Zaloguj się, aby obserwować  
Ashakel

PES vs FIFA - co jest lepsze?

316 postów w tym temacie

Od paru miesięcy wszyscy w moim otoczeniu kłócą się o to jaka
seria gier sportowych jest lepsza:Pro Evolution Soccer czy możę Fifa?
Jak wy sądzicie?
Ja prywatnie bardziej jestem przyzwyczajony do Fify,chociaż wiem że jest gorsza od PESa...
Głównie z powodu realizmu którego brakuje Fifie...oraz grafika...
Z kolei po stronie Fify opowiadają się licencje których nie udzielono PESowi...
Opowiadajcie co jest lepsze według was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 10:55, Ashakel napisał:

Od paru miesięcy wszyscy w moim otoczeniu kłócą się o to jaka
seria gier sportowych jest lepsza:Pro Evolution Soccer czy możę Fifa?
Jak wy sądzicie?
Ja prywatnie bardziej jestem przyzwyczajony do Fify,chociaż wiem że jest gorsza od PESa...
Głównie z powodu realizmu którego brakuje Fifie...oraz grafika...
Z kolei po stronie Fify opowiadają się licencje których nie udzielono PESowi...
Opowiadajcie co jest lepsze według was...



według mnie FIFA nie 07 tylko 06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest inny temat bo jest o seriach a nie o konkretnych częściach chociaż ten temat nic nie wnosi to forum więc zostanie on pewnie zamknięty !
a tak pisząc na temat PES jes lepszy pod wszystkimi względami ( prawie ) tylko te licencje są za FIFĄ chociaż w 07 nie ma reprezentacji Holandii a w pesie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 11:01, Ari Zmc napisał:

to jest inny temat bo jest o seriach a nie o konkretnych częściach chociaż ten temat nic nie
wnosi to forum więc zostanie on pewnie zamknięty !
a tak pisząc na temat PES jes lepszy pod wszystkimi względami ( prawie ) tylko te licencje
są za FIFĄ chociaż w 07 nie ma reprezentacji Holandii a w pesie jest :D


pisalem juz nie raz - licencje sa do poprawki !!
istnieja patche robione przez graczy gdzie sa oryginalne sklady (uwzgledniane okienka transferowe)
Pewnie na wiosne wyjdzie kolejny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że PES jest lepsze od FIFA. Pes jest bardziej realistyczny i po prostu jak dla mnie lepszy:D
Jak dla mnie FIFA jest beznadziejna i jest po prostu BADZIEWEM:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Fifę grałem od roku 2000, kupiłem sobie tamtą gierkę, była świetna i tak co roku nabywałem: Fife 2000,
2001, 2002, 2003, 2004, 2005 i 06. Jednak ostatnio pomyślałęm, że dla odmiany zainwestuję w PES-a 6.
Na początku było lekkie rozczarowanie, ale po kilku godzinach gry stwierdziłem, że jest on, o wiele lepszy od Fify.
Może i szkoda, że nie ma zbyt wielu licencji klubów (duży minus), ale poziom trudości, możliwość tworzenia piłkarzy i drużynoraz realistyczna rozgrywka biją grę EA na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 21:41, Danio X napisał:

Może i szkoda, że nie ma zbyt wielu licencji klubów (duży minus), ale poziom trudości, możliwość
tworzenia piłkarzy i drużynoraz realistyczna rozgrywka biją grę EA na głowę.


Z licencjami akurat problemu nie ma bo można ściągnąć łatkę z internetu. Co do poziomów trudności to wg mnie Konami znów się nie popisało. Przepaść między drugim, a trzecim poziomem trudności jest bardzo zauważalna, przynajmniej w moim odczuciu :) Następne poziomy to już tylko skuteczniejsza gra obrony, celniejsze strzały i lepsza gra bramkarzy.

Jak już piszę posta to odpowiem na pytanie w temacie. Co jest lepsze?...odpowiedź będzie zaskakująca...PES!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 16:53, The GaM3R napisał:

fifa rzadzi pes stoi w miejscu jak nie wiem co ;p

HAHAHA, czy to prowokacja.

Powiem wam tyle na co mi ligi rumuńskie itp. itd. jak i tak nie będę tamtymi klubami grać no ludzie zastanówcie się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, ale może rumunie będą grać.

Oczywiście PES. Dlaczego?
Ah ten realizm, i grafika dla mnie lepsza, i zgrywanie się zespołów, i AI przeciwników, no i defensywa. I trud jaki trzeba włożyć aby na najwyższym poziomie zremisować (na legendarnym w Fifie 07, 5-0 dla mnie!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 21:55, Arkads napisał:

Mhm, ale może rumunie będą grać.

Oczywiście PES. Dlaczego?
Ah ten realizm, i grafika dla mnie lepsza, i zgrywanie się zespołów, i AI przeciwników, no
i defensywa. I trud jaki trzeba włożyć aby na najwyższym poziomie zremisować (na legendarnym
w Fifie 07, 5-0 dla mnie!).

Ja mam sposób na wygrywanie na czempionie, po prostu jechanie skrzydłem i podanie w środek strzał i gol ! :]
Moim zdaniem największy błąd mojej ulubionej gry(PES6) to to że są noobki które mają po 600 w rank dlatego że jadą skrzydłem w środek i gol! Moim zdaniem to wcale nie jest przyjemne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sam tak grasz. :P


Ps. A i tacy rumunie którzy zobaczą polską ligę mogą identycznie reagować, '' Po kija mi polska liga? Kto będzie takim shitem grać?! '' xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 22:04, Arkads napisał:

Ale sam tak grasz. :P


Ps. A i tacy rumunie którzy zobaczą polską ligę mogą identycznie reagować, '' Po kija mi polska
liga? Kto będzie takim shitem grać?! '' xP.

Gram tak tylko na kompa bo z kompem środkiem sie nie przebije jak oni stoją jak mur :] Przez neta gram środkiem albo skrzydłem i strzał na bramę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak :P. Ja z kompem gram najczęściej podaniami przez środek i uderzeniem z ok. 30 metrów. A w Fifie można wszystko, bo to jest taka nijaka gra :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować