Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Apple przedstawia światu iPhone

70 postów w tym temacie

W internecie tuz po premierze iPoda Nano z odtwarzaniem video ludzie narzekali, ze łatwo go rozwalic, ze obudowa sie psuje, ze jest zbyt miekiego plastiku itp. itd.. mysle, ze Apple naprawiło błedy z tamtego czasu, ale opinia pozostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opinia pozostała... raczej nie. iPod NANO 2g ma aluminiową obudowę, która w zasadzie nie rysuje się, do tego ekran pokryto lepszej jakości tworzywem. Wiem, bo niedawno wymieniłem NANO 1g na 2g :P i nie żałuję.
Oby ten smartphone był taki, jak o nim mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rob006
Za 1500 zł nawet nie kupisz wypasionej karty :P dobra mp4 (dajmy na to creative zen v plus - mpeg4) kosztuje ok 400-500 zł ( w zależności od pamięci). Przeciętny telefon 400 stówki (jak kupujesz telefon a nie podpisujesz umowę). A na wypas kartę (dajmy na to 8800 gts to już wypas) to te 1500 zł nie starczy =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 17:02, Gofer31 napisał:

Troche drogo co? :D (...)


Przejdź się do salonu era/orange/plus na półkach są jeszcze droższe telefony:P Tylko, że cena iPhone jest narazie podana tylko w $- dla U.S.A. Podejrzewam, że w europie ponownie zadziała przelicznik 1$= 1 ojro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia co innego - niedawno czytalem, ze ow telefon nie bedzie nazywal sie iPhone, bo do tej nazwy prawa ma ktos inny (niestety nie pamietam kto ;/) i Apple mial wystawic swoj produkt pod inna nazwa. W zwiazku z tym mam pytanie, moze ktos sie orientuje: czy Apple sie dogadal, odkupil prawa, jesli tak to ile zaplacil. itp ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno sobie kupilem nokie n73 (cena 2k pln), a teraz jabluszko wyskakuje z takim genialnym telefonikiem. 1500zl za niego to bardzo tanio! Jest tylko jedna rzecz, ktorej sie obawiam - zeby nie rysowal sie tak bardzo jak iPody. Jesli sie nie bedzie rysowal - kupuje go. W koncu mozna miec dwa telefony =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przejdź się do salonu era/orange/plus na półkach są jeszcze droższe telefony:P Tylko, że cena iPhone jest narazie podana tylko w $- dla U.S.A. Podejrzewam, że w europie ponownie zadziała przelicznik 1$= 1 ojro.

Na taki przelicznik to bym za bardzo nie liczyl. Z reguly w Europie wiekszosc sprzetu jest jednak drozsza, ale kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam uważne czytanie zanim się zacznie komentować.

Podane ceny to ceny przy podpisaniu 2 letniej umowy z siecią Cingular w USA (nie wiadomo nawet w jakim planie taryfowym będzie dostępny ten telefon).

Więc jeżeli pojawi się on w europie w wersji bez simlocka to będzie kosztował ~ 3-4 tyś. PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 00:41, LifaR napisał:

Mnie zastanawia co innego - niedawno czytalem, ze ow telefon nie bedzie nazywal sie iPhone,
bo do tej nazwy prawa ma ktos inny (niestety nie pamietam kto ;/) i Apple mial wystawic swoj
produkt pod inna nazwa. W zwiazku z tym mam pytanie, moze ktos sie orientuje: czy Apple sie
dogadal, odkupil prawa, jesli tak to ile zaplacil. itp ;>

Cisco i raczej nie sprzeda, a jeśli to na pewno nie za małe pieniądze :D
http://komputery.wp.pl/wiadomosc.html?wid=8683311&fromChan=1&ticaid=1306d&_ticrsn=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować