Zaloguj się, aby obserwować  
oOreVenOo

Jakie gry polecacie? W co naprawdę warto zagrać?

379 postów w tym temacie

Używałem szukajki , naprawdę starałem się jak mogłem , fakt faktem mogłem coś ominąć jeśli tak z góry przepraszam i proszę o zamknięcie tematu , jednak że nie mogłem znaleźć tematu odpowiadającemu mi. O co w owym temacie by chodziło ? Jak wiecie zbliżają się ferie , tym razem małopolska pierwsza odpala i już 13 stycznia zaczynają się ferie. Więc jak każdy z was wie jest to super okazja na wykorzystanie wolnego czasu. Spotkania z znajomymi , snowboard , narty itp no ale wieczorkiem nie ma jak partyjka w dobrą grę. No i tutaj was proszę o zamieszczanie wszystkich godnych uwagi gier. Mogą być to nawet starsze gry typu Splinter Cell czy Hitman. Chciał bym coś kupić dobrego na ferie , żeby móc pograć wieczorami , może to być FPS czy RPG ale nie mam pojęcia co , dlatego proszę was o radę. Jeśli ktoś chce zamieścić jakąś grę niech to wygląda w następujący sposób :

Nazwa gry :
Recenzja : (Tutaj link do recenzji)
Własna ocena gry : ( Skala od 0 do 10 . Ale proszę podawać obiektywne oceny.)
Nasze wrażenia/opinia :

Potraktujmy ten wątek , o ile się przyjmie i nie zostanie zamknięty w stylu takiej encyklopedii forumowej w której znajdowały by się gry , linki do nich , opinie i takie tam. Proszę o nie zaśmiecanie wątku i trzymanie się "formularza" przykładowego. Ten post może zostać przypięty przez moderatora , z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić jakieś gry ? A jeśli wątek jest zbędny proszę o jego zamknięcie bo nie ma sensu żeby w ogóle istniał. Poddajcie jakieś gry , bo wolne się zbliża a ja nie wiem co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 19:39, oOreVenOo napisał:

Czy ktoś może polecić jakieś gry ? A jeśli wątek jest zbędny proszę o jego zamknięcie bo nie
ma sensu żeby w ogóle istniał. Poddajcie jakieś gry , bo wolne się zbliża a ja nie wiem co
wybrać.


Hmm. a jaki gatunek lubisz?? (fps, rpg, rts itp)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 19:39, oOreVenOo napisał:

Czy ktoś może polecić jakieś gry?

Zależy co lubisz. Ja na przykład kocham strategie, ale lubie pograć w jakieś fps`y. Napisz co lubisz będzie nam łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Panowie może być każda gra , ten temat ma być w pewnym sensie taką encyklopedią . Więc śmiało zamieszczajcie gry , które są godne uwagi. Może coś wybiorę. Jeśli możecie , proszę stosujcie się do tego formularza co pokazałem , żeby był tu porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa gry : WoW+TBC
Recenzja : www.wow-europe.com
Własna ocena gry : 10/10
Nasze wrażenia/opinia : Jeśli szukasz czegoś w czym będziesz mógł się zatopieć bez granic...niema chyba nic lepszego.O tej grze pisać nietrzeba...wystarczy raz posmakować by się zakochać lub znienawidzić. Wybór należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja polecam:
- z fps`ów - Conflict: Global Storm, albo FEAR (to nie nowości, ale fajne);
- z strategii - Settlers IV (stare ale bardzo wciąga);
- z wyścigówek - TOCA Race Driver 3, albo Need For Speed Carbon;
- z rpg`ów - zdecydowanie Gothic III, a na słabsze kompy Dungeon Siege II;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa gry : Guild Wars
Recenzja : www.guildwars.pl , www.guildwars.com , www.guildwarsguru.com
Własna ocena gry : +8/10
Nasze wrażenia/opinia : Typowa gra CORPG , zrzeczająca setki tysięcy ludzi , darmowa rozgrywka , przepiękna grafika , multum umiejętności , olbrzymi świat. Minusy ? Ograniczenie , możliwość widywania się z graczami tylko w miastach , słaby tryb handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z nowosci polecam:
Neverwinter Nights II
recenzje znajdziesz na stronie gram.pl
ocena wlasna: 9+ albo 9
naprawde dobra gierka...RPG tak w nawiasie

jesli chodzi o kasyka to:
Planescape: Torment
ocena: 100000 na 10
zapewniam cie ze jesli lubisz RPG to gra cie pochlonie...minus jest jednak taki ze....
nie bedziesz mial nic z ferii bo nie oderwiesz sie od kompa...:)
warto polecam wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No rzeczywiście jeśli chodzi o nazwę to dosyć trudno znaleźć. Tutaj jest jak by taka encyklopedyjka o grach. Ktoś coś przeszedł , ktoś czymś jest zafascynowany zamieszcza grę , jeśli moderator uzna że temat jest zbędny lub może to istny dubel w takim razie kłódeczka. Proszę trzymania się "formularza" i zamieszczania gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł- close combat 5 - invasion normandy
recenzja- http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,25,495,88,2#igbody
ocena - 10/10
jedna z najlepszych gier w jakie gralem, strategia bitewna, wyrazna, realizm, prostota, wyrazna grafika i poprostu przecudna:) nie wiem co napisac, moja ulubiona gra strategiczna chyba, a na pewno z gier o 2wś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 19:39, oOreVenOo napisał:

Czy ktoś może polecić jakieś gry ? A jeśli wątek jest zbędny proszę o jego zamknięcie bo nie
ma sensu żeby w ogóle istniał. Poddajcie jakieś gry , bo wolne się zbliża a ja nie wiem co
wybrać.

Nazwa gry: CALL OF DUTY II
Recenzja: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=3078
Własna ocena gry: 9, bo fizyka jest praktycznie zerowa
Nasze wrażenia: fantastyczna gra, zreszta na pewno ja znasz:).Ja w nia gram cały czas przez sieć, am klan, i jest fajna po prostu:P
pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam extra klasyke. Te gry choć mają cienką grafike ale zarombistą grywalność. Najbardziej fajny jest spellforce. Grać możesz prawie w niskończoność-90 misji niektóre zajmują nawet 2 dni.
PS: Nie chce mi sie pisać tego w schemacie uważam to za troche głupie i za dużo sie z tego nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 19:57, oOreVenOo napisał:

/.../

No rzeczywiście jeśli chodzi o nazwę to dosyć trudno znaleźć. Tutaj jest jak by taka encyklopedyjka
o grach. Ktoś coś przeszedł , ktoś czymś jest zafascynowany zamieszcza grę , jeśli moderator
uzna że temat jest zbędny lub może to istny dubel w takim razie kłódeczka. Proszę trzymania
się "formularza" i zamieszczania gier.


Próba stworzenia takiej "encyklopedyjki" też była ---> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7912&u=11
Jaką grę polecacie? ---> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7908&u=59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2007 o 20:01, oOreVenOo napisał:

Wiele słyszałem o tym Planescape , mógł byś napisać coś więcej o tym , coś konkretnego , może
demo jest owej gry ? :-)


wiesz co dema nie ma z tego co wiem...ale moze sie myle...
gra jest w extra klasyce za 20 zeta...JEDYNIE!!!
dam sobie reke uciac ze nie bedziesz zalowal tej kasy na TAKA gre!!!
przeszedlem ja 7 razy i nie odczuwalem nudy w zadnym momencie za kazdym razem!
tylko jest jeden problem:
teraz mam XP-ka i gra nie chodzi na nim...wiec jesli masz XP a sadze ze masz to niestety nie pograsz...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próba była ale nie udana w każdym razie , powiem tak i mówię szczerze , wpisałem w szukajce np Co polecacie i nic nie wyskoczyła , lub Jaką grę ? Więc szukajka co szwankuje , ja tematów praktycznie w ogóle nie zakładam i dobrze sprawdziłem czy nie ma czegoś podobnego , widocznie zawsze coś się gdzieś schowa niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 20:04, oOreVenOo napisał:

Masz na myśli ukończenie 90 misji w 2 dni ? Trochę przykrutkawa ta gra w takim razie.

Koleś czytaj uchem a nie brzuchem:)=
Chodziło mi o 1 misję.
A w tej grze grafika jest bardzo ładna nawet jak na extra klasyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować