesli chodzi o pedzle to nie kupuj szczeciniakow, raczej gladkie pedzle z wlosia. Co do marki farb, to napisze pozniej czego ja uzywalem bo teraz jestem w robocie i nie mam ich pod reka a nie pamietam firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować