Zaloguj się, aby obserwować  
RODOwiec_9670952

Piąty etap konkursu Age of Empires III!

68 postów w tym temacie

Wszystkich fanów gry Age of Empires III serdecznie zapraszamy do piątego etapu naszego konkursu, w którym do wygrania są klawiatury Zboard z nakładką Age of Empires III i podkładki pod mysz Steelpad 5L z limitowanej edycji Age of Empires III!!

Wystarczy, że w odpowiedziach do tego wątku załączycie zdjęcie lub obraz przedstawiający skarby azteckiej cywilizacji. Jedna osoba może wysłać jedno zdjęcie. W przypadku wytypowania do konkursu większej ilości zdjęć przez jedną osobę, pod uwagę przy wybieraniu najlepszych, brane będzie pierwsze zdjęcie/obraz zgłoszone przez danego uczestnika. Specjalna komisja wybierze najlepszą propozycję w ciągu kilku nadchodzących dni, ogłosi wyniki w tym wątku i skontaktuje się drogą e-mailową ze zwycięzcą.

Fundatorami nagród są firmy Steel Series - producent profesjonalnego sprzętu dla graczy - www.steelpad.pl - oraz Zboard - specjalnej klawiatury zaprojektowanej z myślą o graczach - www.zboard.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie największym skarbem azteckiej cywilizacji była ich umiejętność budowania i wysoki poziom kuturalno-społeczny, więc obrazek azteckiego miasta będzie najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ilę się nie mylę to ten złoty dysk jest kalendarzem. Jest to skarb zarówno kultury jak i przedstawia sporą wartość materialną (wykonany ze złota).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to kalendarz aztekow. Konczy sie on w 21 grudnia 2012, co ma oznaczac koniec swiata (w tym samym roku (dniu?) bedzie kolejny rozblysk na Sloncu - ma byc najpotezniejszy)... Az strach sie bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym obrazku widzimy pieknał jak i tajemnicza mape aztec-ów. Jeśli sie przyjzycie zobaczycie kilka bardzo ciekawych elementow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba kazdy moze brac, ale nie wiem. Ja w kaszdym razie bralem udzial w kazdym etapie i narazie nic nie wygralem, ale mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 14:09, Chamberlyn napisał:

Wszystkich fanów gry Age of Empires III serdecznie zapraszamy do piątego etapu naszego konkursu, w którym do wygrania
są klawiatury Zboard z nakładką Age of Empires III i podkładki pod mysz Steelpad 5L z limitowanej edycji Age of Empires
III!!

Wystarczy, że w odpowiedziach do tego wątku załączycie zdjęcie lub obraz przedstawiający skarby azteckiej cywilizacji.
Jedna osoba może wysłać jedno zdjęcie. W przypadku wytypowania do konkursu większej ilości zdjęć przez jedną osobę, pod
uwagę przy wybieraniu najlepszych, brane będzie pierwsze zdjęcie/obraz zgłoszone przez danego uczestnika. Specjalna komisja
wybierze najlepszą propozycję w ciągu kilku nadchodzących dni, ogłosi wyniki w tym wątku i skontaktuje się drogą e-mailową
ze zwycięzcą.

Fundatorami nagród są firmy Steel Series - producent profesjonalnego sprzętu dla graczy - www.steelpad.pl
- oraz Zboard - specjalnej klawiatury zaprojektowanej z myślą o graczach - www.zboard.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie skarbem Azteków jest ich dziedzictwo kulturowe. Dlatego zamieszczam rycinę, które przedstawia Aztecką grę zespołową- polegała ona na tym, że gracze za pomocą barków, stóp lub głów musieli przerzucić ciężką gumową piłkę przez obręcz. Zawodnicy przegranej drużyny najczęściej byli składani w ofierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować