Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 albo życie!

24 postów w tym temacie

Heh a myślałem, że to ja jestem uzależniony od elektronicznej rozrywki. Mimo wszystko nigdy bym się nie posunął do takiego napadu;)

Half-Devil-> Taka jest reakcja pewnie dlatego, że x360 nie będzie oficjalnie sprzedawany w Polsce. Musimy czekać aż nasze krajowe sklepy sprowadzą te maszynki zza granicy. Z tego co kojarzę to pierwsza dostawa jest planowana na 6-10 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>shinian
O to właśnie mi chodziło :). Dziwne, że microsoft nie wyda swojego klocka oficjalnie u nas. Chociaż z drugiej strony, może i lepiej, bo do nas przychodziłyby egzemplarze ze zwrotów... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 10:12, Half-Devil napisał:

>>>shinian
O to właśnie mi chodziło :). Dziwne, że microsoft nie wyda swojego klocka oficjalnie u nas. Chociaż
z drugiej strony, może i lepiej, bo do nas przychodziłyby egzemplarze ze zwrotów... ;P

pewnie wyda tylko kiedy? x-budło jedynka było oficialnie ze 3 lata po premierze albo i później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba zrobić moda do San Andreas i do nocnych złodziejskich misji dodać dzienne: napady na Media Markt. Ciekawe czy pan Thompson & friends zareaguje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> sig
> pewnie wyda tylko kiedy? x-budło jedynka było oficialnie ze 3 lata po premierze albo i później

To zadne zmartwienie ci co chca nowa konsole beda ja mieli i to bez premiery w Polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować