Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2008 o 17:34, rick90 napisał:

Może nie rysuję tak ładnie jak co niektórzy, ale albo się to ma, albo nie, a ja po prostu
lubię rysować. ;)

Po raz pierwszy rysowałem postać patrząc na zdjęcie. Proszę o szczerą krytykę.

SVP ^^
Lekkie wodogłowie, zmasakrowany nos i kopnięte oczy. Ale zastanawia mnie to coś, co wystaje Jej z ust... ?

Dnia 27.06.2008 o 17:34, rick90 napisał:

P.S. Może to dziwne, ale po zeskanowaniu rysunek wydaje mi się trochę bardziej smukły...

Bo patrzysz z innej perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2008 o 22:31, rogoz94 napisał:

Lekkie wodogłowie, zmasakrowany nos i kopnięte oczy.

Z oczami sam miałem wątpliwości. Lekkie wodogłowie? Hmm, czyli nie kompletne. Rządzę. :D
Zmasakrowany noc? Początkowo nie dostrzegłem, ale im dłużej się przyglądam, tym bardziej się przekonuję.

>Ale zastanawia mnie to coś, co wystaje jej z ust... ?
A przepraszam, mój błąd. Otóż koleżanka ma bardzo pełne usta i troszkę poniesioną górna wargę, a "to coś" to puste miejsce, powinno być czarne.;)

Czyli, jak na pierwszy raz, nie jest tak bardzo tragicznie, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie coś narysowałem. Sam przyznam, że mogłem go narysować lepiej. Nie ma tu zagnieceń na koszulce i spodniach. Światło cień jest. Światło pada z lewej strony. Na dodatek zdjęcie słabej jakości, mam włosy na nogach, tu ich nie widać. Rodzice wyjechali na wakacje i wzięli ze sobą porządną cyfrówkę. Niedługo jeszcze dodam kilka obrazków w lepszej jakości.

20080630095951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 14:48, Nester napisał:

A to moj Mag z WoWa :P


Bardzo fajnie wygląda ale ja bym powiedział że to krwawy elf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe ręce, nie ma światła na desce i butach. Lewy but jest mniejszy, co oznacza, ze jest dalej, a co za tym idzie cała noga powinna być ciemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 10:20, rogoz94 napisał:

Słabe ręce, nie ma światła na desce i butach. Lewy but jest mniejszy, co oznacza, ze
jest dalej, a co za tym idzie cała noga powinna być ciemniejsza.


Jak dla mnie to ten rysunek wykonany jest z lekkiej perspektywy tak by sprawiał wrażenie 3d dlatego kikuty mają różne rozmiary :). A jak to nie ma światła ?? łłłeee w Polsce wszystko ukradną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 10:20, rogoz94 napisał:

Słabe ręce, nie ma światła na desce i butach. Lewy but jest mniejszy, co oznacza, ze
jest dalej, a co za tym idzie cała noga powinna być ciemniejsza.

Teraz zauważyłem, że buty są różniej wielkości. Następny rysunek dam lepszy, a ten może jeszcze trochę poprawię jak będę miał czas. W sumie to dziś i jutro mam wolne. Następny dam jak stojęł z wymyśloną dziewczyną. Ale światło cień dobry zrobiłem, czy jednak nie za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2008 o 11:29, Dominik000 napisał:

Ale światło cień dobry zrobiłem, czy jednak nie
za bardzo?

Światłocień razem piszemy. Miejsca i ilość ujdzie, ale bardzo mi się wykonanie nie podoba. Rozmazałeś to palcem, a to jest w rysunku niedopuszczalne. Można tak zrobić przy błyskawicznym szkicu, zaznaczyć, gdzie ma być cień, żeby potem go poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 18:13, rogoz94 napisał:


> Ale światło cień dobry zrobiłem, czy jednak nie
> za bardzo?
Światłocień razem piszemy. Miejsca i ilość ujdzie, ale bardzo mi się wykonanie nie podoba.
Rozmazałeś to palcem, a to jest w rysunku niedopuszczalne. Można tak zrobić przy błyskawicznym
szkicu, zaznaczyć, gdzie ma być cień, żeby potem go poprawić.

Nie, nic nie rozmazałem palcem, to zdjęcie jest zrobione z mp4, aparat jest słabej jakości. Tu nie widać nawet , że mam włosy na nogach i paru innych detali:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2008 o 19:06, Dominik000 napisał:

Nie, nic nie rozmazałem palcem, to zdjęcie jest zrobione z mp4, aparat jest słabej jakości.
Tu nie widać nawet , że mam włosy na nogach i paru innych detali:|

Skoro nie rozmazałeś palcem, to te cienie są jeszcze gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 19:21, rogoz94 napisał:


> Nie, nic nie rozmazałem palcem, to zdjęcie jest zrobione z mp4, aparat jest słabej
jakości.
> Tu nie widać nawet , że mam włosy na nogach i paru innych detali:|
Skoro nie rozmazałeś palcem, to te cienie są jeszcze gorsze...

Jutro będę miał cyfrówkę to dam obrazek w lepszej jakości! Zobaczysz, że są ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2008 o 21:42, Dominik000 napisał:

Jutro będę miał cyfrówkę to dam obrazek w lepszej jakości! Zobaczysz, że są ładne.

To nie zmieni faktu ich kompletnego braku tu i ówdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 21:53, rogoz94 napisał:


> Jutro będę miał cyfrówkę to dam obrazek w lepszej jakości! Zobaczysz, że są ładne.

To nie zmieni faktu ich kompletnego braku tu i ówdzie.

"ich kompletnego braku" czyli dokładnie czego nie mam? Bo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 21:57, Dominik000 napisał:

"ich kompletnego braku" czyli dokładnie czego nie mam? Bo nie rozumiem.


Cieni. To się nazywa umiejętność powiązania wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 10:00, Dominik000 napisał:

Wreszcie coś narysowałem. Sam przyznam, że mogłem go narysować lepiej. Nie ma tu zagnieceń
na koszulce i spodniach. Światło cień jest. Światło pada z lewej strony. Na dodatek zdjęcie
słabej jakości, mam włosy na nogach, tu ich nie widać. Rodzice wyjechali na wakacje i
wzięli ze sobą porządną cyfrówkę. Niedługo jeszcze dodam kilka obrazków w lepszej jakości.



Kurde czemu wszyskie twarze które rysujesz są takie same? naucz się rysować parę a wyjdzie ci to lepiej, albo jakbys rysował jedną i ładną a nie takie byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo:) czy ktos mnie tu jeszcze pamięta? Sporo się tu zmieniło od kiedy ostatnio tu byłem;) Tak poza tym spoko rysunki Dandzialf;) zwłaszcza ten pierwszy;) No a skoro już tu jestem to tez dam coś od siebie po resztę odsyłam na gramsajta;)

20080702113549

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to kiedyś w pewnej książce do nauki rysunku :) W mojej opinii nogi trochę przykrótkie, ale tak poza tym jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować