Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2008 o 23:25, Dandzialf napisał:

Taki mały concept....

Praca wygląda bardzo dobrze, jak okładka jakiejś książki fantasty. Tylko wieża czy zamek za bardzo zniekształcona. W jakim programie graficznym zrobiłeś swój concept i ile czasu ci to zajeło? Te kreski na skałach trochę mi nie pasują, ale więcej się nie czepiam bo i tak jako całość wyszło świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 11:24, Dominik000 napisał:

> Taki mały concept....
Praca wygląda bardzo dobrze, jak okładka jakiejś książki fantasty. Tylko wieża czy zamek
za bardzo zniekształcona. W jakim programie graficznym zrobiłeś swój concept i ile czasu
ci to zajeło? Te kreski na skałach trochę mi nie pasują, ale więcej się nie czepiam bo
i tak jako całość wyszło świetnie.

Wszystkie prace robię w Corel Painter X...a co do czasu...to jakieś 2 godziny...albo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 08:41, Dandzialf napisał:

Nie...:)


no cóż... nic to, zapytać zapytałem.
thx z odpowiedź.
pzdr ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:56, pizmak666 napisał:

> Nie...:)

no cóż... nic to, zapytać zapytałem.
thx z odpowiedź.
pzdr ;]

Liczyłeś na dłuższą odpowiedź:P Natchnienie...raczej impuls podczas słuchania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 14:48, Nester napisał:

A to moj Mag z WoWa :P


Mag świetny (przynajmniej jak dla mnie laika :p), tylko ta laska troszkę śmieszna(wygląda jakby miała oczy nos i usta :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę głupie pytanie, ale... na jakiej zasadzie działa tablet? Tzn. czy na jego wyświetlaczu widzimy to samo co na monitorze, czy jest to jedynie powierzchnia, po której rysujemy i nie ma na niej podglądu?

Co myślicie o Wacom Bamboo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedynie powierzchnia na której się rysuje...no chyba że mówimy o tabletach lcd...ale one są strasznie drogie. Co do tabletów najlepiej wybierać Wacom''a....sam mam Wacom Bamboo wersję medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 23:25, Dandzialf napisał:

Taki mały concept....

Bardzo ładne. Od jakiegoś czasu obserwuje Twoje prace i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobają. Sama próbowałam stworzyć takie jakieś małe "dzieło", ale mnie to za bardzo nie wychodzi (szczerze mówiąc wogóle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 14:48, Nester napisał:

A to moj Mag z WoWa :P

Bardzo dobrze ci wyszła twarz maga. Zbroje zresztą też. Wszystko ładnie ci wyszło. Tylko szkoda, że przerysowane. Ja w WoWa teraz nie gram, ale ta magiczna lsaka :P( nie wiem jak to się nazywa) uważam , ze ci najlepiej wyszła. Tło mógłbyś jeszcze jakieś dołożyć bo tak pustawo za nim jest jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz coś z innej beczki. Są to niektóre (mam ich strasznie dużo) moje stare rysunki...może niektóre się spodobają.
Sorry za jakość...niestety nie posiadam skanera...więc zdjęcia wykonane komórką...

20080627111509

20080627111542

20080627111607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 11:17, Dandzialf napisał:

No to teraz coś z innej beczki. Są to niektóre (mam ich strasznie dużo) moje stare rysunki...może
niektóre się spodobają.
Sorry za jakość...niestety nie posiadam skanera...więc zdjęcia wykonane komórką...


Hmmm... czy ty się uczysz na ASP ? :) Genialne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 11:19, HunterO7 napisał:

> No to teraz coś z innej beczki. Są to niektóre (mam ich strasznie dużo) moje stare
rysunki...może
> niektóre się spodobają.
> Sorry za jakość...niestety nie posiadam skanera...więc zdjęcia wykonane komórką...


Hmmm... czy ty się uczysz na ASP ? :) Genialne !

Dopiero jestem po maturze:P (W poniedziałek wyniki pisemnych egz.) brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 11:17, Dandzialf napisał:

No to teraz coś z innej beczki. Są to niektóre (mam ich strasznie dużo) moje stare rysunki...może
niektóre się spodobają.
Sorry za jakość...niestety nie posiadam skanera...więc zdjęcia wykonane komórką...


Kozak! Jest sporo błędów ale młodyś, rozwój to podstawa. Będą z Ciebie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie rysuję tak ładnie jak co niektórzy, ale albo się to ma, albo nie, a ja po prostu lubię rysować. ;)

Po raz pierwszy rysowałem postać patrząc na zdjęcie. Proszę o szczerą krytykę.

P.S. Może to dziwne, ale po zeskanowaniu rysunek wydaje mi się trochę bardziej smukły...

20080627173051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować